Użyj kodu rabatowego Smartney

Kod rabatowy Smartney Opinie

Kod rabatowy Smartney

RRSO 18.19%

Od 23 do 70 lat
Kwota Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 84 miesięcy

Przedłużenie spłaty: pożyczka konsolidacyjna Smartney
Użyj kodu
🚩Darmowy zwrot do 60 dni
Kod rabatowy »
Blackofertypozyczek13
Użyj kodu rabatowego Smartney i uzyskaj rabat 13% na prowizję.

Kod rabatowy Smartney

RRSO 18.19%

Od 23 do 70 lat
Kwota Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 84 miesięcy

Przedłużenie spłaty: pożyczka konsolidacyjna Smartney
Użyj kodu
🚩TEST 60 DNI z darmowym zwrotem do 60 dni

Kod rabatowy Smartney

RRSO 18.19%

Od 23 do 70 lat
Kwota Smartney

3000 - 60 000 zł

✅ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 84 miesięcy

Przedłużenie spłaty: pożyczka konsolidacyjna Smartney
Użyj kodu
🚩Z darmowym zwrotem do 60 dni
🚩Skrócona procedura składania wniosku » Krótki wniosek

Smartney kody rabatoweWeź kod rabatowy Smartney i zyskaj zniżkę na kolejną pożyczkę Smartney, sprawdź opinie o kodach i promocję, zobacz czy warto skorzystać z kodu rabatowego oraz poznaj opinie klientów.
Pierwsza Smartneybez opłat, od 3000 do 60000 zł na 60 dni - sprawdź opinie o Smartney
Kolejne pożyczki / inne warianty3000 - 60 000 zł, zwrot 6 - 84 mies. - dodaj opinię o Smartney
Smartney Opinie na
 • 🔑Smartney login Opinie
 • Smartney kontakt Opinie
 • 💸Smartney pożyczka Opinie
 • Smartney Opinie
 • 🔒Smartney logowanie Opinie
 • a teraz jesteś na stronie "Kod rabatowy Smartney Opinie"
  RRSO przykład reprezentatywny18.19%
  👉Nie sprawdza BAZbez ERIF, bez KBIG, bez PWIP

  Kod rabatowy Smartney Opinie

  Kod rabatowy ważny jest od 1.11 do 05.11.2021 r. i umożliwia obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 15% w stosunku do prowizji, gdyby kod rabatowy nie został użyty - kod rabatowy musi zostać użyty przed akceptacją oferty.
  Szczegółowe inf. na stronie Smartney i w artykule, do których odsyłamy, ww materiał nie stanowi oferty a warunki uzależnione są również od wyniku oceny zdolności kredytowej. [2021-11-02]

  Informujemy o możliwości obniżenia prowizji z kodem rabatowym Smartney: Kod rabatowy ważny jest w daniach 28.10 - 31.10.2021 r. , a użycie kodu przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o 10% w stosunku do prowizji, gdyby z tego kodu nie skorzystano.
  Udzielenie pożyczki przez Smartney oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej, a ww materiał nie stanowi oferty.
  Kod może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony Smartney. [2021-10-28]


  Teraz też mają promocję z darmowym zwrotem [2021-10-28]

  Dodaj opinię

  Kod rabatowy Smartney Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kod rabatowy Smartney Opinie:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Smartney Kod Rabatowy

  Sprawdź kod rabatowy Smartney i obniż koszty prowizji. Kod rabatowy Smartney wprowadź wybierając opcję Mam kod rabatowy - w oknie Wprowadź kod rabatowy wpisz kod rabatowy Smartney, który znajdziesz na naszej stronie, a uzyskasz pogądową wartość rabatu - ostateczną zniżkę poznasz na etapie akceptacji oferty. Kolejna pożyczka? Zaloguj się do Smartney aby złożyć wniosek o kolejną pożyczkę, nie zapomnij aby użyć kodu rabatowego, kod wprowadź z zachowaniem oryginalnej pisowni i w okresie obowiązywania promocji.

  Kod rabatowy Smartney

  Kod Rabatowy to elektroniczny kod w postaci ciągu znaków, który po wpisaniu na stronie internetowej Smartney w wyznaczonym do tego polu, umożliwia uzyskanie rabatu na prowizję. Wysokość rabatu (na prowizję) jest każdorazowo określana dla danej promocji, a kody rabatowe Smartney udostępniane są za pośrednictwem stosownego przekazu, który znajdziesz na naszych stronach.

  Kod rabatowy może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony Smartney. Użycie kodu rabatowego przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o X% w stosunku do prowizji, gdyby nie skorzystano z kodu rabatowego (gdzie X% to wysokość kodu rabatowego w okresie obowiązywania promocji).

  Użyj kodu rabatowego Smartney przez akceptacją oferty. Kod rabatowy Smartney należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności należy zwrócić uwagę na wielkość liter (aby uniknąć pomyłek najlepiej użyć metody kopiuj - wklej).

  Warto wiedzieć, że w tym samym czasie może być aktywnych klika odrębnych promocji z różnymi kodami rabatowymi, oferującymi różnej wysokości rabaty na prowizję, warto wybrać ten, z którym zaoszczędzisz najwięcej.

  Termin ważności kodu rabatowego jest określony przez czas obowiązywania danej promocji (Smartney kod rabatowy jest ważny tylko w czasie obowiązywania promocji, do której został przypisany i nie może być użyty po to tym terminie). Szczegóły danej promocji: czas jej trwania, wysokość rabatu udzielanego w danej promocji (wysokość udzelonego rabatu jest zmienna i jest przypisana do danego kodu rabatowego), są każdorazowo dla każdej promocji udostępniana przez Smartney za pośrednictwem odpowiedniego przekazu kodu rabatowego - sprawdź okres obowiązywania i warunki na stronie promocji.

  Użycie nieaktywnego kodu rabatowego Smartney w polu Wprowadź kod rabatowy to komunikat o treści:

  ⚠ Twój kod jest błędny lub stracił ważność

  Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś(-aś) kod rabatowy albo użyj aktywnego kodu rabatowego Smartney, aby uniknąć błędów przy przepisywaniu zalecamy korzystanie z metody kopiuj - wklej.

  🦉Uwaga❗

  Poszczególne promocje i kody rabatowe mogą być kierowane zarówno do wszystkich klientów Smartney (nowych, aktualnych, powracających) albo tylko do klientów wybranych przez Smartney

  Rabat na prowizję (Nagroda) to wartość procentowa wynikająca z danego kodu rabatowego, o którą zostanie obniżona prowizja należna organizatorowi z tytułu udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki), gdyby nie skorzystał z promocji. Kody rabatowe mogą być wykorzystane np. w ramach promocji. Kod rabatowy Smartney nie podlega wymianie, w tym nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części, a użycie kodu rabatowego jest dobrowolne.

  Kod rabatowy - zasady uczestnictwa

  Aby skorzystać z promocji, należy spełnić łącznie warunki:

  • złożyć wniosek o zawarcie kredytu konsumenckiego ze Smartney na stronie Smartney
  • otrzymać od Smartney ofertę zawarcia kredytu / pożyczki
  • w czasie trwania promocji zawrzeć umowę kredytu

  👉oraz koniecznie

  przed akceptacją przedstawionej przez Smartney oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie Smartney w polu o nazwie mam kod rabatowy wpisać dedykowany dla danej promocji kod rabatowy.

  Pamiętaj, że kod rabatowy Smartney należy wpisać w dedykowanym polu z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie. Po wprowadzeniu kodu rabatowego na stronie pokaże się poglądowa wartość rabatu, a ostateczną wartość poznasz na etapie akceptacji oferty. Warto również wiedzieć, że posiadanie kodu rabatowego nie gwarantuje otrzymanie pożyczki - warunkiem udzielenia przez Smartney kredytu konsumenckiego (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy (konsumenta), a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny.

  Kod rabatowy a wysokość prowizji

  Wysokość prowizji z użyciem kodu rabatowego Smartney oblicza się według następującego wzoru:

  • standardowa wysokość prowizji wyrażona kwotowo – (standardowa wysokość prowizji x procentowo (%) określona wysokość rabatu na prowizję) = wysokość prowizji po skorzystaniu z danej promocji.

  Uwaga! Wysokość udzielanego rabatu na prowizję jest zmienna, zależna od aktualnie prowadzonej przez organizatora promocji i jest przypisana do danego kodu rabatowego.

  Każdy kod rabatowy przypisany jest do danej promocji, nie można łączyć ze sobą ani promocji, ani kodów rabatowych, o ile regulamin nie stanowi inaczej. Na przykład kod rabatowy ze zniżką 9% i kod rabatowy ze zniżką 12% nie da łącznie zniżki w wysokości 21%! Oznacza to, że w ramach jednej promocji można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy (wybierz korzystniejszy).

  Przykładowe wyliczenia dla kodu 6%

  Poniżej przykładowe wyliczenie dla kredytu konsumenckiego (pożyczki) z rabatem na prowizje w wysokości 6% (wyliczenie na dzień 07.09.2020r. z regulaminu promocji z drobnymi modyfikacjami na potrzeby niniejszego artykuły - wartości kwotowe nie zostały zmienione):

  ❌[Bez promocji] Dla kredytu konsumenckiego (pożyczki) zawieranego na okres 60 miesięcy, gdzie Całkowita Kwota Kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 25.000,00 zł (dwadzieścia pięć tysięcy) standardowa wysokość należnej prowizji Smartney z tytułu udzielenia pożyczki wynosi 4.500,00 zł (cztery tysiące pięćset).

  ✅[Promocja] Po skorzystaniu z promocji i obniżeniu prowizji o 6% wysokość należnej Smartney prowizji z tytułu udzielenia pożyczki wyniesie 4.230,00 zł – w takim przypadku kwota rabatu na prowizję wyniesie 270,00 zł (4.500,00 zł – standardowa wysokość prowizji x 6% - procentowa wysokość przyznawanego w ramach Promocji Rabatu na prowizję = 270,00 zł – kwotowa wysokość rabatu obniżającego prowizję).

  Pamiętaj, że prowizja z tytułu udzielenia przez organizatora kredytu konsumenckiego to nie jedyny koszt pożyczki, więcej o kodach rabatowych Smartney w regulaminie na stronie smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf

  Posiadasz aktualny kod rabatowy Smartney? Gratulujemy, dzięki niemu koszt Twojej kolejnej pożyczki Smartney będzie niższy! Znajdź kod rabatowy 5% Smartney albo 10% rabatu do Smartney! A może jeszcze więcej?

  Kod rabatowy Smartney to możliwość uzyskania kolejnej pożyczki ze zniżką. Na naszych stronach prezentujemy zawsze tylko sprawdzone kody rabatowe Smartney (jeśli takowe posiadamy), kody rabatowe znalezione na oficjalnej stronie Smartney albo w innych wiarygodnych źródłach i/lub otrzymane bezpośrednio od Smartney - jeżeli jest inaczej, to wyraźnie o tym informujemy.

  Pamiętaj, że tylko aktywny kod rabatowy Smartney pozwoli Ci na uzyskanie zniżki od Smartney - jeżeli posiadasz więcej niż jeden kod rabatowy Smartney zalecamy użycie tego, który pozwoli Ci zaoszczędzić najwięcej.

  Skopiuj kod rabatowy Smartney
  Blackofertypozyczek13
  przejdź na stronę Smartney i wpisz kod rabatowy w dedykowane pole => zyskaj rabat 13%!

  Podany kod rabatowy obowiązuje do 2021-11-30 i nie powinien być używany po terminie ważności.

  Zobacz także: Pożyczka Smartney

  Na ile mogę pożyczyć?

  Opinie Na ile pożyczę od Smartney? Sprawdź opinie. Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Smartney? Sprawdź opinie na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Smartney przeglądając dostępne oferty Smartney: Smartney kod rabatowy, Smartney na raty, Smartney krótki wniosek sprawdzisz na ile pożyczysz.

  Ile mogę pożyczyć?

  Opinie Ile mogę pożyczyć od Smartney? Opinie o Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Smartney? Sprawdź ile pożyczysz, poznaj opinie ILE OD przeglądając dostępne oferty Smartney: Smartney kod rabatowy, Smartney na raty, Smartney krótki wniosek sprawdzisz ile pożyczysz.

  FAQ o kodzie rabatowym Smartney

  Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "Kod rabatowy Smartney Opinie", znajdziesz tam materiały o o kodzie rabatowym Smartney. Na stronie Kod rabatowy Smartney Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o Smartney lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania Smartney, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku Smartney - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

  Dane rejestrowe Smartney✅NIP 5272859012
  ✅REGON 380793670
  ✅KRS: 0000747738
  Smartney kontakt / infolinia22 528 88 88
  Godziny pracy Smartneypn. - pt.: 08:00 - 22:00, sob.-nd.: 9:00-16:00
  Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek Smartney możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Smartney i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Smartney. Zachęcamy też do przeczytania opinii o Smartney wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
  👉Nie sprawdza BAZbez ERIF, bez KBIG, bez PWIP
  Pożyczka bez grosza?Tak, Smartney to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Kontomatik - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  Więcej? Sprawdź opinie klientów.
  Więcej niż 1 pożyczkatak, sprawdź Smartney BIS
  Pierwsza Smartneybez opłat, od 3000 do 60000 zł na 60 dni - sprawdź opinie o Smartney
  Kolejne pożyczki / inne warianty3000 - 60 000 zł, zwrot 6 - 84 mies. - dodaj opinię o Smartney
  Jak odebrać?Możliwy odbiór od Smartney przelew na konto bankowe, finansowanie zakupów (płatność za zakupy, odbiór w postaci finansowania zakupów), szczegółowe informacje na stronie Smartney, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
  RRSO przykład reprezentatywny18.19%
  Dodatkowe inf.weryfikacja Kontomatik, weryfikacja i/lub wypłata BlueCash/BlueMedia, weryfikacja i/lub wypłata ExpressElixira
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Smartney zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  kod rabatowy

  Smartney kod rabatowy

  Kod rabatowy Smartney to ciąg znaków (wielkie i małe litery i cyfry), po wpisaniu których w dedykowane pole na stronie Smartney istnieje możliwość uzyskania rabatu na prowizję w wysokości określonej dla danego Kodu Rabatowego. Wysokość rabatu na prowizję dla danej promocji określana jest każdorazowo w informacji przekazanej do danego Kodu Rabatowego - pamiętaj, aby sprawdzić czy kod rabatowy Smartney wciąż obowiązuje.

  Kod rabatowy Smartney należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, pamiętając o tym, że w tym samym czasie może być aktywnych kilka promocji z kodami rabatowymi - warto wybrać ten oferujący najwyższą zniżkę.

  na raty

  Smartney na raty

  W Smartney możesz otrzymać pożyczkę ratalną z okresem spłaty od 3 do nawet 72 miesięcznych rat - skorzystaj z kalkulatora Smartney i dobierz liczbę i wysokość rat.

  W ramach Smrtney możesz też skonsolidować inne pożyczki - jest to sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę.

  krótki wniosek

  Smartney krótki wniosek

  Zapytaj za darmo - kliknij przycisk i przejdź na stronę Smartney, na której wypełnij krótki formularz kontaktowy i oczekuj na kontakt - konsultant Smartney oddzwoni do Ciebie i przedstawi Ci szczegóły oferty, czy wyliczy zdolność kredytową, ZA DARMO!

  Formularz kontaktowy jest bardzo prosty, podajesz jedynie: imię, telefon komórkowy i adres email oraz zaznacz wymagane zgody (wymagana jest jedynie zgoda na kontakt telefoniczny, pozostałe zgody są opcjonalne) i naciśnij ZAMAWIAM ROZMOWĘ


  Kod Rabatowy Smartney Opinie, kupon rabatowy 13% Listopad 2021Smartney Opinie Kod Rabatowy Smartney Opinie, kupon rabatowy 13% Listopad 2021Smartney Opinie! Sprawdź opinie o kodach i wyszukaj kod rabatowy Smartney, najnowszy kupon rabatowy Smartney i zasady użycia. Sprawdź opinie, połącz promocję i kod rabatowy Smartney 2021 Smartney kod rabatowy, Smartney na raty, Smartney krótki wniosek