Pożyczka FENIKO Opinie

Pożyczka FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile dostanę w FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczka FENIKO?

30 - 61 dni

Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

FENIKO najważniejsze informacje
Odbiór pożyczkiPożyczkę od FENIKO można odebrać przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o feniko.pl na stronie FENIKO, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
Czy promocja?TAK❗ FENIKO pierwsza pożyczka za darmo - sprawdź FENIKO, poznaj szczegółowe warunki promocji FENIKO oraz opinie klientów
Ile od FENIKO?od 300 do 1 000 pierwsza pożyczka za darmo od 7 do 61 dni - warunki dla pierwszej pożyczki od FENIKO, poznaj lub wyraź opinię o FENIKO
Bez promocjiod 300 do 5 000 na okres od 30 do 61 dni - warunki dla kolejnej pożyczki FENIKO lub pożyczki poza promocją
Najważniejsze informacje o FENIKO znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "FENIKO Pożyczka Opinie" - zobacz też pełny opis FENIKO.
✔️Nie sprawdza BAZbez BIG, bez ZBP, bez PWIP

Pożyczka FENIKO Opinie

Polecam prosto dostałam ! [2021-09-16]

Dodaj opinię

Pożyczka FENIKO Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka FENIKO Opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Jak złożyć wniosek w Feniko? To proste i nie zajmie więcej niż kilka minut.

Jeżeli jesteś nowym klientem, to niezbędna będzie rejestracja w Feniko - w formularzu rejestracyjnym podaj podstawowe informacje niezbędne do założenia konta Feniko.

Jeżeli korzystałeś już z Feniko, to zaloguj się do Feniko, a w kolejnym kroku złoż wniosek o pożyczkę - dla przypomienia login Feniko to Twój adres email z procesu rejestracji. Po zalogowaniu do Feniko możesz sprawdzić status swojej pożyczki czy znaleźć umowę albo harmonogram spłat. W tym przypadku może przydać się także od Feniko kod rabatowy, sprawdź gdzie taki kod znaleźć.

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku FENIKO niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, do wniosku FENIKO wymagane są regularne dochody, wniosek FENIKO złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku FENIKO? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.✍Do złożenia wniosku FENIKO niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, do wniosku FENIKO wymagane są regularne dochody, wniosek FENIKO złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku FENIKO? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Pierwsza pożyczka?

Pierwszy raz w FENIKO? ✍Do rejestracji w FENIKO i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, do wniosku FENIKO wymagane są regularne dochody, rejestracja FENIKO / wniosek FENIKO 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej FENIKO? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Pierwsza pożyczka pierwsza pożyczka za darmo od FENIKO, pożyczka z RRSO 0% i zerowym oprocentowaniem:

 • ✔️koszt pierwszej pożyczki FENIKO: pierwsza pożyczka za darmo
 • ✔️okres spłaty pierwszej pożyczki pierwsza pożyczka za darmo od FENIKO: 61 dni
 • ✔️maksymalna kwota pierwszej pożyczki pierwsza pożyczka za darmo od FENIKO: 1 000 PLN

Warunki konieczne, aby pierwsza pożyczka FENIKO była darmowa:

 • musi to być Twoja pierwsza pożyczka od FENIKO. Zwróć uwagę, że nierzadko firmy pożyczkowe, być może również FENIKO, wystawiają swoje oferty na różnych stronach internetowych (podziel się w komentarzu, jeśli znasz takie dla FENIKO). To, że firma (daj znać, jeśli ma to miejsce dla FENIKO), wystawia podobne oferty z opcją pierwsza pożyczka gratis na stronie X, czy na stronie Y nie musi oznaczać, że możesz skorzystać 2 razy z pierwszej pożyczki za darmo;
 • pożyczkę musisz zwrócić FENIKO w terminie określonym w umowie lub wcześniej. Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, ale data zaksięgowania środków na rachunku FENIKO i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki do FENIKO, a nie bank, z którego przelewasz pieniądze;
 • pożyczkę FENIKO musisz zwrócić w pełnej wysokości określonej w umowie, a jeśli jest to spłata w ratach, to musi to być kwota określona w harmonogramie;
Tylko wtedy będzie to mogła być pierwsza pożyczka FENIKO gratis - to absolutne minimum. Sprawdź też, czy umowa pożyczkowa FENIKO nie zawiera innych zapisów, których spełnienie jest konieczne do tego, aby pierwsza pożyczka FENIKO była darmowa.

Korzystając z suwaków na stronie FENIKO i wybierając pierwszą pożyczkę pierwsza pożyczka za darmo, ustaw takie parametry pożyczki FENIKO aby RRSO wskazywało na 0% (RRSO zero procent) - kliknij przycisk, aby przejść na stronę FENIKO.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od FENIKO? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych FENIKO, dziękujemy 🙂.

Pierwszy raz w FENIKO? ✍Do rejestracji w FENIKO i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, do wniosku FENIKO wymagane są regularne dochody, rejestracja FENIKO / wniosek FENIKO 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej FENIKO? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Feniko to pożyczka ratalna od 300 do nawet 4000 zł z szybką decyzją, w tym pierwsza pożyczka do 1000 zł na 61 dni z RRSO 0%. Feniko akceptuje różne źródła dochodów, poznaj opinie o Feniko oraz kody rabatowe Feniko.

Feniko wniosek

Do złożenia wniosku o pożyczkę Feniko niezbęde są:

 • dane osobowe,
 • imiona rodziców,
 • informacje o wysokości i źródłach dochodów
 • adres e-mail i osobisty telefon kontaktowy
 • oraz rachunek bankowy

Dbając o bezpieczeństwo swoich klientów Feniko wymaga, aby konto podane na wniosku o pożyczkę Feniko było kontem osobistym, którego jesteś właścicielem.

Jakie bazy sprawdza FENIKO?

FENIKO

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza FENIKO weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy FENIKO zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

 • ❌FENIKO sprawdza BIK
 • ✔️FENIKO nie sprawdza BIG => FENIKO bez BIG
 • ❌FENIKO sprawdza KBIG
 • ❌FENIKO sprawdza KRD
 • ❌FENIKO sprawdza ERIF
 • ✔️FENIKO nie sprawdza ZBP => FENIKO bez ZBP
 • ❌FENIKO sprawdza CRIF
 • ✔️FENIKO nie sprawdza PWIP => FENIKO bez PWIP
Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla pierwszej Pożyczki, udzielanej za pośrednictwem Feniko.pl oraz telefonicznego kanału sprzedaży: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1.000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1.000 zł; całkowity koszt pożyczki 0 zł; okres obowiązywania umowy: od dnia 03.03.2021 roku do dnia 02.04.2021 roku. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.03.2021 r.

RRSO wynosi 0%. W przypadku braku spłaty pożyczki w terminie przewidzianym postanowieniami umowy pożyczki gotówkowej, Pożyczkodawca będzie naliczać odsetki za opóźnienie według zmiennej stopy procentowej stanowiącej w stosunku rocznym dwukrotność wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie uregulowanych w art. 481 § 2 Kodeksu cywilnego, tj. sumy stopy referencyjnej NBP i 5,5 punktów procentowych.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej Pożyczki udzielonej za pośrednictwem Feniko.pl: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 187,82% Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 1 000,00 złotych, oprocentowanie zmienne: 20,5%, całkowity koszt pożyczki: 143,04 złotych (w tym prowizja: 116,92 zł, odsetki: 26,20 zł), całkowita kwota do zapłaty: 1 143,04 złotych, płatna w 2 miesięcznych ratach (pierwsza rata w kwocie 571,31 zł, ostatnia rata w kwocie 571,73 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 15.12.2022 r.

Dodatkowe informacje o feniko.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na FENIKO, logowanie FENIKO oraz strona www poniżej.

Feniko - dla kogo

O pożyczkę w Feniko mogą ubiegać się osoby, które mają udokumentowane dochody:

 • umowa o pracę,
 • umowa zlecenie,
 • umowa o dzieło,
 • renta,
 • emerytura,
 • świadczenie przedemerytalne

Posiadasz dochód, ale Twojego dochodu nie ma w formularzu Feniko? W takim wypadku skontaktuj się z Feniko.

Jak skorzystać z Feniko?

Jeżeli korzystasz po raz pierwszy - wypełnij wniosek o pożyczkę, który znajduje się na stronie internetowej Feniko - potrzebne będzie podanie podstawowych danych z dowodu osobistego oraz danych dotyczących źródła Twojego dochodu. Podczas rejestracji Feniko założy dla Ciebie indywidualny panel klienta, w którym będziesz mógł śledzić wszystkie informacje dotyczące Twojej pożyczki.

Jeżeli krzystasz po raz kolejny - zaloguj się do Feniko i złoż wniosek o pożyczkę.

O decyzji Feniko zostaniesz poinformowany w formie wiadomości SMS oraz e-mail, dodatkowo możesz na bieżąco sprawdzać status swojej pożyczki poprzez panel klienta, przeczytaj o Feniko logowanie.

FENIKO pytania i odpowiedzi

⏰Ile mogę pożyczyć w Feniko i na jak długo❓

Od Feniko pożyczysz nawet 3000 zł. Uwaga❗ Pierwsza pożyczka od Feniko może być za darmo, sprawdź warunki.

🚩Promocja w FENIKO - czy Feniko organizuje promocje❓

Tak, w promocji Feniko możesz otrzymać pierwszą pożyczkę bez opłat z RRSO 0% - musisz być nowym klientem Feniko, czyli nie korzystać wcześniej z pożyczki oraz oddać pieniądze w wymaganym terminie spłaty.

🔒Czy do pożyczki Feniko muszę się zalogować❓

Jeśli jesteś nowym klientem Feniko, to do otrzymania pożyczki konieczne jest wypełnienie wniosku na stronie Feniko, a po rejestracji otrzymasz dostęp do logowania. Jeśli natomiast jesteś już klientem Feniko, to do ponownego skorzystania z oferty należy zalogować się na stronie Feniko, a następnie wypełnić wniosek o pożyczkę. Zaloguj się do panelu Feniko aby sprawdzić warunki albo dokonać spłaty pożyczki. W panelu zmienisz dane kontaktowe i hasło logowania Feniko.

FAQ o FENIKO

Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "FENIKO", znajdziesz tam materiały o o FENIKO. Na stronie Pożyczka FENIKO Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o FENIKO lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania FENIKO, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku FENIKO - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

Dane rejestrowe FENIKO✔️NIP 6462950868
✔️REGON 366664080
✔️KRS: 0000665953
FENIKO kontakt / Infolinia22 123 03 03
Godziny pracy FENIKOpn - pt 8:00 - 20:00
Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek FENIKO możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę FENIKO i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę FENIKO. Zachęcamy też do przeczytania opinii o FENIKO wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
✔️Nie sprawdza BAZbez BIG, bez ZBP, bez PWIP
Czy promocja?TAK❗ FENIKO - sprawdź FENIKO, poznaj szczegółowe warunki promocji FENIKO oraz opinie klientów
Ile od FENIKO?od 300 do 1 000 pierwsza pożyczka za darmo od 7 do 61 dni - warunki dla pierwszej pożyczki od FENIKO, poznaj lub wyraź opinię o FENIKO
Bez promocjiod 300 do 5 000 na okres od 30 do 61 dni - warunki dla kolejnej pożyczki FENIKO lub pożyczki poza promocją
Odbiór pożyczkiMożliwy odbiór od FENIKO przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o feniko.pl na stronie FENIKO, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
RRSO0.00% RRSO promocja, 187.82% RRSO przykład reprezentatywny
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty FENIKO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

FENIKO Opinie. Jak pożyczyć w FENIKO, sprawdź Opinie o FENIKO na Pożyczka Opinie: pożyczka Feniko, szybka pożyczka online przez internet, ile gotówki potrzebujesz

Przejdź do FENIKO