Smartney

W Smartney możesz pożyczyć od 2000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! W Smartney możesz mieć też więcej niż jedną pożyczkę na raz - sprawdź Smartney BIS, jest też możłiwość konsolidacji pożyczek, czyli sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Sprawdź warunki Smartney, zapoznaj się ze Smartney BIS albo połącz kilka pożyczek w jedną - to wszystko w Smartney.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Rejestracja Smartney

Jeśli jesteś nowym klientem Smartney, to aby skorzystać z pożyczki należy się zarejestrować. Przed złożeniem wniosku przygotuj dowód osobisty i numer konta, na które Smartney wypłaci Twój kredyt konsumencki - sprawdź też kolejną edycję promocji TEST 60 dni (jeśli jest dostępna)!

Kliknij przycisk i przejdź na stronę Smartney i korzystając z suwaków:

 • ile potrzebujesz - czyli określ kwotę pożyczki
 • na jak długo - czyli określ kwotę pożyczki

Kwotę pożyczki Smartney oraz okres spłaty możesz również wpisać ręcznie, przy czym jeśli:

 • jeżeli podasz wartość mniejszą niż dopuszczalna - zostanie ustawiona minimalna (kwoty pożyczki Smartney albo okresu spłaty)
 • jeżeli podasz wartość większą niż dopuszczalna - zostanie ustawiona wartość maksymalna (kwoty pożyczki Smartney albo okresu spłaty)

Już na etapie wniosku możesz określić czy chcesz skonsolidować inne pożyczki - wybierz TAK / NIE, możesz również wprowadzić kod rabatowy Smartney, który pozwoli obniżyć koszt pożyczki.

I naciśnij przycisk ZŁÓŻ WNIOSEK, w kolejnym kroku podając:

 • imię i nazwisko
 • numer PESEL
 • adres email
 • numer telefonu komórkowego

oraz zaznacz wymagane zgody:

 • Oświadczam, że zapoznałem się z formularzem informacyjnym i oświadczeniem PEP (wymagane)
 • Oświadczam, że zapoznałem się z dokumentem Dane Osobowe w Smartney oraz Regulaminem świadczenia usług drogą elektroniczną (wymagane)

Ostatnia zgoda (Chcę otrzymywać od Smartney i jego partnerów wiadomości o nowych usługach, produktach i promocjach) nie jest wymagana.

Rejestracja Smartney

Opinie o Smartney

Smartney Opinie - zachęcamy do sprawdzania opinii o Smartney na Pożyczka Opinie albo wyrażenia własnej opinii na bieżącej stronie lub uprzednio wskazanych.

Opinie jak pożyczyć w Smartney, jakie dokumenty są wymagane i jakie bazy sprawdza Smartney, kiedy można dostać pożyczkę, jaka jest przyznawalność w Smartney albo w jakich przypadkach Smartney może odmówić jej udzielenia - Twój osobisty pogląd na temat Smartney, może być cennym źródłem wiedzy i informacji dla innych Czytelników i potencjalnych klientów Smartney albo starających się o pożyczkę.

Smartney opinie - nie znasz Smartney? Przed złożeniem wniosku o pożyczkę Smartney warto sprawdzić opinie o Smartney czy zapoznać się z recenzją pożyczki. A po złożeniu wniosku i otrzymaniu decyzji kredytowej podzieleniu się opinią z innymi (nawet jeśli decyzja kredytowa nie będzie korzystna).

Logowanie Smartney

Smartney logowanie - jak zalogować się do Smartney? Jeśli jesteś już klientem Smartney i chcesz się zalogować, przejdź na stronę Smartney, na której naciśnij przycisk STREFA KLIENTA (prawy górny róg), po czym zostaniesz przekierowany/-a do panelu klienta (ekranu logowania Smartney), a następnie:

 • podaj swój adres e-mail (to Twój login Smartney) lub numer klienta z umowy (to również Twój login Smartney) - użyj wybranego przez Ciebie loginu aby się zalogować do strefy klienta
 • hasło logowania Smartney

Jeśli chcesz, aby podczas logowania Smartney Twoje hasło logowania było widoczne (zamiast gwiazdek), naciśnij przypominającą oko ikonkę 👁

Jeśli nie podasz loginu lub hasła Smartney wyświetli komunikaty ⚠ wpisz poprawny adres email albo ⚠ wpisz swoje hasło, natomiast wpisując nieprawidłowe dane otrzymasz komunikat Niepoprawny login lub hasło - sprawdź wprowadzony dane (login i hasło) i spróbuj ponownie, a jeśli nie pamiętasz hasła logowania skorzystaj z opcji PRZYPOMNIJ HASŁO - potrzebny będzie Twój adres email albo numer klienta z umowy.

Uwaga! Należy chronić swój login i hasło, gdyż zgodnie z regulaminem świadczenia usług Smartney nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w związku z zagubieniem lub udostępnieniem przez użytkownika loginu i hasła do Strefy Klienta osobom trzecim.

Co po zalogowaniu?

Warto też wiedzieć, że po zalogowaniu do Smartney (możesz też spotkać się z określeniami: strefa klienta Smartney / konto Smartney / profil Smartney / Smartney.pl logowanie / logowanie do konta Smartney) we wspomnianej Strefie Klienta Smartney znajdziesz:

 • harmonogram spłat pożyczki, który jest dostępny na Twoim profilu Smartney (po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney)
 • indywidualny numer konta do spłaty pożyczki Smartney
 • informacje o możliwości wykonania szybkiego przelewu oraz podpięcia karty debetowej
 • w strefie klienta znajdziesz też informacje o oprocentowaniu Twojego kredytu konsumenckiego Smartney

Logowanie Smartney - to wszystko po zalogowaniu Smartney do Strefy Klienta na Twoim profilu Smartney (korzystanie z wyżej wymienoinych wymaga zalogowania się do Strefy Klienta, to jest wprowadzenia indywidualnego loginu użytkownika - adresu email lub numeru klienta i hasła). A wspomniana strefa klienta to wg regulaminu Smartney - profil użytkownika w serwisie internetowym zakładany przy zawieraniu umowy o kredyt. Zalogowanie w Strefie Klienta umożliwia użytkownikowi ubieganie się o kredyt za pośrednictwem serwisu internetowego, zawarcia umowy kredytu czy monitorowania jego stanu.

👉Nowość w Smartney logowanie! Po zalogowaniu na konto Smartney możesz sprawdzić usługę dodatkowej pożyczki równoległej Smartney BIS! Zaloguj się do Smartney i sprawdź swój Profil w Strefie Klienta i mozliwość złożenia kolejnego wniosku (uzyskania więcej niż jednej pożyczki na raz).

Wymagania Smartney

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z OFERTY SMARTNEY? Oferta Smartney skierowana jest dla osób w wieku 23 - 70 lat, które posiadają rachunek bankowy. Klienci Smartney, to ludzie, którzy cenią swój czas i pieniądze, a jednocześnie szukają prostych i przejrzystych rozwiązań finansowych. Smartney to przede wszystkim nowoczesne rozwiązanie wykorzystujące najnowsze technologie, które pozwala zaoszczędzić czas i uprościć życie.

Sprawdź Smartney rejestracja jeśli wnioskujesz o pożyczkę po raz pierwszy, a jeśli jesteś powracającym klientem to przydatne może być Smartney logowanie.

Ile od Smartney

Opinie Ile mogę pożyczyć od Smartney? Opinie o Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Smartney? Sprawdź ile pożyczysz, poznaj opinie ILE OD:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Smartney to 2000 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Smartney to 60 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Smartney oferuje pieniądze na okres 6 - 96 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Smartney zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Smartney inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Smartney, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Smartney jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od Smartney

Opinie Na ile pożyczę od Smartney? Sprawdź opinie. Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Smartney? Sprawdź opinie na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Smartney:

 • ⏰pożyczka Smartney to oferta na okres 6 - 96 mies.

Oczywiście pożyczkę Smartney możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Smartney inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Smartney, dziękujemy 🙂.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Od ilu lat Smartney

Od jakiego wieku / od ilu lat można skorzystać z oferty Smartey? Oferta Smartney skierowana jest dla osób w wieku od 23. roku życia, które posiadają rachunek bankowy.

Do oceny zdolnośći kredytowej Smartney korzysta z rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe.

Do ilu lat Smartney

Do jakiego wieku / do ilu lat można skorzystać z oferty Smartey? Oferta Smartney skierowana jest dla osób w wieku do 70. roku życia, które posiadają rachunek bankowy.

Do oceny zdolnośći kredytowej Smartney korzysta z rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe.

Bazy Smartney

Jakie bazy sprawdza Smartney? Czy Smartney weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Smartney sprawdza BIK
 • ❌Smartney sprawdza BIG
 • ✔️Smartney nie sprawdza KBIG => Smartney bez KBIG
 • ❌Smartney sprawdza KRD
 • ✔️Smartney nie sprawdza ERIF => Smartney bez ERIF
 • ❌Smartney sprawdza ZBP
 • ❌Smartney sprawdza CRIF
 • ✔️Smartney nie sprawdza PWIP => Smartney bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Smartney.

Czy Smartney sprawdza inne bazy? Albo Smartney nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Smartney a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Wniosek Smartney

Jak złożyć wniosek w Smartney? To proste! Przejdź na stronę Smartney, na której korzystając z suwaków określ:

 • ile potrzebujesz?
 • na jak długo?

- wartości te możesz również wpisać ręcznie. Jeżeli posiadasz kod rabatowy Smartney, to użyj kodu już na tym etapie, naciśnij Mam kod rabatowy i wprowadź posiadany kod - koszt pożyczki obniży się, a następnie naciśnij przycisk ZŁÓŻ WNIOSEK.

Startujemy!

Jeżeli jesteś już klientem Smartney wybierz zakładkę JESTEM JUŻ KLIENTEM i zaloguj się do Smartney korzystając z loginu i hasła - dla przypomnienia login Smartney to Twój numer z umowy albo numer klienta.

Jeżeli jesteś nowym klientem Smartney, to wybierz zakładkę JESTEM TU NOWY! i wypełnij formularz rejestracyjny podając:

 • imię
 • nazwisko
 • pesel (11 cyfr)
 • telefon komórkowy
 • adres email i potwierdź adres email

oraz zaznacz zapoznanie się z wymaganymi dokumentami, zaznaczenie zgody marketingowej nie jest wymagane.

Kalkulator Smartney

Chcesz sprawdzić wysokość raty pożyczki Smartney? Przydatny może być kalkulator Smartney, który znajdziesz również na ekranie poniżej.

Jak skorzystać z kalkulatora Smartney? Będąc na stronie określ:

 • ile pieniędzy potrzebujesz - dostępne wartości to od 3 000 do 60 000 zł (sprawdź aktualne na stronie kalkulator Smartney)
 • na jak długo - dostępne okresy od 6 do 60 miesięcy (sprawdź aktualne dane w kalkulatorze Smartney)

Warto wiedzieć, że od dobrego doboru warunków pożyczki (np. korzystając z kalkulatora), może zależeć przyznawalność.

Szczegółowe informacje dla kwoty 15 000 zł, aktualne w chwili publikacji:

 • kwota wnioskowana: 15 000 zł
 • okres spłaty: 60 mies.
 • odsetki: 3 435,03 zł
 • prowizja: 2 700,00 zł
 • całkowita kwota do zapłaty: 21 135,03 zł
 • raty płatne do: 22. dzień mies.

Smartney kalkulator poza standardową zmianą kwoty czy okresu spłaty, pozwala zmienić dzień spłaty raty poprzez użycie ZMIEŃ DZIEŃ. A jeśli posiadasz kod rabatowy Smartney, to będąc na stronie naciśnij odnośnik Mam kod rabatowy i wprowadź kod rabatowy zwracając uwagę na wielkość liter i/lub znaki specjalne. Zastrzegamy, że podane powyżej dane liczbowe mają jedynie charakter informacyjny, a po szczegółowe informacje odsyłamy na stronę Smartney kalkulator.

A gdzie możesz uzyskasz informacje o aktualnym oprocentowaniu Smartney? Oprocentowanie Twojego kredytu konsumenckiego jest dostępne w każdej chwili na Twoim profilu po zalogowaniu do Strefy Klienta Smartney.

Kontakt Smartney

Smartney kontakt możliwy jest poprzez infolinię Smartney albo skorzystaj z formularza kontaktowego. Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się telefonicznie ze Smartney i porozmawiaj na interesujący Cię temat - godziny pracy: pon. - pt.: 8.00 – 21.00, sb. - niedz.: 9.00 – 16.00 - koszt połączenia wg taryfy Twojego operatora.

Smartney kontakt - wolisz mailem? Napisz do Smartney bezpośrednio lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie www. Możliwe tematy do kontaktu za pomocą formularza na stronie to:

i inne.

Kontakt Smartney - wybrane zagadnienia znajdziesz na podlinkowanych stronach albo kontaktując się z infolinią Smartney.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Godziny Smartney

Smartney godziny pracy do kontaktu: pon. - pt.: 8.00 – 21.00, sb. - niedz.: 9.00 – 16.00, Smartney kontakt możliwy jest w dowolnych godzinach za pomocą formularza na stronie www.

Infolinia Smartney

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Pomocna może być infolinia Smartney - skontaktuj się ze Smartney i porozmawiaj na interesujący Cię temat! Godziny pracy: pon. - pt.: 8.00 – 21.00, sb. - niedz.: 9.00 – 16.00.

Nie chcesz kontaktować się telefonicznie albo wolisz mailem? Napisz do Smartney bezpośrednio. Możesz również skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie Smartney kontakt podając:

 • imię i nazwisko
 • adres email
 • temat rozmowy

Adres Smartney

Sprawdź adres Smartney, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Smartney, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Smartney zmienił się.

Jaki adres Smartney? Sprawdź adres i dane teleadresowe Smartney:

 • 🏠Smartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa - adres Smartney,
 • ☎️22 528 88 88 - Smartney kontakt.

Adres Smartney - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Smartney lub infolinii Smartney. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Smartney, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Smartney to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie Smartney uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Smartney.

Inny adres Smartney? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Smartney, dziękujemy 🙂.

Sprawdź adres Smartney, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Smartney, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Smartney zmienił się.

Bezpieczna spłata Smartney

Bezpieczna spłata Smartney: jak bezpiecznie spłacić Smartney, jak nie nabrać się na oszusto "na Smartney"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Smartney? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod Smartney? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że Smartney to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem Smartney i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę Smartney?
 • o czym warto pamiętać spłacając Smartney?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty Smartney?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie Smartney

Zmiana spłaty Smartney? - poinformuj nas o warunków spłaty Smartney albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką Smartney, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata Smartney

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę Smartney? Spłacając pożyczkę Smartney, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki Smartney przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez Smartney. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię Smartney
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Smartney. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Smartney, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki Smartney,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Smartney, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę Smartney lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii Smartney próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od Smartney  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki Smartney! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat Smartney oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta Smartney! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią Smartney

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę Smartney? Spłacając Smartney, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie Smartney. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę Smartney na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę Smartney korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie Smartney powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym Smartney) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także Smartney, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę Smartney? Dokonując spłaty pożyczki Smartney, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także Smartney) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do Smartney, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata Smartney i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię Smartney. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że Smartney to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Smartney.

Bezpieczeństwo Smartney

💡Smartney bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Smartney bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie Smartney (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę Smartney (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na Smartney definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta Smartney (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla Smartney):

 • utworzenia konta Smartney
 • logowania do konta Smartney (profil klienta Smartney)
 • podawania danych kontaktowych do Smartney czy zapisywania się do newslettera Smartney
 • korzystania z wyszukiwarki Smartney
 • podawania Smartney danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania Smartney
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu Smartney i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata Smartney była bezpieczna.

💡Smartney bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. Smartney bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

Windykacja Smartney

Odwiedź stronę Smartney aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Jak usunąć konto Smartney

Jesteś albo byłeś klientem Smartney i chcesz usunąć swoje dane albo je zmienić? Przysługuje Ci prawo dostępu do prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Oznacza to, że w przypadkach określonych przez przepisy prawa możesz żądać, aby przetwarzanie Twoich danych osobowych zostało przez Smartney ograniczone wyłącznie do ich posiadania lub by zgromadzone przez Smartney Twoje dane osobowe zostały usunięte.

Każde z tych praw możesz zrealizować informując wysyłając żądanie na adres korespondencyjny Smartney (ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa) lub pisząc na adres e-mail iod(at)smartney.pl. Więcej na stronie: https://www.smartney.pl/ochrona-danych-osobowych

Profil Klienta Smartney

Profil klienta / Strefa Klienta Smartney czyli Twój osobisty profil w serwisie Smartney, w którym sprawdzisz wysokość raty, termin spłaty albo złożysz wniosek o kolejną pożyczkę. Na uwagę zasługuje także Smartney BIS, czyli możliwość posiadania więcej niż jednej pożyczki na raz, oprocentowanie Twojego kredytu konsumenckiego jest dostępne w każdej chwili na Twoim profilu po zalogowaniu do Strefy Klienta - co można sprawdzić w dowolnym miejscu i czasie.

Aby wejść do profilu klienta Smartney zaloguj się do strefy klienta Smartney podając:

 • email lub numer klienta z umowy (wpisz poprawny adres email)
 • hasło (wpisz swoje hasło)

Jeżeli podasz niepoprawne dane Smartney wyświetli komunikat Niepoprawny login lub hasło - spróbuj ponownie podając poprawny login i hasło logowania.

Przypomnienie hasła Smartney

Nie pamiętasz hasła logowania Smartney? Skorzystaj z możliwości nadania lub przypominj hasło logowania.

Przejdź na stronę Smartney i naciśnij STREFA KLIENTA na następnie NADAJ / PRZYPOMINIJ HASŁO.

W kolejnym kroku przypomnij hasło, aby to zrobić na ekranie wpisz email lub nuer klienta z umowy i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie.

Login Smartney

Co jest loginem Smartney? Jak mogę zalogować się do Smartney? Spójrz na screen poniżej

Login Smartney to:

 • adres e-mail z serwisu Smartney (podany w procesie rejestracji albo ustawiony w kolejnych etapach)

albo

 • numer klienta z umowy pożyczki Smartney

Pierwsza pożyczka Smartney

Pierwszy raz w Smartney? ✍Do rejestracji w Smartney i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, rejestracja Smartney / wniosek Smartney 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Smartney? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Smartney nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Smartney, gdyż pierwsza pożyczka od Smartney nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Smartney. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Smartney będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Smartney? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków Smartney, dziękujemy 🙂.

Pierwszy raz w Smartney? ✍Do rejestracji w Smartney i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, rejestracja Smartney / wniosek Smartney 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Smartney? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Kod promocyjny Smartney

Smartney kod promocyjny czyli możliwość uzyskania pożyczki Smartney ze zniżką, np. rabat na prowizję - sprawdź czym jest Smartney kod rabatowy.

Na stronach serwisu znajdziesz aktualne i obowiązujące kody promocyjne Smartney (kody promocyjne) - szczegółowe inf. na wskazanej stronie.

Pamiętaj, że kod promocyny Smartney należy wpisać w dedykowanym polu z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie. Po wprowadzeniu Smartney kodu rabatowego na stronie pokaże się poglądowa wartość rabatu, a ostateczną wartość poznasz na etapie akceptacji oferty już po zalogowaniu - sprawdź Smartney logowanie.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Promocja Smartney

Promocje Smartney: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Smartney / kod rabatowy, Smartney zniżki i rabaty.

Czy można znaleźć promocje w Smartney? Czy u Smartney są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w Smartney! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach Smartney albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami Smartney, dziękujemy 🙂.

Promocje Smartney: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny Smartney / kod rabatowy, Smartney zniżki i rabaty.

Przedłużenie spłaty Smartney

ZAWIESZENIE WYKONANIA UMOWY POŻYCZKI - w ramach tej usługi w Smartney możesz zawiesić spłatę łącznie nawet do 3 rat kapitałowo – odsetkowych, co oznacza, że jednorazowo możesz złożyć wniosek o zawieszenie do 3 rat. Uwaga, jeśli Smartney już zawieszał spłatę rat Twojej pożyczki, nie możesz złożyć wniosku ponownie.

Dla kogo wsparcie?

Kwalifikujesz się do objęcia wsparciem, jeśli:

 • straciłeś pracę lub inne główne źródło dochodu po 13.03.2020 r.
 • Twoja umowa kredytowa zawarta została przed 13.03.2020, a zakończenie okresu kredytowania przypada nie wcześniej niż 14.09.2020 r.
 • wypełniłeś Wniosek o zawieszenie wykonania umowy pożyczki i przekazałeś go do Smartney.

Jak złożyć dyspozycję o zawieszenie spłaty rat?

Pobierz wniosek i wypełnij dyspozycję Zawieszenie wykonania Umowy pożyczki., a uzupełniony wniosek prześlij na adres siedziby Smartney, tj. Smartney Sp. z o.o. ul. Krakowiaków 46, 02-255 Warszawa albo mailowo na adres e-mail kontakt{at}smartney.pl

O czym należy pamiętać:

 • koszty Twojej pożyczki nie będą wyższe, natomiast okres kredytowania wydłuży się.
 • informację o zawieszeniu rat przekazujemy do Biura Informacji Kredytowej.
 • możesz wycofać wniosek w terminie 14 dni od dnia jego złożenia i kontynuować umowę na dotychczasowych warunkach.

PAMIĘTAJ! Składasz wniosek pod rygorem odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia, przygotowano na podst. danych źródłowych z smartney.pl/pytania-i-odpowiedzi

Uwaga! Smartney nie udziela kredytów hipotecznych, Wakacje kredytowe nie dotyczą oferowanych produktów.

Refinansowanie Smartney

Refinansowanie pożyczki ratalnej Smartney - Smartney umożliwia refinansowanie pożyczki: ✔️istnieje możliwość refinansowania pożyczek spoza Smartney - dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www Smartney, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę Smartney. Sprawdź też czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty Smartney.

Nie jest możliwe refinansowanie Smartney? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Smartney.

Kod rabatowy Smartney

Obniż koszt pożyczki z kodem rabatowym - sprawdź kod rabatowy Smartney i zgarnij rabat. Aktualny kod rabatowy Smartney wprowadź wybierając opcję Mam kod rabatowy - w oknie Wprowadź kod rabatowy wpisz kod rabatowy Smartney, który znajdziesz na naszej stronie, a uzyskasz pogądową wartość rabatu - ostateczną zniżkę poznasz na etapie akceptacji oferty.

Smartney kod rabatowy

Smartney Kod Rabatowy to elektroniczny kod w postaci ciągu znaków, który po wpisaniu na stronie internetowej Smartney w wyznaczonym do tego polu, umożliwia uzyskanie rabatu na prowizję. Wysokość rabatu (na prowizję) jest każdorazowo określana dla danej promocji, a kody rabatowe Smartney udostępniane są za pośrednictwem stosownego przekazu, który znajdziesz na naszych stronach.

Kod rabatowy może zostać wykorzystany przy zawieraniu umowy pożyczki bezpośrednio za pośrednictwem strony Smartney. Użycie kodu rabatowego przed akceptacją oferty spowoduje obniżenie prowizji z tytułu udzielenia pożyczki o X% w stosunku do prowizji, gdyby nie skorzystano z kodu rabatowego (gdzie X% to wysokość kodu rabatowego w okresie obowiązywania promocji).

Użyj kodu rabatowego Smartney przez akceptacją oferty. Kod rabatowy Smartney należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności należy zwrócić uwagę na wielkość liter (aby uniknąć pomyłek najlepiej użyć metody kopiuj - wklej). Kolejna pożyczka? Zaloguj się do Smartney aby złożyć wniosek o kolejną pożyczkę, nie zapomnij aby użyć kodu rabatowego.

Warto wiedzieć, że w tym samym czasie może być aktywnych klika odrębnych promocji z różnymi kodami rabatowymi, oferującymi różnej wysokości rabaty na prowizję, warto wybrać ten, z którym zaoszczędzisz najwięcej.

Termin ważności kodu rabatowego jest określony przez czas obowiązywania danej promocji (Smartney kod rabatowy jest ważny tylko w czasie obowiązywania promocji, do której został przypisany i nie może być użyty po to tym terminie). Szczegóły danej promocji: czas jej trwania, wysokość rabatu udzielanego w danej promocji (wysokość udzelonego rabatu jest zmienna i jest przypisana do danego kodu rabatowego), są każdorazowo dla każdej promocji udostępniana przez Smartney za pośrednictwem odpowiedniego przekazu kodu rabatowego - sprawdź okres obowiązywania i warunki na stronie promocji.

Użycie nieaktywnego kodu rabatowego Smartney w polu Wprowadź kod rabatowy to komunikat o treści:

⚠ Twój kod jest błędny lub stracił ważność

Sprawdź, czy poprawnie wpisałeś(-aś) kod rabatowy albo użyj aktywnego kodu rabatowego Smartney, aby uniknąć błędów przy przepisywaniu zalecamy korzystanie z metody kopiuj - wklej.

🦉Uwaga❗

Poszczególne promocje i kody rabatowe mogą być kierowane zarówno do wszystkich klientów Smartney (nowych, aktualnych, powracających) albo tylko do klientów wybranych przez Smartney

Rabat na prowizję (Nagroda) to wartość procentowa wynikająca z danego kodu rabatowego, o którą zostanie obniżona prowizja należna organizatorowi z tytułu udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki), gdyby nie skorzystał z promocji. Kody rabatowe mogą być wykorzystane np. w ramach promocji. Smartney kod rabatowy nie podlega wymianie, w tym nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części, a użycie kodu rabatowego jest dobrowolne.

Kod rabatowy - zasady uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji, należy spełnić łącznie warunki:

 • złożyć wniosek o zawarcie kredytu konsumenckiego ze Smartney na stronie Smartney
 • otrzymać od Smartney ofertę zawarcia kredytu / pożyczki
 • w czasie trwania promocji zawrzeć umowę kredytu

👉oraz koniecznie

przed akceptacją przedstawionej przez Smartney oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie Smartney w polu o nazwie mam kod rabatowy wpisać dedykowany dla danej promocji kod rabatowy.

Pamiętaj, że kod rabatowy Smartney należy wpisać w dedykowanym polu z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie. Po wprowadzeniu kodu rabatowego na stronie pokaże się poglądowa wartość rabatu, a ostateczną wartość poznasz na etapie akceptacji oferty. Warto również wiedzieć, że posiadanie kodu rabatowego nie gwarantuje otrzymanie pożyczki - warunkiem udzielenia przez Smartney kredytu konsumenckiego (pożyczki) jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy (konsumenta), a ostateczne warunki kredytowania zależą od wyniku tej oceny.

Kod rabatowy a wysokość prowizji

Wysokość prowizji z użyciem kodu rabatowego Smartney oblicza się według następującego wzoru:

 • standardowa wysokość prowizji wyrażona kwotowo – (standardowa wysokość prowizji x procentowo (%) określona wysokość rabatu na prowizję) = wysokość prowizji po skorzystaniu z danej promocji.

Uwaga! Wysokość udzielanego rabatu na prowizję jest zmienna, zależna od aktualnie prowadzonej przez organizatora promocji i jest przypisana do danego kodu rabatowego.

Każdy kod rabatowy przypisany jest do danej promocji, nie można łączyć ze sobą ani promocji, ani kodów rabatowych, o ile regulamin nie stanowi inaczej. Na przykład kod rabatowy ze zniżką 9% i kod rabatowy ze zniżką 12% nie da łącznie zniżki w wysokości 21%! Oznacza to, że w ramach jednej promocji można wykorzystać tylko jeden kod rabatowy (wybierz korzystniejszy).

Przykładowe wyliczenia dla kodu 6%

Smartney kod rabatowy - poniżej przykładowe wyliczenie dla kredytu konsumenckiego (pożyczki) z rabatem na prowizje w wysokości 6% (wyliczenie na dzień 07.09.2020r. z regulaminu promocji z drobnymi modyfikacjami na potrzeby niniejszego artykuły - wartości kwotowe nie zostały zmienione):

❌[Bez promocji] Dla kredytu konsumenckiego (pożyczki) zawieranego na okres 60 miesięcy, gdzie Całkowita Kwota Kredytu (bez kredytowanych kosztów) wynosi 25.000,00 zł (dwadzieścia pięć tysięcy) standardowa wysokość należnej prowizji Smartney z tytułu udzielenia pożyczki wynosi 4.500,00 zł (cztery tysiące pięćset).

✅[Promocja] Po skorzystaniu z promocji i obniżeniu prowizji o 6% wysokość należnej Smartney prowizji z tytułu udzielenia pożyczki wyniesie 4.230,00 zł – w takim przypadku kwota rabatu na prowizję wyniesie 270,00 zł (4.500,00 zł – standardowa wysokość prowizji x 6% - procentowa wysokość przyznawanego w ramach Promocji Rabatu na prowizję = 270,00 zł – kwotowa wysokość rabatu obniżającego prowizję).

Pamiętaj, że prowizja z tytułu udzielenia przez organizatora kredytu konsumenckiego to nie jedyny koszt pożyczki, więcej o kodach rabatowych Smartney w regulaminie na stronie smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 25,99%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 28 190,60 zł, całkowita kwota do zapłaty 54 266,54 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 26 075,94 zł (w tym: prowizja 5 091,22 zł, odsetki 20 984,72 zł), 75 miesięcznych równych rat po 713,30 zł, ostatnia rata wyrównująca 769,04 zł. Kalkulacja na dzień 21.06.2023 r. Szczegółowe inf. na stronie Smartney, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Opinie o Smartney i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Opinie o Smartney i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Pożyczka Opinie to "Opinie o Smartney i ocena pożyczki na raty"

Sprawdź warunki Smartney