Adres Wonga Opinie

Adres Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Do spłaty Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Dane adresowe
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Adres Wonga
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni - sprawdź opinie o Wonga
Kolejne pożyczki / inne warianty200 - 15 000 zł, zwrot 61 dni - 48 mies. - dodaj opinię o Wonga
Wonga Opinie na
 • ☎️Wonga kontakt Opinie
 • 💸Wonga pożyczka Opinie
 • Wonga Opinie
 • 🔒Wonga logowanie Opinie
 • a teraz jesteś na stronie "Wonga Adres Opinie"
  ✔️Nie sprawdza BAZbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Wonga adres / siedzibaWonga.pl sp. z o.o. ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa
  Jak sprawdzić?Adres Wonga potwierdzisz na stronie Wonga - tam najbardziej aktualne dane adresowe wonga.pl

  Adres Wonga Opinie

  Adres Wonga Opinie brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  Adres Wonga Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Adres Wonga Opinie forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Adres

  Sprawdź adres Wonga, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Wonga, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Wonga zmienił się.Wonga

  Jaki adres Wonga? Sprawdź adres i dane teleadresowe Wonga:

  • 🏠Wonga.pl sp. z o.o. ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa - adres Wonga,
  • ☎️22 388 88 88, 660 168 100 - Wonga kontakt.

  Adres Wonga - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie Wonga lub infolinii Wonga. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe Wonga, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy Wonga to nie oszustwo, albo firma krzak?

  Szczegółowe informacje o adresie Wonga uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na Wonga.

  Inny adres Wonga? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Wonga, dziękujemy 🙂.

  Sprawdź adres Wonga, dane adresowe do kontaktu pocztowego z Wonga, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres Wonga zmienił się.

  Opinie o Wonga

  Opinie o Wonga

  Wonga opinie wyrażone przez klientów Wonga i znalezione na stronie Wonga:

  • Sławomir Radom: Na razie jestem pod wrażeniem działania i przejrzystości serwisu. Na tą chwilę jest to serwis NR 1.
  • Lidia Olkusz: Jeśli chodzi o Państwa ja jestem zadowolona, wszystko sprawnie i dyskretnie załatwiane, kontakt telefoniczny super.
  • Patryk Lidzbark Warmiński: Witam. Jestem zadowolony z usługi, podobają mi się powiadomienia o statusach oraz przypomnienie o płatności. Ponieważ ciągle mam dużo na głowie i zdarza się zapomnieć. Pozdrawiam.
  • M.P.: Moja sytuacja była taka, że potrzebowałam pieniędzy, by zrobić prezent bratankowi i odwiedzić go w miejscowości oddalonej ode mnie o 450 km. Gdy dostałam pożyczkę, byłam zadowolona, a mina bratanka, gdy mnie zobaczył – bezcenna.
  • Krzysztof: Pożyczka pomogła mi w krytycznym momencie (zgubiłem pierścionek zaręczynowy dla swojej dziewczyny, a kasy na drugi brakło). Dzięki Wam kupię drugi i dokonam tego historycznego kroku, który mam już od dawna zaplanowany. Pozdrawiam.
  • Ewelina: Pożyczka z Wonga po prostu spadła mi jak z nieba. Naprawdę uratowała mi życie! Bardzo mi pomogła, ponieważ miałam nieoczekiwany wydatek i bardzo potrzebowałam szybkiej gotówki.
  • Tomasz: Potrzebowałem pieniędzy na parę dni, przez przypadek trafiłem na stronę wonga.com i okazało się, że bardzo mi pomogli. Po prostu szybko, sprawnie, wiarygodnie. Pozdrawiam.
  • Aga: Pożyczka z Wonga pomogła mi bardzo. Rano jeszcze się zastanawiałam, skąd wziąć pieniądze, aby zrobić niespodziankę mężowi... Przejrzałam zasoby internetu i trafiłam na Was. Już wiedziałam, jak spełnić jego marzenie.
  • Łukasz: Dostałem mandat w sławnym chyba na całą Polskę Białym Borze, gdzie strażnicy miejscy cieszą się dużą popularnością. Jadąc prawie przepisowo, miałem tę wątpliwą przyjemność trafić na nich. Jechałem ze swoją żoną do szpitala, która skręciła kostkę. Sytuacja skończyła się dość komicznie, postanowili bowiem pilotować nas do pobliskiego szpitala, gdzie na koniec z uśmiechem na ustach jeden z funkcjonariuszy wręczył mi mandat w wysokości 400 zł.
  • A.L.: Zamówiłam meble, miały przyjechać we środę, dziś się dowiedziałam, że jednak dzisiaj już będą, a wypłata opóźniona, bo szef na wczasach. Jak dobrze, że nie musiałam prosić znajomych o pożyczkę!
  • Piotrek: Miałem kupić kuchnię, zabrakło mi kasy i pojawiliście się Wy, jestem bardzo zadowolony. Ja także nie zawiodę.
  • N.: Jestem zadowolona z szybkiej weryfikacji i zrozumiałych warunków umowy.

  Wonga opinie - dlaczego warto sprawdzać? Czytając opinie o Wonga można dowiedzieć się na co zwracać uwagę składając wniosek o pożyczkę, jaka jest w Wonga przyznawalność lub inne kluczowe kwestie - zachęcamy do wyrażania opinii o Wonga.

  Wonga Opinie to prezentacja Wonga wraz z opiniami i komentarzami o Wonga oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Wonga, to ✍️wyraź swoją opinię o Wonga, dodaj komentarz o Wonga.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Wonga czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Wonga - Twoja ocena Wonga i opinia pomaga innym w wyborze oferty Wonga spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Wonga? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Wonga jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Wonga? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Wonga, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Adres Wonga pytania i odpowiedzi

  FAQ o adresie Wonga

  Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "Adres Wonga Opinie", znajdziesz tam materiały o o adresie Wonga. Na stronie Adres Wonga Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o Wonga lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania Wonga, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku Wonga - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

  Dane rejestrowe Wonga✔️NIP 1132853869
  ✔️REGON 146025969
  ✔️KRS: 0000412352
  Wonga adres / siedzibaWonga.pl sp. z o.o. ul. Żaryna 2B, bud. D, 02-593 Warszawa
  Jak sprawdzić?Adres Wonga potwierdzisz na stronie Wonga - tam najbardziej aktualne dane adresowe wonga.pl
  Kontakt E-Mailkontakt@wonga.com
  Wonga kontakt / Infolinia22 388 88 88, 660 168 100
  Godziny pracy Wongapon - pt 8:00-22:00, sob - niedz 09:00-17:00
  Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek Wonga możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Wonga i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Wonga. Zachęcamy też do przeczytania opinii o Wonga wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
  ✔️Nie sprawdza BAZbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pożyczka bez grosza?Tak, Wonga to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Konto X - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  Więcej? Sprawdź opinie klientów.
  1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni - sprawdź opinie o Wonga
  Kolejne pożyczki / inne warianty200 - 15 000 zł, zwrot 61 dni - 48 mies. - dodaj opinię o Wonga
  Odbiór pożyczkiMożliwy odbiór od Wonga przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o wonga.pl na stronie Wonga, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
  RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
  Dodatkowe inf.weryfikacja Konto X, weryfikacja i/lub wypłata BlueCash/BlueMedia
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  Adres Wonga Opinie, kontakt Wonga Opinie Adres Wonga Opinie, kontakt Wonga Opinie, poznaj dane adresowe Wonga, sprawdź opinie
  Sprawdź adres Wonga