Logowanie Wonga Opinie

Logowanie Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile dostanę w Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczka Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Logowanie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Logowanie OpinieOpinie o Zaloguj się, Wonga logowanie - login i hasło, użyj danych aby zalogować się do Wonga na profil klienta wonga.pl, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na konto klienta wonga.pl. Jak zalogować się do konta osobistego Wonga? Twój login Wonga to adres E-mail podany w procesie rejestracji. Do logowania Wonga możesz użyć swojego numer PESEL (Wonga login PESEL). Sprawdź opinie klientów jeżeli masz problem z logowaniem Wonga albo nie wiesz jak się zarejestrować na wonga.pl!
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni - sprawdź opinie o Wonga
Kolejne pożyczki / inne warianty200 - 15 000 zł, zwrot 61 dni - 48 mies. - dodaj opinię o Wonga
Najważniejsze informacje o Wonga znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wonga Logowanie Opinie" - zobacz też pełny opis Wonga.
✔️Nie sprawdza BAZbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

Logowanie Wonga Opinie

Logowanie Wonga Opinie brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

Logowanie Wonga Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Logowanie Wonga Opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

🔒Wonga logowanie do konta, 🆔Wonga zaloguj się na profil klienta - 🔑Logowanie Wonga jest możliwe z użyciem loginu i hasła, do zalogowania się do Wonga użyj loginu Wonga, którym jest login e-mail, login PESEL, daj znać w komentarzu, jeśli Wonga login jest inny niż uprzednio wymienione. Logowanie Wonga Opinie: ✔️opinie jak zalogować się do Wonga? Jak zalogować się bezpiecznie? 🔒Opinie i problem z logowaniem Wonga.

🚩Nie możesz zalogować się do Wonga? Pamiętaj, że Twój login Wonga: adres email podany podczas rejestracji albo Twój numer PESEL - 🔒przycisk do zalogowania się do Wonga znajdziesz w górnej, prawej części strony www Wonga.

🦉Jeśli po przejściu na stronę www Wonga przycisk logowania Wonga (zaloguj / profil klienta Wonga / strefa klienta) jest niedostępny lub niewidoczny, to może być konieczne kliknięcie przycisku z wnioskiem, kontakt czy FAQ Wonga (najczęściej zadawane pytania) lub innego odnośnika na stronie logowania Wonga!
Jeżeli nie możesz się zalogować do konta osobistego Wonga, gdyż nie pamiętasz loginu lub hasła 🔑, skorzystaj z możliwości przypomnienia (jeśli jest dostępny) i odzyskaj hasło. Do odzyskania hasła logowania Wonga konieczny będzie Twój adres email 📧.

Jeśli nie pamiętasz emaila📧 albo nie ma możliwości odzyskania hasła🔑 lub masz inne pytania związane z logowaniem Wonga, tutaj ☎️ infolinia Wonga, zadzwoń i porozmawiaj o logowaniu i pożyczce Wonga. A w kolejnych akapitach znajdziesz też dodatkowe informacje na temat bezpiecznego logowania Wonga.

Zmiana logowania do konta Wonga? - poinformuj nas o zmianie strony logowania Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z logowaniem Wonga, dziękujemy 🙂.

🔒Wonga logowanie do konta, 🆔Wonga zaloguj się na profil klienta - 🔑Logowanie Wonga jest możliwe z użyciem loginu i hasła, do zalogowania się do Wonga użyj loginu Wonga, którym jest login e-mail, login PESEL, daj znać w komentarzu, jeśli Wonga login jest inny niż uprzednio wymienione.

Wonga logowanie - jeżeli posiadasz już konto Wonga, to zaloguj się. W tym celu przejdź na stronę Wonga, na której wprowadź wybierz opcję Moje konto albo Zaloguj się - w obydwu przypadkach przejdziesz na stronę logowania Wonga, na której wprowadź:

 • adres e-mail - to Twój login Wonga (możesz również podać PESEL - to również Twój login Wonga)
 • wpisz hasło logowania Wonga

I naciśnij zaloguj się. Jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta Wonga, aby się zalogować złóż wniosek - (jak zalogować się) dodatkowe inf. pod zrzutem ekranu.

Wonga logowanie - jeżeli logowanie do Wonga.pl nie powiedzie się, gdyż podasz niepoprawne dane, Wonga wyświetli komunikat: Przepraszamy, nierozpoznany adres email, PESEL lub hasło. Przypominamy też, że początkowo Wonga funkcjonowała (i reklamowała) się pod adresem Wonga.com, dlatego też możesz też spotkać się z pojęciem wonga.com zaloguj albo Moje Konto Wonga i podobnie brzmiącym podobnie. I przypominamy również, że loginem Wonga jest adres e-mail podany w procesie rejestracji lub numer PESEL (możesz wybrać, którego loginu chcesz użyć lub używać tych loginów zamiennie).

Tworząc lub zmieniając hasło logowania Wonga musisz pamiętać, że Twoje hasło Wonga powinno zawierać co najmniej 8 znaków, w tym minimum:

 • jedną dużą literę,
 • jedną małą literę oraz
 • minimum jedną cyfrę

Wonga logowanie do konta - tworząc hasło logowania do konta Wonga zaleca się, aby do hasła logowania dodać również znak specjalny.

Zmiana hasła

Jeżeli nie pamiętasz hasła do Wonga logowanie (login Wonga to adres e-mail lub PESEL), to będąc na stronie Wonga kliknij Zmień hasło. Z kolei jeżeli pamiętasz hasło logowania Wonga, to w każdym momencie możesz je zmienić na koncie w Wonga (profil klienta Wonga). Co więcej, nawet jeżeli pamiętasz dane do logowania, to dla Twojego bezpieczeństwa Wonga zaleca dokonać zmiany hasła logowania przynajmniej raz na pół roku.

jak zmienić hasło logowania?

Wybierz sposób zmiany hasła logowania Wonga:

 • wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła - przypominamy, że PESEL to Twój login Wonga (lub e-mail)
 • wyślij hasło tymczasowe SMS-em
 • zmiana hasła przez telefon

W kolejnym kroku wpiszesz numer telefonu komórkowego lub adres e-mail powiązany z Twoim kontem w wonga.com.

Zmiana hasła na e-mail

Jeżeli chcesz zmienić hasło logowania Wonga i wybierzesz opcję Wyślij e-mail z linkiem do zmiany hasła, to

 • Wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Wonga, na które firma niezwłocznie prześle Ci e-mail z linkiem do zmiany hasła - będzie on aktywny przez 24 godz.

a w kolejnym kroku

 • W celu weryfikacji wpisz swój numer PESEL. Wonga chce mieć pewność, że to Ty wnioskujesz o zmianę hasła logowania Wonga;

Zmiana hasła na SMS

Z kolei SMS-owa zmiana hasła Wonga i wybierzesz opcję Wyślij hasło tymczasowe SMS-em, to w kolejnym kroku

 • wpisz numer telefonu komórkowego powiązany z Twoim kontem. Wonga niezwłocznie prześle Ci SMS-a z hasłem tymczasowym, które będzie aktywne przez 24 godz.

Zmiana hasła Wonga przez telefon

Hasło tymczasowe logowania Wonga możesz także uzyskać, dzwoniąc na numer +22 388 88 88 lub +48 660 168 100 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, a w soboty i niedziele w godz. 9:00-17:00 (za wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy). W trakcie rozmowy konsultant Wonga wygeneruje hasło tymczasowe, które otrzymasz na swój numer telefonu, login Wonga to Twój PESEL albo email. Ważne jest, abyś miał dostęp do numeru telefonu, który jest zarejestrowany w Wonga.

Warto też wiedzieć, że rozmowę możesz zamówić na stronie internetowej Wonga - kliknij przycisk i przejdź do Wonga.

Sesja zakończona

Uwaga, po zalogowaniu się do Wonga i określonym okresie bezczynności z Twojej strony, zostaniesz automatycznie wylogowany/-a z systemu Wonga. W takim wypadku ujrzysz komunikat o takiej (lub zbliżonej treści - w przypadku wątpliwości skontaktuj się z Wonga, tutaj też Wonga kontakt):

Twoja sesja została zakończona.

Prosimy zaloguj się ponownie. Przepraszamy za niedogodności, ale wylogowanie następuje automatycznie po określonym czasie w celach zachowania bezpieczeństwa.

Zaloguj się

Login Wonga do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Wonga użyj loginu Wonga, którym jest login e-mail, login PESEL, daj znać w komentarzu, jeśli Wonga login jest inny niż uprzednio wymienione.

Opinie login Wonga, jak login Wonga (nr klienta), opinie jak się zalogować i skąd uzyskać login Wonga?

Identyfikator użytkownika Wonga (ang. user identifier / user ID / login) to nazwa przypisana klientowi, sprawdź opinie. Login / nr klienta używany jest podczas logowania Wonga, umożliwia uprawniony dostęp do konta osobistego i do profilu klienta - wyraź opinie W Wonga login to E-mail podany w procesie rejestracji. W Wonga login to PESEL podany w procesie rejestracji.

Do numeru klienta, czyli do identyfikatora, przypisane jest konto Wonga (profil Wonga / profil klienta) oraz ściśle określone dostępy w systemie - login Wonga jest niezbędny do zalogowania się do konta osobistego, po uzyskaniu którego można sprawdzić warunki pożyczki, konto do spłat albo zawnioskować o kolejną pożyczkę.

Zmiana loginu Wonga / login Wonga inny niż E-mail / login Wonga inny niż PESEL? Login dodaj opinię i sprawdź opinie innych (albo) - poinformuj nas o zmianie sposobu logowania Wonga albo innych istotnych informacjach związanych z loginem Wonga, dziękujemy 🙂.

Login Wonga do zalogowania się i sprawdzenia warunków pożyczki Wonga użyj loginu Wonga, którym jest login e-mail, login PESEL, daj znać w komentarzu, jeśli Wonga login jest inny niż uprzednio wymienione.

🔒Bezpieczne logowanie - podstawy!

Zobacz jak bezpiecznie zalogować się do Wonga czyli podstawowe zasady bezpieczeństwa przy logowaniu - logując się na konto Wonga, pamiętaj o zachowaniu ostrożności, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty Wonga przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten pochodzi od Wonga - najlepiej zweryfikuj tę informację i skontaktuj się z Wonga, zadzwoń na infolinię Wonga albo wyślij email
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości (wysyłanych np. z Facebooka, OLX), zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki Wonga - linki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę Wonga, z próbą wyłudzenia Twoich danych (uwaga na oszustów)
 • nie odpowiadaj na tego rodzaju wiadomości, nie korzystaj z umieszczonych w nich linków, nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania Wonga, czyli loginu Wonga i hasła. Pamiętaj, że konsultanci Wonga / infolinia nigdy nie proszą o hasło logowania Wonga albo inne poufne informacje.

Bezpieczne logowanie Wonga

Logowanie do Wonga, zobacz jak to zrobić bezpiecznie:

 • zawsze wprowadzaj ręcznie adres strony internetowej Wonga,
 • 🔒ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony, taką ikonę lub podobnie wyglądającą, powinieneś(-aś) znaleźć na pasku adresu okna przeglądarki internetowej po przejściu na stronę Wonga i przed zalogowaniem,
 • certyfikat bezpieczeństwa - sprawdź i porównaj z tym na stronie Wonga,
 • nie korzystaj z nieznanych linków do logowania innych niż te z oficjalnej strony Wonga,
 • nie ujawniaj danych logowania Wonga, w szczególności loginu i hasła Wonga (inna nazwa na loginu, z którą możesz się spotkać to nr klienta), firma nigdy nie prosi o ujawnienie tych danych,
 • obrazek bezpieczeństwa - jeżeli takie zabezpieczenie zostało wprowadzone, to przed zalogowanie do Wonga sprawdź, czy obrazek jest taki, jak został ustawiony przez Ciebie.

Powiązane hasła i pojęcia, z którymi możesz się spotkać przy bezpiecznym logowaniu się to:

 • logowanie do konta Wonga albo
 • profil Wonga czy też sformułowanie
 • Wonga zaloguj się lub też
 • Wonga moje konto albo nr klienta Wonga i inne.

Zobacz też Wonga login - jeżeli nie pamiętasz loginu Wonga / nr klienta - informacje na ich temat znajdziesz również na tej stronie!

Pamiętaj, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, przed zalogowaniem Wonga lub ujawnieniem jakichkolwiek poufnych informacji zadzwoń na infolinię Wonga, dane kontaktowe poniżej oraz na stronie firmy.

Logowanie Wonga pytania i odpowiedzi

Czego potrzebuję aby zalogować się do Wonga?

Do logowania Wonga potrzebny jest Twój adres email lub Twój numer PESEL oraz hasło logowania. Login Wonga to Twój PESEL albo adres email.

Jak mogę zalogować się do Wonga?

Jeśli jesteś nowym klientem przejdź na stronę Wonga i złóż wniosek, jeżeli jesteś już klientem Wonga przejdź na stronę firmy i zaloguj się używając adresu email / numeru PESEL (to Twój login Wonga) i hasła logowania Wonga.

Czy przy kolejnej pożyczce Wonga muszę się rejestrować?

Nie, rejestrację robisz tylko raz, a przy kolejnych odwiedzinach Wonga należy się zalogować.

Jaki jest login Wonga?

Twój login Wonga to adres e-mail albo nr PESEL. Do logowania Wonga możesz używać ich zamienne, zaloguj się do Wonga adresem e-mail albo podając swój numer PESEL.

FAQ o logowaniu Wonga

Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "Logowanie Wonga Opinie", znajdziesz tam materiały o o logowaniu Wonga. Na stronie Logowanie Wonga Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o Wonga lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania Wonga, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku Wonga - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

Dane rejestrowe Wonga✔️NIP 1132853869
✔️REGON 146025969
✔️KRS: 0000412352
Kontakt E-Mailkontakt@wonga.com
Wonga kontakt / Infolinia22 388 88 88, 660 168 100
Godziny pracy Wongapon - pt 8:00-22:00, sob - niedz 09:00-17:00
Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek Wonga możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Wonga i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Wonga. Zachęcamy też do przeczytania opinii o Wonga wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
Logowanie OpinieOpinie o Zaloguj się, Wonga logowanie - login i hasło, użyj danych aby zalogować się do Wonga na profil klienta wonga.pl, kliknij przycisk aby się zarejestrować lub przejść na konto klienta wonga.pl. Jak zalogować się do konta osobistego Wonga? Twój login Wonga to adres E-mail podany w procesie rejestracji. Do logowania Wonga możesz użyć swojego numer PESEL (Wonga login PESEL). Sprawdź opinie klientów jeżeli masz problem z logowaniem Wonga albo nie wiesz jak się zarejestrować na wonga.pl!
✔️Nie sprawdza BAZbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Pożyczka bez grosza?Tak, Wonga to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja Wonga bez przelewu bankowego:
- weryfikacja tożsamości usługą Konto X (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie Wonga
Więcej? Sprawdź opinie klientów.
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni - sprawdź opinie o Wonga
Kolejne pożyczki / inne warianty200 - 15 000 zł, zwrot 61 dni - 48 mies. - dodaj opinię o Wonga
Odbiór pożyczkiMożliwy odbiór od Wonga przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o wonga.pl na stronie Wonga, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
Dodatkowe inf.weryfikacja Konto X, weryfikacja i/lub wypłata BlueCash/BlueMedia
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Opinie Wonga logowanie, Wonga zaloguj Opinie na Pożyczka Opinie: Wonga logowanie, jak zalogować się do Wonga, login Wonga, jak zmienić hasło logowania

Przejdź do logowania Wonga