⭐Wonga Opinie

Opinie o Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile dostanę w Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczka Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Wyraź opinie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wonga OpinieSprawdź Wonga, poznaj opinie o Wonga albo wyraź własne zdanie o wonga.pl, dyskutuj na forum Wonga, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Wonga opinie to nie tylko Twoje zdanie o Wonga, ale również innych Czytelników.
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni - sprawdź opinie o Wonga
Kolejne pożyczki / inne warianty200 - 15 000 zł, zwrot 61 dni - 48 mies. - dodaj opinię o Wonga
Najważniejsze informacje o Wonga znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wonga Opinie o Opinie" - zobacz też pełny opis Wonga.
✔️Nie sprawdza BAZbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

⭐Wonga Opinie

⭐Wonga Opinie brak opinii, Twoja może być pierwsza.

Dodaj opinię

⭐Wonga Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń ⭐Wonga Opinie forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

Dlaczego opinie?

Wonga opinie wyrażone przez klientów Wonga i znalezione na stronie Wonga:

 • Sławomir Radom: Na razie jestem pod wrażeniem działania i przejrzystości serwisu. Na tą chwilę jest to serwis NR 1.
 • Lidia Olkusz: Jeśli chodzi o Państwa ja jestem zadowolona, wszystko sprawnie i dyskretnie załatwiane, kontakt telefoniczny super.
 • Patryk Lidzbark Warmiński: Witam. Jestem zadowolony z usługi, podobają mi się powiadomienia o statusach oraz przypomnienie o płatności. Ponieważ ciągle mam dużo na głowie i zdarza się zapomnieć. Pozdrawiam.
 • M.P.: Moja sytuacja była taka, że potrzebowałam pieniędzy, by zrobić prezent bratankowi i odwiedzić go w miejscowości oddalonej ode mnie o 450 km. Gdy dostałam pożyczkę, byłam zadowolona, a mina bratanka, gdy mnie zobaczył – bezcenna.
 • Krzysztof: Pożyczka pomogła mi w krytycznym momencie (zgubiłem pierścionek zaręczynowy dla swojej dziewczyny, a kasy na drugi brakło). Dzięki Wam kupię drugi i dokonam tego historycznego kroku, który mam już od dawna zaplanowany. Pozdrawiam.
 • Ewelina: Pożyczka z Wonga po prostu spadła mi jak z nieba. Naprawdę uratowała mi życie! Bardzo mi pomogła, ponieważ miałam nieoczekiwany wydatek i bardzo potrzebowałam szybkiej gotówki.
 • Tomasz: Potrzebowałem pieniędzy na parę dni, przez przypadek trafiłem na stronę wonga.com i okazało się, że bardzo mi pomogli. Po prostu szybko, sprawnie, wiarygodnie. Pozdrawiam.
 • Aga: Pożyczka z Wonga pomogła mi bardzo. Rano jeszcze się zastanawiałam, skąd wziąć pieniądze, aby zrobić niespodziankę mężowi... Przejrzałam zasoby internetu i trafiłam na Was. Już wiedziałam, jak spełnić jego marzenie.
 • Łukasz: Dostałem mandat w sławnym chyba na całą Polskę Białym Borze, gdzie strażnicy miejscy cieszą się dużą popularnością. Jadąc prawie przepisowo, miałem tę wątpliwą przyjemność trafić na nich. Jechałem ze swoją żoną do szpitala, która skręciła kostkę. Sytuacja skończyła się dość komicznie, postanowili bowiem pilotować nas do pobliskiego szpitala, gdzie na koniec z uśmiechem na ustach jeden z funkcjonariuszy wręczył mi mandat w wysokości 400 zł.
 • A.L.: Zamówiłam meble, miały przyjechać we środę, dziś się dowiedziałam, że jednak dzisiaj już będą, a wypłata opóźniona, bo szef na wczasach. Jak dobrze, że nie musiałam prosić znajomych o pożyczkę!
 • Piotrek: Miałem kupić kuchnię, zabrakło mi kasy i pojawiliście się Wy, jestem bardzo zadowolony. Ja także nie zawiodę.
 • N.: Jestem zadowolona z szybkiej weryfikacji i zrozumiałych warunków umowy.

Wonga opinie - dlaczego warto sprawdzać? Czytając opinie o Wonga można dowiedzieć się na co zwracać uwagę składając wniosek o pożyczkę, jaka jest w Wonga przyznawalność lub inne kluczowe kwestie - zachęcamy do wyrażania opinii o Wonga.

Wonga Opinie to prezentacja Wonga wraz z opiniami i komentarzami o Wonga oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z Wonga, to ✍️wyraź swoją opinię o Wonga, dodaj komentarz o Wonga.

Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o Wonga czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z Wonga - Twoja ocena Wonga i opinia pomaga innym w wyborze oferty Wonga spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u Wonga? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność Wonga jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem Wonga? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o Wonga, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

Jakie bazy?

Jakie bazy sprawdza Wonga? Czy Wonga weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌Wonga sprawdza BIK
 • ❌Wonga sprawdza BIG
 • ❌Wonga sprawdza KBIG
 • ❌Wonga sprawdza KRD
 • ❌Wonga sprawdza ERIF
 • ✔️Wonga nie sprawdza ZBP => Wonga bez ZBP
 • ✔️Wonga nie sprawdza CRIF => Wonga bez CRIF
 • ✔️Wonga nie sprawdza PWIP => Wonga bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do Wonga.

Czy Wonga sprawdza inne bazy? Albo Wonga nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza Wonga a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Ile pożyczę?

Opinie Ile mogę pożyczyć od Wonga? Opinie o Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki Wonga? Sprawdź ile pożyczysz, poznaj opinie ILE OD:

 • 💰minimalna kwota pożyczki Wonga to 200 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki Wonga to 15 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach Wonga oferuje pieniądze na okres 61 dni - 48 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki Wonga zależy od Twojej zdolności kredytowej.

Wonga inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki Wonga, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota Wonga jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile pożyczę?

Opinie Na ile pożyczę od Wonga? Sprawdź opinie. Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki Wonga? Sprawdź opinie na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od Wonga:

 • ⏰pożyczka Wonga to oferta na okres 61 dni - 48 mies.

Oczywiście pożyczkę Wonga możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

Wonga inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki Wonga, dziękujemy 🙂.

Opinie Wonga pytania i odpowiedzi

FAQ o opiniach Wonga

Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "⭐Wonga Opinie", znajdziesz tam materiały o o opiniach Wonga. Na stronie ⭐Wonga Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o Wonga lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania Wonga, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku Wonga - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

Dane rejestrowe Wonga✔️NIP 1132853869
✔️REGON 146025969
✔️KRS: 0000412352
Kontakt E-Mailkontakt@wonga.com
Wonga kontakt / Infolinia22 388 88 88, 660 168 100
Godziny pracy Wongapon - pt 8:00-22:00, sob - niedz 09:00-17:00
Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek Wonga możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Wonga i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Wonga. Zachęcamy też do przeczytania opinii o Wonga wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
Opinie o WongaSprawdź Wonga, poznaj opinie o Wonga albo wyraź własne zdanie o wonga.pl, dyskutuj na forum Wonga, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że Wonga opinie to nie tylko Twoje zdanie o Wonga, ale również innych Czytelników.Opinie o Wonga to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu Wonga dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o Wonga jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o wonga.pl! Sprawdź opinie na PozyczkaOpinie.pl.
✔️Nie sprawdza BAZbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Pożyczka bez grosza?Tak, Wonga to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja Wonga bez przelewu bankowego:
- weryfikacja tożsamości usługą Konto X (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie Wonga
Więcej? Sprawdź opinie klientów.
1. WongaPromocja: pierwsza pożyczka za darmo, od 200 do 3000 zł na 61 dni - sprawdź opinie o Wonga
Kolejne pożyczki / inne warianty200 - 15 000 zł, zwrot 61 dni - 48 mies. - dodaj opinię o Wonga
Odbiór pożyczkiMożliwy odbiór od Wonga przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o wonga.pl na stronie Wonga, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
Dodatkowe inf.weryfikacja Konto X, weryfikacja i/lub wypłata BlueCash/BlueMedia
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

Klienci o Wonga, Wonga opinie i komentarze na Pożyczka Opinie: Wonga opinie, forum Wonga

Sprawdź opinie o Wonga