Opinie pożyczki dla zadłużonych

Opinie o pożyczkach dla zadłużonych to oferty dla osób w trudnej sytuacji finansowej. Długi i złe wpisy w bazach uniemożliwiają zaciągnięcie kredytu bankowego, jedynym rozwiązaniem są firmy pozabankowe, które oferują pożyczki dla zadłużonych - sprawdź opinie o takich pożyczkach.

Opinie pożyczki dla zadłużonych: 15 pożyczek, minimalna kwota wynosi 100 PLN, maksymalna kwota wynosi 60000 PLN - opinie klientów & więcej informacji w szczegółowym opisie.

Opinie pożyczki dla zadłużonych

FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od FENIKO

300 - 4000 zł

✔️ bez BIG
Do spłaty FENIKO

30 - 61 dni

Dla zadłużonych
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7200 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Dla zadłużonych
🚩pierwsza pożyczka gratis

Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Wandoo

RRSO 319.29%

Od 20 lat - bez górnego limitu
Ile od Wandoo

100 - 8 000 zł

✔️ bez BIK
Do spłaty Wandoo

31 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się do Wandoo i skorzystaj z przedłużenia spłaty pożyczki

Finbo

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od Finbo

500 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty Finbo

30 dni

Przedłużenie spłaty: możliwość przedłużenia spłaty okresu - zadzwoń do Finbo
Dla zadłużonych
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Opinie pożyczki dla zadłużonych (na skróty):

Pożyczka PLUS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile od Pożyczka PLUS

200 - 15 000 zł

✔️ bez BIK
Do spłaty Pożyczka PLUS

10 - 45 dni

Dla zadłużonych
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Smart Pożyczka

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile od Smart Pożyczka

200 - 15 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG, bez ERIF
Do spłaty Smart Pożyczka

30 dni

Dla zadłużonych
🚩pierwsza pożyczka za darmo

RUPI

RRSO 688.69%

Od 21 do 75 lat
Ile od RUPI

500 - 6000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty RUPI

30 dni

Przedłużenie spłaty: masz prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty pożyczki na okres do 30 dni

AlfaKredyt

RRSO 319.14%

Od 21 do 75 lat
Ile od AlfaKredyt

500 - 6 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty AlfaKredyt

30 dni

Przedłużenie spłaty: szczegóły na Twoim profilu, zaloguj się i sprawdź!

Provident

RRSO 29.01%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

500 - 20 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty Provident

12 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: Przesunięcie terminu spłaty pożyczki jest możliwe w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat

SuperGrosz

RRSO od 47.9%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1 000 - 30 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty SuperGrosz

4 - 50 miesięcy

LendON

RRSO 730.15%

Od 21 do 75 lat
Ile od LendON

500 - 6 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty LendON

30 dni

Przedłużenie spłaty: zaloguj się i sprawdź w profilu klienta jak odroczyć termin spłaty pożyczki o 30 dni

Finansowe Posiłki

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 do 73 lat
Ile od Finansowe Posiłki

200 - 8000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG
Do spłaty Finansowe Posiłki

10 - 30 dni

Dla zadłużonych
🚩pierwsza pożyczka bez opłat

BOCIAN Pożyczki

RRSO 120%

Od 18 do 74 lat
Ile od BOCIAN Pożyczki

500 - 5000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Do spłaty BOCIAN Pożyczki

7 - 8 miesięcy

Profimo

RRSO 111.80%

Od 28 do 84 lat
Ile od Profimo

1500 - 4000 zł

✔️ bez BIG, bez KRD, bez ERIF
Do spłaty Profimo

15 - 18 miesięcy

Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

O ile w przypadku banków z założenia nie ma co liczyć na otrzymanie kredytu bez BIK, tak w przypadku pożyczek pozabankowych istnieje taka możliwość. Oczywiście nie wszyscy pożyczkodawcy zgadzają się na udzielenie pożyczek osobom ze złymi bazami, niemniej jednak można znaleźć wśród dostępnych ofert takie, dla których przynajmniej jedna baza (lub więcej) nie jest weryfikowana.

Skąd więc banki w zestawieniu i pożyczki bankowe dla zadłużonych? Banki zdecydowanie bardziej wnikliwie prześwietlą potencjalnego klienta, ale dla banku kluczowe jest zadłużenie w BIK. A inne bazy? Z tym może być różnie, dlatego też pożyczki bankowe można znaleźć na liście pożyczki dla zadłużonych.

Nieoczekiwane zdarzenia losowe mogą pozbawić pracy i źródła dochodu, przez co trudno wiązać koniec z końcem. W takich przypadkach łatwo też wpaść w zadłużenie, gdyż jeden niezapłacony rachunek pociąga za sobą kolejne, może wiązać się to z blokadą konta bankowego (zobacz odbiór pożyczki na poczcie).

Pożyczki bez baz

Pożyczki dla zadłużonych nazywane są też pożyczkami bez BIK, bez BIG, bez KRD czy bez ERIF. Wybrane oferty pożyczek dla zadłużonych dostępne są też bez BIK czy bez KRD, albo bez BIG czy bez ERIF - to że widniejesz w której z baz nie musi oznaczać, że nie otrzymasz pożyczki w firmie, która tej bazy nie sprawdza - na przykład: masz zły wpis w BIK ale w ERIF nie, więc sprawdź pożyczki bez ERIF - w powyższym zestawieniu znajdziesz przykłady takich pożyczek, dla których przynajmniej jedna z baz (BIK, BIG, KRD lub ERIF) nie jest sprawdzana. Zestawienie to może być cenną informacją i wskazówką dla osób, które posiadają negatywną historię kredytową w BIK, BIG, KRD lub ERIF lecz nie we wszystkich bazach jednocześnie, tudzież pożyczkodawcy mogą opierać się również na wewnętrznych bazach albo poprzedniej współpracy z klientem.

Jeśli więc posiadasz zaległości w instytucjach finansowych, to bank na pewno odmówi Ci kredytu i podobnie stanie się niektórych firmach pozabankowych, nie oznacza to jednak, że osoby zadłużone nie mają szans na uzyskanie pożyczki - są firmy które udzielają pożyczek bez BIK czy bez BIG, ale również takie które nie sprawdzają ERIF albo KRD - wszelkie formalności można załatwić online, czyli bez wychodzenia z domu sprawdzisz czy otrzymasz pożyczkę.

Pożyczki dla zadłużonych

Niektóre firmy udzielające pożyczek w sposób otwarty deklarują pomoc dla zadłużonych. Przykłady: LendON dla zadłużonych w niektórych przypadkach LendOn.pl zastrzega sobie możliwość sprawdzenia klienta w bazach BIK, BIG i KRD. Sprawdzenie nie ma wpływu na ocenę punktową BIK klienta. Niemniej, polityka ryzyka LendOn.pl będąca wewnętrznym procesem spółki dopuszcza przyznawanie chwilówki dla zadłużonych lub klientom w upadłości. LendOn.pl jest jedną z niewielu firm oferujących pomoc dla zadłużonych. albo Freezl: posiadanie wielu produktów kredytowych często zamyka drogę do wzięcia kolejnej pożyczki bankowej. Na szczęście istnieją jeszcze instytucje pożyczkowe, które nieco łagodniej niż banki patrzą na sytuację finansową swoich klientów. Jeśli szukasz pożyczki dla zadłużonych, możesz spróbować skorzystać z usług serwisu Freezl, w którym każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i na pożyczkę szanse mają również osoby zadłużone w innych instytucjach finansowych. - sprawdź, może w zestawieniu pojawią się także inne oferty dla zadłużonych - zachęcamy do polubienia naszego profilu FB.

Pożyczki dla zadłożonych - często aby skorzystać z pożyczki wystarczy tylko dowód osobisty oraz konto bankowe. W niektórych sytuacjach pożyczkobiorca może poprosić Cię o zaświadczenie o zatrudnieniu albo wyciągu z konta bankowego, choć większość pożyczek dla zadłużonych można otrzymać bez żadnych zaświadczeń.

Pamiętaj, że musi być to konto bankowe, którego jesteś właścicielem, pamiętaj też, aby podać poprawne dane - w przeciwnym wypadku Twój wniosek może zostać odrzucony.

Bez zaświadczeń ...

Bank weryfikując wnosek kredytowy sprawdzi Twoją historię kredytową w BIK, ale również sprawdzi Twoją zdolność kredytową - stąd też do uzyskania kredytu bankowego konieczne może być przedstawienie zaświadzenia od pracodawcy o zatrudnieniu i zarobkach bądź przesłanie potwierdzenia otrzymywania wynagrodzenia na konto bankowe.

Inaczej jest dla pożyczek pozabankowych, w tym przypadku nierzadko nie są wymagane zaświadczenia, a głównym kryterium jest odpowiedni wiek, posiadanie polskiego obywatelstwa i rachunku w polskim banku oraz numerem telefonu komórkowego - Ty najlepiej znasz swoją sytuację finansową, stąd jedynie oświadczenie.

Firmy pozabankowe mniej restrykcyjne podchodzą również do zadłużenia i na przykład informacje o zadłużeniu klienta w bazach BIK nie oznacza, że wniosek zostanie odrzucony - osoba taka może otrzymać pożyczkę bez BIK. Podobnie wygląda to również dla innych baz, dlatego zobacz też:

 • bez BIK - wszystkie pożyczki bez sprawdzania BIK
 • bez KRD - wszystkie pożyczki bez sprawdzania KRD
 • bez BIG - gdzie nie zweryfiują Cię w bazie BIG
 • bez ERIF - bez weryfikacji ERIF

Jak wnioskować o pożyczkę?

Jeśli posiadasz zadłużenia, to przede wszystkim zacznij od przejrzenia listy dostępnych pożyczek i sprawdź weryfikowane przez nie bazy, a w kolejnym kroku:

 • przejdź na stronę www odpowiedniej firmy pozabankowej;
 • określ kwotę pożyczki oraz termin spłaty - warto wybrać wartości odpowiadające Twoim możliwością finansowym, aby nie było zbyt trudno spłacić pożyczkę;
 • wypełnić formularz rejestracyjny i potwierdź swoje dane. Najłatwiej zrobisz to używając Kontomatik lub Instantor, ale możesz również potwierdzić swoje dane tradycyjnym przelewem bankowym

Po złożeniu wniosku pożyczkodawca dokona weryfkacji i jeśli decyzja będzie pozytywna, wówczas otrzymasz przelew na wskazany rachunek bankowy, możesz również odebrać pożyczkę na poczcie, jeżeli pożyczkodawca daje taką możliwość. Wypełniając wniosek o pożyczkę koniecznie wpisz poprawne dane, gdyż nie bazy, ale brak zgodności danych jest częstą przyczyną otrzymania decyzji negatywnej i odrzucenia wniosku.

Przy spłacie pożyczki warto pamiętać o terminowym regulowaniu zobowiązania. Pożyczki pozabankowe, w tym również pożyczki dla zadłużonych można także przedłużać, ale może wiązać się to z dodatkowymi opłatami.

Pożyczka online

Nikt nie jest w stanie przewidzeć przyszłości a co za tym idzie również ostatecznej decyzji firmy udzielającej pożyczki. Rozwiązaniem są pożyczki online bez KRD czy bez BIK, w takich przypadku bez wychodzenia z domu możesz złożyć wniosek i sprawdzisz czy otrzymasz pożyczkę - nie musisz więc chodzić od banku do banku, ale wszystkiego dowiesz się online w ciągu kilku minut.

Pożyczka online w połączeniu z Kontomatik lub Instantor to zdecydowanie również najszybsze rozwiązanie na otrzymanie finansowania - w ciągu kilkunastu sekund od złożenia poprawnego wniosku otrzymasz informację zwrotną o decyzji pożyczkowej.

Wnioskując o pożyczkę dla zadłużonych i osób w trudnej sytuacji finansowej, w tym również dla osób ze złą historią kredytową, warto zapoznać się z zestawieniem pierwsza pożyczka gratis (jeśli jesteś nowym klientem firmy). Dla prezentowanych ofert przynajmniej jedna z baz (BIK, BIG, KRD lub ERIF) nie jest sprawdzana, a co za tym idzie możesz mieć możliwość uzyskania finansowania z RRSO 0% - oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty.

Pożyczki dla zadłużonych - opinie

Korzystałeś z pożyczek dla zadłużonych i chcesz wyrazić opinię na ten temat? Zachęcamy do dyskusji! Interesują Cię chwilówki dla zadłużonych? Sprawdź opinie albo wyraź własne zdanie na ich temat. Szczególnie cenne dla innych Czytelników mogą być Twoje doświadczenia z pożyczkami bez BIK albo pożyczkami z komornikiem czy pożyczkami bez baz! Jeśli szukasz pożyczki dla zadłużonych to przeczytaj wystawione opinie albo pozostaw komentarz, jeśli chcesz zarekomendować konkretnego pożyczkodawcę.

Pamiętaj, że lepiej zapytać i wiedzieć, niż nie zapytać i nie wiedzieć - pożyczaj mądrze.

Interesujący wpis? Podziel się z innymi:

👉na Facebook, blogu, forum lub grupie dyskusyjnej:

 

Opinie o FENIKO dla zadłużonych: bazy BIK, KRD, ERIF, KBIG, CRIF :: Feniko to pożyczka ratalna od 300 do nawet 4000 zł z szybką decyzją, w tym pierwsza pożyczka do 1000 zł na 61 dni z RRSO 0%. Feniko akceptuje różne źródła dochodów, poznaj opinie o Feniko oraz kody rabatowe Feniko. poznaj opinie na FENIKO Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Vivus dla zadłużonych: bazy BIK, BIG :: W VIVUS możesz mieć pierwszą chwilówkę za darmo do 3000 zł na 61 dni. Dzięki darmowej pożyczce od VIVUS możesz ją wypróbować bez żadnych kosztów (jest to pożyczka bez odsetek, z RRSO 0%). Jeśli jesteś powracającym klientem Vivus, to kolejne pożyczki mogą być już na wyższe kwoty, nawet do 7200 zł. Do uzyskania uzyskania chwilówki Vivus wystarczy, że masz ważny dowód osobisty, aktywny telefon komórkowy i jesteś posiadaczem rachunku bankowego. poznaj opinie na Vivus Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Smartney dla zadłużonych: bazy BIK, BIG, KRD, ZBP, CRIF :: W Smartney możesz pożyczyć od 2000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! W Smartney możesz mieć też więcej niż jedną pożyczkę na raz - sprawdź Smartney BIS, jest też możłiwość konsolidacji pożyczek, czyli sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Sprawdź warunki Smartney, zapoznaj się ze Smartney BIS albo połącz kilka pożyczek w jedną - to wszystko w Smartney. poznaj opinie na Smartney Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Wandoo dla zadłużonych: bazy BIG, KRD, ERIF :: Wandoo oferuje swoim klientom szybkie i wygodne pożyczki nawet do 8000 PLN na okres 30 dni. Atutem firmy jest też wykorzystanie nowoczesnych technologii co sprawia, że proces pożyczkowy jest szybki, sprawdź opinie o Wandoo. poznaj opinie na Wandoo Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Finbo dla zadłużonych: bazy BIK, BIG, KBIG :: Finbo oferuje szybkie, wygodne i korzystne pożyczki krótkoterminowe (też promocja Finbo). Otrzymanie pożyczki od Finbo możliwe jest nawet w ciągu 15 minut od momentu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej w przypadku gdy posiadasz konto jest w jednym z banków, z którym współpracuje Finbo. Finbo to też możliwość przedłużenia spłaty okresu pożyczki, dodatkowo wygodna, szybka i łatwa rejestracja dostępna przez całą dobę! A w okresie promocji Finbo pierwsza pożyczka bez opłat - sprawdź zasady promocji Finbo! poznaj opinie na Finbo Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Pożyczka PLUS dla zadłużonych: bazy BIG, KRD, ERIF, CRIF, PWIP :: PożyczkaPLUS to pożyczki przez internet, w ramach której 💸pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni za darmo z RRSO 0% albo do 5000 zł z rabatem -50%. (RRSO 392%) Stali klienci mogą w Pożyczka PLUS pożyczyć do 15000 zł na 45 dni, poznaj opinie o Pożyczka PLUS, Pożyczka Plus nie współpracuje z BIK (pożyczka bez BIK), udziela pożyczek również obywatelom Ukrainy. poznaj opinie na Pożyczka PLUS Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Smart Pożyczka dla zadłużonych: bazy KRD, CRIF, PWIP :: SMART POŻYCZKA to pierwsza pożyczka za darmo od 200 do 3000 zł na 30 dni - promocja Smart Pożyczka trwa od 04.02.2022 do odwołania. Smart Pożyczka umożliwia uzyskanie krótkoterminowej pożyczki, szybko i niezawodnie również dla samozatrudnionych (B2B)! Pożyczki online w SmartPożyczka dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, a dla stałych klientów rabaty - sprawdź opinie o Smart Pożyczka. poznaj opinie na Smart Pożyczka Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o RUPI dla zadłużonych: bazy BIK, BIG :: RUPI to szybka pożyczka online przez internet z możliwością ekspresowej wypłaty przez Express Elixir i szybkiej weryfikacji bez przelewu RUPI Pożyczki to pożyczka bez grosza. poznaj opinie na RUPI Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o AlfaKredyt dla zadłużonych: bazy BIK, BIG :: Alfa Kredyt to polska firma pożyczkowa oferująca pożyczki w kwocie do 6000 zł na okres 30 dni. Aby zostać pożyczkobiorcą Alfa Kredyt należy być osobą w wieku od 21 do 75 lat oraz posiadać pozytywną historię w BIG i BIK, poznaj opinie o AlfaKredyt. poznaj opinie na AlfaKredyt Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Provident dla zadłużonych: bazy BIK, BIG, PWIP :: Pożyczka Samoobsługowa Provident Polska to od 500 do nawet 20 000 zł na okres od 12 do 48 miesięcy, również w weekend (24h/7). Jeśli cenisz niezależność, szybkość i swobodę wyboru – wybierz pożyczkę Samoobsługową Provident, w 100% przez Internet i bez wychodzenia z domu. Mam plan, więc wykonam go sam? Sprawdź opinie o Provident i zapoznaj się z ofertą Pożyczka Samoobsługowa - sprawdź opinie o Provident, a w ramach pakietu Elastyczy Plan Spłat możesz liczyć na przesunięcie spłaty pożyczki. poznaj opinie na Provident Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o SuperGrosz dla zadłużonych: bazy BIK, BIG :: SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 12 500 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 50 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / pożyczka bez przelewu - jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę na poczcie lub w Banku Pocztowym. W Super Grosz możesz także 👉wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej. poznaj opinie na SuperGrosz Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o LendON dla zadłużonych: bazy BIK, BIG, KRD :: LendON to pożyczki dla każdego do 6000 zł i do 3000 zł dla pierwszej pożyczki LendON z możliwością przedłużenia terminu spłaty. Chcesz pożyczyć więcej? Zaloguj się do LendON, gdzie znajdziesz pomoc w przypadku nagłych i nieplanowanych wydatków, pożyczki na dowód - sprawdź opinie o LendON. poznaj opinie na LendON Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Finansowe Posiłki dla zadłużonych: bazy KRD, ERIF :: Finansowe Posiłki to pożyczka chwilówka od 200 do 2000 zł na okres do 30 dni. Dla nowych klientów pierwsza pożyczka za darmo🆓 do 600 zł. Finansowe Posiłki to też możliwość weryfikacji i uzyskania pożyczki bez przelewu bankowego🏦 (pożyczka bez grosza) - poznaj opinie o Finansowe Posiłki. poznaj opinie na Finansowe Posiłki Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o BOCIAN Pożyczki dla zadłużonych: bazy BIK :: Bocian Pożyczki to szybka decyzja o przyznaniu pożyczki i minimum formalności, a pieniądze dostarczane prosto do domu - obsługa domowa pożyczki! Minimalna kwota pożyczki to 200 zł, a maksymalna 5000 zł na okres od 1 miesiąca do 12 miesięcy. Bocian Pożyczki to także pożyczki dla rolników! poznaj opinie na BOCIAN Pożyczki Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Profimo dla zadłużonych: bazy BIK :: Profimo to gotówkowe pożyczki ratalne w kwocie 1500 - 4500 zł na okres 12 - 21 miesięcy oraz pożyczki na zakup pojazdu (albo refinansowanie) w kwocie od 3000 do 25000 zł na 24 - 48 rat. W Profimo / Prometeusz Finanse weryfikacja danych ma miejsce przez Kontomatik - Profimo to pożyczka bez konieczności wykonywania przelewu bankowego (pożyczka bez grosza). Pożyczka gotówkowa Profimo, udzielana jest online, cały proces od momentu wprowadzenia wniosku, do otrzymania środków na rachunek pożyczkobiorcy, powinien się zamknąć w czasie pomiędzy 15 a 30 minut. poznaj opinie na Profimo Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o InBank dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: W InBank możesz otrzymać gotówkę na samochód lub na inne potrzeby, proces kredytowy jest szybki i bezpieczny, a wszystko to bez wychodzenia z domu (proces online). poznaj opinie na InBank Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Raiffeisen Digital Bank dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Raiffeisen Digital Bank - Twój kredyt w zasięgu ręki, przejdź na stronę oferty i wprowadź swój numer telefonu by otrzymać link do pobrania aplikacji. Pożyczka gotówkowa online od Raiffeisen Digital Banku to prawdziwe ferie od płacenia rat! Decyzja kredytowa 7 dni w tygodniu i 0% prowizji. poznaj opinie na Raiffeisen Digital Bank Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o PKO BP dla zadłużonych: bazy BIK, ERIF, ZBP :: Oferty pożyczek i kredytów PKO BP: pożyczka gotówkowa online dla nowych klientów PKO BP oraz pożyczka gotówkowa online dla obecnych klientów, pożyczka gotówkowa (miniratka) dla wszystkich oraz kredyt konsolidacyjny (połączenie pożyczek). Sprawdź też kredyt mieszkaniowy PKO. poznaj opinie na PKO BP Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o BNP Paribas dla zadłużonych: bazy BIK, KRD, ZBP :: Kredyty BNP Paribas: kredyt na zielone zmiany - kredyt gotówkowy wymianę źródeł ciepła, modernizację i ocieplenie domu czy nowoczesne technologie (panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne itp.). Kredyt gotówkowy BNP Paribas z niskim oprocentowaniem na dowolny cel i wstępną decyzją kredytową nawet przez telefon, a kredyt konsolidacyjny BNP Paribas to możliwość spłaty innych gotówkowych zobowiązań bankowych z opcją dodatkowych środków (ekstra gotówka na dowolny cel). poznaj opinie na BNP Paribas Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Alior Bank dla zadłużonych: bazy BIK, KRD, ERIF, ZBP :: Pożyczka Internetowa Alior Bank to promocyjna pożyczka online bez potrzeby wizyty w Alior Banku i z korzystnymi warunkami kredytowania. Pożyczka z gwarancją od Alior Banku to gwarancja stałej raty, zaś internetowy kredyt konsolidacyjny możliwość przeniesienia kredytów do Alior Banku i połączenia w jeden. Kredyt dla firm Alior Bank to możliwość sfinansowania zarówno bieżących potrzeb przedsiębiorstwa, jak i dużych inwestycji i szybka decyzja kredytowa, nawet w ciągu 20 minut. poznaj opinie na Alior Bank Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Santander dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Santander Bank Polska - szukasz szybkiego kredytu? Sprawdź kredyt gotówkowy Santander. poznaj opinie na Santander Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Pekao dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Pożyczka Konsolidacyjna Pekao do 200 000 zł na okres do 10 lat (120 miesięcy) - 0% prowizji od przenoszonych rat oraz jeśli weźmiesz dodatkową gotówkę, Pożyczka Przekorzystna Pekao dla nowych klientów lub Pożyczka Gotówkowa Pekao dla klientów nowych i obecnych, a jeśli prowadzisz działalność sprawdź kredyt dla firm Pekao. poznaj opinie na Pekao Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Santander Consumer dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Santander Consumer Bank - szukasz szybkiego kredytu z ratą, która nie wzrośnie? Pożyczka Równoratka może być tym, czego szukasz. Sprawdź też kredyt gotówkowy Santander albo inne oferty. poznaj opinie na Santander Consumer Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Kasa Stefczyka dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Kasa Stefczyka to między innymi: prosta Pożyczka online do 3000 zł!, pożyczka Online, pożyczka Zaratka ze stałym oprocentowaniem czy pożyczka 13-stka. poznaj opinie na Kasa Stefczyka Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Millennium dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Millennium limit w koncie osobistym z prowizją 0% za przyznanie i brakiem odsetem 7 dni w każdym miesiącu, Millennium pożyczka gotówkowa z 0 zł prowizji i proces w pełni online (pożyczka ze stałą ratą), kredyt hipoteczny Millennium / kredyt mieszkaniowy Millennium - 0% prowizji za udzielenie kredytu, możliwość częściowej spłaty dowolnej kwoty online oraz wakacje kredytowe raz w roku. poznaj opinie na Millennium Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Citibank dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Citi: kredyt gotówkowy w Citi Banku z okresem kredytowania od 9 miesięcy do 8 lat do kwoty 150 000 zł dla dochodu z tytułu: umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, emerytury, zasiłku przedemerytalnego i wolnego zawodu. poznaj opinie na Citibank Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Velo Bank dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Velo: kredyt gotówkowy VeloBank z okresem kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat do kwoty 200 000 zł dla dochodu z tytułu: umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, emerytury, zasiłku przedemerytalnego i wolnego zawodu. poznaj opinie na Velo Bank Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Getin Bank dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Getin: kredyt gotówkowy w Getin Banku z okresem kredytowania od 3 miesięcy do 10 lat do kwoty 200 000 zł dla dochodu z tytułu: umowy o pracę, umowy o dzieło, umowy zlecenia, emerytury, zasiłku przedemerytalnego i wolnego zawodu. poznaj opinie na Getin Bank Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Bank BPS dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Pożyczka BPS? Załatw to po sąsiedzku - zostaw dane kontaktowe, a wkrótce do Ciebie zadzwoni przedstawicie BPS i pomoże znaleźć placówkę po sąsiedzku, która przedstawi Ci szczegółową ofertę kredytu. poznaj opinie na Bank BPS Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Aion Bank dla zadłużonych: bazy BIK, ZBP :: Aion Bank - Pożyczka gotówkowa Aion Bank. poznaj opinie na Aion Bank Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Credit Agricole dla zadłużonych: bazy BIK, ERIF, ZBP :: Kredyt gotówkowy Credit Agricole w promocji Gotówka bez prowizji - weź kredyt gotówkowy bez prowizji, z gwarancją, że raty nie wzrosną, tani kredyt i święty spokój - zobacz jakie to proste, wstępna decyzja nawet w 10 minut, promocja Credit Agricola trwa tylko ⏰do 30.06.2022. poznaj opinie na Credit Agricole Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Opinie o Smartney dla zadłużonych: bazy BIK, BIG, KRD, ZBP, CRIF :: W Smartney możesz pożyczyć od 2000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat! W Smartney możesz mieć też więcej niż jedną pożyczkę na raz - sprawdź Smartney BIS, jest też możłiwość konsolidacji pożyczek, czyli sposób na większą gotówkę i jedną, niższą ratę. Sprawdź warunki Smartney, zapoznaj się ze Smartney BIS albo połącz kilka pożyczek w jedną - to wszystko w Smartney. poznaj opinie na Smartney Opinie pożyczki dla zadłużonych forum;

Pożyczka prywatna, o czym należy pomiętać?

Duża część pożyczek prywatnych online ogłaszających się w internecie to niestety fikcja i oszustwo, miejsce w którym można stracić pieniądze, a nierzadko również swoje dane osobowe albo jedno i drugie:

zdecydowanie odradzamy korzystanie z pożyczek prywatnych!

Jeżeli mimo wszystko zdecydujesz się na skorzystanie z pożyczki prywatnej online, to koniecznie sprawdź dane pożyczkodawcy:

 • imię i nazwisko oraz numer PESEL - gdy pożyczki zamierza udzielić osoba prywatna
 • numer NIP i adres działalności - jeżeli pożyczkodawcą dla pożyczki prywatnej ma być firma

Dla firm dane te znajdziesz w bazach CEiDG.

zobacz czego absolutnie nie należy robić:

Jeśli mimo ostrzeżeń zdecydujesz się na pożyczkę prywatną online, to:

 • Nigdy nie przelewaj pieniędzy za opłatę przedwstępną czy przygotowawczą przed podpisaniem umowy pożyczki.

Jeżeli pożyczkodawca żąda od Ciebie takiej opłaty przed udzieleniem pożyczki, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że chce ją wyłudzić, jest to oszustwo na pożyczkę prywatną!

 • Nigdy nie podawaj danych logowania do Twojego konta bankowego potencjalnemu pożyczkodawcy pożyczki prywatnej!

Jeżeli pożyczkodawca pożyczki prywatnej prosi Cię o dostęp do Twojego konta bankowego, to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że jest to oszustwo! To absolutna podstawa! 

A jeśli zastanawiasz się co z Kontomatik albo z Instantor? Przecież w ramach tych usług musisz podać swoje dane logowania! Jeśli takie lub podobne pytania chodzą Ci po głowie, to brawo za czujność! Uspokajamy, z serwisów tych korzystają firmy udzielające legalnych pożyczek pozabankowych, a Twoje dane weryfikują automaty, bez udziału człowieka - ich zadaniem jest tylko określenie zdolności finansowej (ewentualna weryfikacja danych), a nie pozyskiwanie tych danych.

Dlaczego należy unikać pożyczek prywatnych?

Znalazłeś w internecie ogłoszenie typu sprawdzona pożyczka prywatna lub pożyczka prywatna poszukiwana albo prywatna pożyczka czy też brzmiące jeszcze lepiej Pożyczka prywatna, również dla zadłużonych i z komornikiem? Mamy złą wiadomość, oferty pożyczek prywatnych online dostępnych w internecie, to niestety w większości przypadków oszustwa! Ogłaszający się pożyczkodawcy często żerują na trudnej sytuacji finansowej potencjalnych klientów, a nierzadko również na ich niewiedzy i w rzeczywistości nie zamierzają nikomu pożyczać pieniędzy!

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji finansowej, to możesz pomyśleć rewelacja, mam gdzie pożyczyć pieniądze! Niestety nie koniecznie, uważaj aby nie przyspożyć sobie jeszcze więcej problemów, gdyż często:

głównym celem pożyczek prywatnych nie jest udzelenie pożyczki, a jedynie wyłudzenie opłaty albo pozyskanie danych osobowych potencjalnego pożyczkobiorcy lub obydwu na raz!

Odradzamy korzystanie z prywatnych pożyczek online, w szczególności od osób / firm, których nie znamy, warto korzystać tylko z legalnych pożyczek:

A jeśli nie masz konta bankowego sprawdź pożyczki do odbioru na poczcie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego też:

 • Użyj wyszukiwarki Google (lub innej) i sprawdź, czy osoba / firma widnieje już w internecie i poczytaj opinie na jej temat.

Sprawdź co inni piszą na ten temat tego pożyczkodawcy, sprawdzaj różne fora i nie kieruj się jedyną, oficjalną stroną firmy czy osoby udzielającej pożyczki prywatnej.

 • Zajrzyj na listę ostrzeżeń KNF - sprawdź, czy nie ma tam już osoby oferującej pożyczkę prywatną.

Lista dostępna jest za darmo pod adresem www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne i każdy może tam zajrzeć i sprawdzić, czy prywatny pożyczkobiorca nie jest prywatnym wyłudzaczem!

 • Sprawdzić NIP i REGON dane osoby udzielającej pożyczki.

Dane firm możesz sprawdzić za darmo w bazie CEiDG na stronie prod.ceidg.gov.pl/ceidg/ceidg.public.ui/Search.aspx

Sprawdź na Pożyczka Opinie: opinie o pożyczkach dla zadłużonych

Opinie pożyczki dla zadłużonych (15 pożyczek) Opinie pożyczki dla zadłużonych, Opinie o pożyczkach dla zadłużonych to oferty dla osób w trudnej sytuacji finansowej. Długi i złe wpisy w bazach uniemożliwiają zaciągnięcie kredytu bankowego, jedynym rozwiązaniem są firmy pozabankowe, które oferują pożyczki dla zadłużonych - sprawdź opinie o takich pożyczkach.: 15 pożyczek w Opinie pożyczki dla zadłużonych dla zadłużonych: FENIKO, Vivus, Smartney, Wandoo, Finbo, Pożyczka PLUS, Smart Pożyczka, RUPI, AlfaKredyt, Provident, ... - Opinie pożyczki dla zadłużonych