Pożyczka SuperGrosz Opinie

Pożyczka SuperGrosz

RRSO od 38.52%

Od 21 lat - bez górnego limitu
Ile od SuperGrosz

1 000 - 15 000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty SuperGrosz

4 - 50 miesięcy

SuperGrosz ocena klientów:
SuperGrosz najważniejsze informacje
Odbiór pożyczkiPożyczkę od SuperGrosz można odebrać przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o supergrosz.pl na stronie SuperGrosz, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
Ile od SuperGrosz?od 1 000 do 12 500
Bez promocjiod 1 000 do 15 000 na okres od 4 do 50 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki SuperGrosz lub pożyczki poza promocją
SuperGrosz Opinie na
 • ☎️SuperGrosz kontakt Opinie
 • SuperGrosz Opinie
 • 🔒SuperGrosz logowanie Opinie
 • a teraz jesteś na stronie "SuperGrosz Pożyczka Opinie"
  ✔️Nie sprawdza BAZbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

  Pożyczka SuperGrosz Opinie

  Szybko i bez najmniejszych problemow. Polecam! [2023-03-19]

  Można spróbować Super Grosza [2021-12-27]

  Dodaj opinię

  Pożyczka SuperGrosz Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka SuperGrosz Opinie forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Wniosek Super Grosz

  Wniosek Super Grosz

  Aby złożyć wniosek o pożyczkę Super Grosz musisz spełnić wymagania określone przez Super Grosz - być obywatelem RP w wieku powyżej 21 lat.

  Do złożenia wniosku o pożyczkę Super Grosz nie wymaga żadnych dokumentów od pracodawcy, potrzebny jest jedynie dowód osobisty i telefon komórkowy. Jeśli chcesz otrzymać pożyczkę w formie przelewu, to wymagany będzie także numer konta bankowego - jeżeli zdecydujesz się odebrać pożyczkę na poczcie, w takim wypadku konto bankowe nie będzie konieczne. Dane we wniosku będą służyć SuperGrosz do przygotowania umowy, wypłaty pożyczki oraz do oceny Twojej zdolności kredytowej.

  Po przyznaniu pożyczki otrzymasz od Super Grosz informację SMS-em oraz na adres e-mail.

  Warto też wiedzieć, że pożyczka może nie zostać przyznana w momencie, gdy będąc wnioskodawcą nie spełnisz wymaganych kryteriów wieku i obywatelstwa, jesteś w rejestrze dłużników, masz niespłaconą pożyczkę, albo składany wniosek zawiera błędy.

  Nowy klient Super Grosz: przejdź na stronę, określ jaką kwotę chcesz pożyczyć i na ile rat i naciśnij WNIOSKUJ - podaj dane osobowe, dane kontaktowe, adres i orientacyjny dochód.

  Jesteś klientem Super Grosz: zaloguj się do Super Grosz aby złożyć wniosek o pożyczkę.

  ✍Do złożenia wniosku SuperGrosz niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek SuperGrosz złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku SuperGrosz? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.✍Do złożenia wniosku SuperGrosz niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek SuperGrosz złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku SuperGrosz? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

  Pierwsza pożyczka?

  Pierwszy raz w SuperGrosz? ✍Do rejestracji w SuperGrosz i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, rejestracja SuperGrosz / wniosek SuperGrosz 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej SuperGrosz? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

  SuperGrosz nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej SuperGrosz, gdyż pierwsza pożyczka od SuperGrosz nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

  Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w SuperGrosz. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od SuperGrosz będzie darmowa.

  Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od SuperGrosz? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków SuperGrosz, dziękujemy 🙂.

  Pierwszy raz w SuperGrosz? ✍Do rejestracji w SuperGrosz i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, rejestracja SuperGrosz / wniosek SuperGrosz 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej SuperGrosz? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

  SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 12 500 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 50 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / pożyczka bez przelewu - jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę na poczcie lub w Banku Pocztowym. W Super Grosz możesz także 👉wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej.

  Super Grosz warunki pożyczki

  Aby otrzymać pożyczkę od Super Grosz:

  • musisz być obywatelem RP;
  • być w wieku powyżej 21 roku życia;
  • wypełnić wniosek na stronie supergrosz - kliknij przycisk aby przejść;

  Zwracamy uwagę na poprawne wypełnienie wniosku Super Grosz - wniosek, który zawiera błędy może być odrzucony, a pożyczka nie zostanie udzielona.

  Jakie bazy sprawdza SuperGrosz?

  SuperGrosz

  Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza SuperGrosz weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy SuperGrosz zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

  • ❌SuperGrosz sprawdza BIK
  • ❌SuperGrosz sprawdza BIG
  • ✔️SuperGrosz nie sprawdza KBIG => SuperGrosz bez KBIG
  • ✔️SuperGrosz nie sprawdza KRD => SuperGrosz bez KRD
  • ✔️SuperGrosz nie sprawdza ERIF => SuperGrosz bez ERIF
  • ✔️SuperGrosz nie sprawdza ZBP => SuperGrosz bez ZBP
  • ✔️SuperGrosz nie sprawdza CRIF => SuperGrosz bez CRIF
  • ✔️SuperGrosz nie sprawdza PWIP => SuperGrosz bez PWIP
  Informacje prawne i przykład reprezentatywny

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku spełnienia warunków promocji (RRSO): 38,52% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 35 ratach miesięcznych po 201,93 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 2 567,56 zł, w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 2 567,56 zł. Całkowita kwota do zapłaty 7 067,56 zł (stan na dzień 03.01.2023).

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania w przypadku niespełnienia warunków promocji (RRSO): 52,69% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 35 miesięcy, spłata w 34 ratach miesięcznych po 201,93 zł rata, rata 35. w kwocie 1 961,37 zł, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 4 326,99 zł, w tym: prowizja 1 759,43 zł, odsetki 2 567,56 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 826,99 zł (stan na dzień 03.01.2023).

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 59,65% dla całkowitej kwoty pożyczki 4 500 zł, czas obowiązywania umowy 32 miesięcy, spłata w 32 ratach miesięcznych po 250,98 zł każda rata, oprocentowanie zmienne 20.5% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 3 531,29 zł, w tym: prowizja 1 647,54 zł, odsetki 1 883,75 zł. Całkowita kwota do zapłaty 8 031,29 zł (stan na dzień 03.01.2023).

  Dodatkowe informacje o supergrosz.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na SuperGrosz, logowanie SuperGrosz oraz strona www poniżej.

  Przed złożeniem wniosku SuperGrosz

  Jeśli zamierzasz złożyć wniosek o pożyczkę Super Grosz, to wcześniej przygotuj:

  • dowód osobisty;
  • numer konta bankowego - jeżeli zdecydujesz się na przelew pożyczki na konto bankowe. Wybierając czek GIRO nie musisz posiadać konta bankowego.
  • telefon komórkowy

  SuperGrosz nie wymaga zaświadczenia o dochodach, a konto bankowe nie jest potrzebne, jeśli zdecydujesz się na odbiór pożyczki na poczcie.

  Weryfikacja przez Super Grosz

  Będziesz weryfikowany w Biurze Informacji Gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej.

  SuperGrosz będzie potwierdzać Twoją tożsamość, w tym celu udostępnia do wyboru aż 3 metody weryfikacji:

  1. poprzez system Konto X - potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do platformy online swojego konta bankowego – metoda wykorzystująca zaawansowane narzędzie szyfrujące SSL, metoda jest najszybszą z dostępnych, która umożliwia otrzymanie decyzji natychmiast po pozytywnej weryfikacji wniosku
  2. poprzez przelew 1zł - tradycyjna weryfikacja poprzez przelew 1 zł z własnego konta
  3. poprzez czek Giro – wybierając ta metodę nie musisz posiadać konta bankowego. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Weryfikacja danych polega na okazaniu dowodu osobistego oraz kodu SMS w urzędzie pocztowym w momencie odbioru gotówki. Czek Giro zapewnia Ci największą anonimowość pożyczki - brak informacji o pożyczce na koncie bankowym. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą.

  Uwaga! Jeżeli wybierzesz czek Giro, to konieczne będzie podanie także numeru telefonu. Numer jest niezbędny, ponieważ wysyłany jest na niego kod umożliwiający odbiór gotówki.

  SuperGrosz pożyczka bez konta

  Jak już wspomnieliśmy powyżej, możesz wnioskować o pożyczkę w SuperGrosz nawet jeśli nie posiadasz konta bankowego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów SuperGrosz udostępnia do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO - pożyczka bez konta.

  Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie musisz udać się do najbliższego urzędu pocztowego i po okazaniu dowodu osobistego oraz smsa z kodem odbierasz gotówkę, które będą do odbioru przez 10 dni kalendarzowych.

  👉Warto też wiedzieć, że w Super Grosz możesz wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej - warunek: jeśli wcześniejsza pożyczka była spłacana terminowo, po upływie 130 dni można aplikować o kolejne finansowanie.

  Kalkulator SuperGrosz

  SuperGrosz

  Kalkulator pożyczki SuperGrosz znajdziesz na stronie SuperGrosz, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora SuperGrosz.

  Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

  Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

  Kalkulator SuperGrosz może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

  Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki SuperGrosz. Odwiedzając stronę SuperGrosz sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od SuperGrosz, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

  ✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora SuperGrosz ✔️

  SuperGrosz - kiedy kasa

  Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez konto bankowe lub przelew 1 zł pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę.

  Wybierając weryfikację poprzez GIRO (gdzie niewymagane jest posiadanie konta bankowego) po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie należy się udać do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym oraz kodem otrzymanym w wiadomości sms aby odebrać pieniądze. Pamiętaj aby zabrać dowód osobisty. Warto też wiedzieć, że odbiór pożyczki na poczcie, to jeden z szybszych sposobów na otrzymanie gotówki.

  Spłata pożyczki SuperGrosz

  Spłaty pożyczki powinieneś dokonać poprzez zalogowanie się do Strefy Klienta i wybranie przycisku Spłać dostępnego w zakładce „Twoje pożyczki”.

  Spłaty pożyczki możesz dokonać za pośrednictwem systemu do szybkiej spłaty lub wykonując przelew na konto SuperGrosz, a wszystkie informacje dotyczące spłaty pożyczki znajdziesz w Strefie Klienta, również aktualny status pożyczki oraz termin spłaty.

  Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, to nie czekaj, ale skontaktuj się z infolinią SuperGrosz, konsultanci firmy pozwolą Ci znaleźć optymalne rozwiązanie. Oczywiście możesz spłacić swoją pożyczkę w dowolnym czasie przed upływem terminu płatności.

  Super Grosz - strefa klienta

  Wszystkie informacje o pożyczce Super Grosz znajdziesz po zalogowaniu do strefy klienta.

  Aby zmienić hasło do logowania Super Grosz wystarczy zalogować się do serwisu za pośrednictwem aktualnego hasła i w zakładce „Twoje dane” należy wybrać zmianę hasła.

  Aby przypomnieć hasło Super Grosz wystarczy w prawym górnym rogu obok logowania do Strefy Klienta wybrać przycisk „Przypomnienie hasła”. Następnie wpisz adres email, na który zostało założone konto. System automatycznie wyśle hasło tymczasowe, które będziesz mógł zmienić po zalogowaniu.

  Aby zmienić dane osobowe należy zalogować się do Strefy Klienta Super Grosz - niektóre dane będą wymagały potwierdzenia kodem SMS - przed zmianą danych przygotuj telefon.

  SuperGrosz pytania i odpowiedzi

  ✍Jakie muszę spełnić warunki, aby otrzymać pożyczkę SuperGrosz❓

  Aby otrzymać pożyczkę SuperGrosz musisz być obywatelem RP, być w wieku powyżej 21 roku życia oraz wypełnić wniosek na stronie SuperGrosz.

  💰Ile mogę pożyczyć od SuperGrosz❓

  Pożyczka ratalna SuperGrosz dla pierwszych klientów jest już od 1000 zł do 10 000 zł. Dla stałych klientów SuperGrosz oferuje wyższe kwoty, nawet do 15 000 zł.

  ⏰Na ile mogę pożyczyć od SuperGrosz❓

  SuperGrosz oferuje pożyczki ratalne, w SuperGrosz pożyczysz pieniądze z okresem spłaty pożyczki od 4 do nawet 48 miesięcy - okres spłaty określisz wnioskując o pożyczkę SuperGrosz.

  ✋W jakich bazach będę weryfikowany przez SuperGrosz❓

  Wnioskując o pożyczkę SuperGrosz będziesz weryfikowany w Biurach Informacji Gospodarczej (czyli w bazach BIG) i Biurze Informacji Kredytowej (czyli w bazie BIK).

  💲Kiedy otrzymam pieniądze od SuperGrosz❓

  Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez Konto X pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę SuperGrosz. Jeżeli wybierzesz odbiór pożyczki na poczcie, czyli czek GIRO, to po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę otrzymasz wiadomość SMS z kodem, musisz udać się do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym, zabierając również telefon z kodem.

  💸Czy mogę otrzymać pożyczkę SuperGrosz bez konta w banku❓

  Oczywiście. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów SuperGrosz udostępnia do wyboru wypłatę pieniędzy czekiem GIRO. Wybierając tę metodę nie musisz posiadać konta bankowego❗ Udając się na pocztę po odbiór pożyczki Super Grosz nie zapomnij zabrać dokumentu tożsamości.

  🔒Czy do pożyczki SuperGrosz muszę się zalogować❓

  Jeśli jesteś nowym klientem SuperGrosz, to aby uzyskać pożyczkę wypełnij wniosek na stronie SuperGrosz. Jeśli jesteś już klientem firmy - zaloguj się, aby skorzystać z oferty SuperGrosz.

  Jak SuperGrosz potwierdzi moją tożsamość❓

  Jeśli jesteś nowym klientem Super Grosz, musisz potwierdzić swoją tożsamość. Możesz zweryfikować się w SuperGrosz na dwa sposoby. Do wyboru 2 masz: system Konto X, czyli potwierdzenie tożsamości za pomocą danych udostępnianych podczas logowania się do swojego konta bankowego oraz poprzez Czek GIRO - czyli potwierdzenie tożsamości w placówce Poczty Polskiej albo w Banku Pocztowym.

  FAQ o SuperGrosz

  Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "SuperGrosz", znajdziesz tam materiały o o SuperGrosz. Na stronie Pożyczka SuperGrosz Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o SuperGrosz lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania SuperGrosz, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku SuperGrosz - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

  Dane rejestrowe SuperGrosz✔️NIP 5252607460
  ✔️REGON 360301004
  ✔️KRS: 0000551150
  Kontakt E-Mailkontakt@supergrosz.pl
  SuperGrosz kontakt / Infolinia22 102 15 00
  Godziny pracy SuperGroszpon - pt 8:00-20:00, sob 9:00-17:00
  Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek SuperGrosz możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę SuperGrosz i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę SuperGrosz. Zachęcamy też do przeczytania opinii o SuperGrosz wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
  ✔️Nie sprawdza BAZbez KRD, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pożyczka bez grosza?Tak, SuperGrosz to pożyczka bez grosza i możliwość weryfikacji bez przelewu:
  - weryfikacja usługą Konto X - szczegółowe informacje we wniosku o pożyczkę
  Więcej? Sprawdź opinie klientów.
  Więcej niż 1 pożyczkajeśli pożyczka była spłacana terminowo, to po upływie 130 dni możesz wnioskować o kolejną
  Ile od SuperGrosz?od 1 000 do 12 500
  Bez promocjiod 1 000 do 15 000 na okres od 4 do 50 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki SuperGrosz lub pożyczki poza promocją
  Odbiór pożyczkiMożliwy odbiór od SuperGrosz przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), na kartę (w formie karty kredytowej lub doładowania na kartę), szczegółowe informacje o supergrosz.pl na stronie SuperGrosz, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
  RRSO38.52% RRSO promocja, 52.69% RRSO przykład reprezentatywny
  Dodatkowe inf.weryfikacja Konto X, weryfikacja i/lub wypłata BlueCash/BlueMedia
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty SuperGrosz zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  SuperGrosz Opinie. Jak pożyczyć w SuperGrosz, sprawdź Opinie o SuperGrosz SuperGrosz Opinie. Jak pożyczyć w SuperGrosz, sprawdź Opinie o SuperGrosz - SuperGrosz to szybkie i bezpieczne pożyczki ratalne od 1000 do 12 500 zł dla nowych klientów, dla stałych Super Grosz oferuje nawet do 15 000 zł na 50 rat. SuperGrosz to również pożyczka bez konta / pożyczka bez przelewu - jeśli nie masz konta bankowego albo cenisz anonimowość odbierz pożyczkę na poczcie lub w Banku Pocztowym. W Super Grosz możesz także 👉wnioskować o kolejną pożyczkę przed spłatą poprzedniej.
  Przejdź do SuperGrosz