Przejdź do Profi Credit

Pożyczka Profi Credit Opinie

Opinie Pożyczka Profi Credit opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo ratalkę:

 NEXU

RRSO 280.10%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od NEXU

500 - 8000 zł

✅ bez BIK, bez ERIF
Spłata w

2 - 6 miesięcy

 Provident

RRSO od 9.73%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Provident

300 - 20 000 zł

Spłata w

3 - 36 miesięcy

Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Pożyczka Profi Credit lub do szczegółowego opisu:

Pożyczka Profi Credit

RRSO 90.21%

Od 23 do 80 lat
Ile od Profi Credit

1000 - 25 000 zł

✅ bez BIK
Spłata w

6 - 36 mies.

Jak odebrać?Pożyczkę od Profi Credit można odebrać przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Profi Credit, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
Kolejne pożyczki / inne warianty1000 - 25 000 zł, zwrot 6 - 36 mies. - dodaj opinię o Profi Credit
Profi Credit Opinie na
 • Profi Credit kontakt Opinie
 • Profi Credit Opinie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka Profi Credit Opinie"
  RRSO przykład reprezentatywny90.21%
  👉Nie sprawdza BAZbez BIK, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

  Pożyczka Profi Credit Opinie

  Pożyczka Profi Credit Opinie brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  Pożyczka Profi Credit Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka Profi Credit Opinie:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Do złożenia wniosku Profi Credit konieczny będzie Twój dowód osobisty również bez wychodzenia z domu.

  Pierwsza pożyczka?

  Profi Credit nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej Profi Credit, gdyż pierwsza pożyczka od Profi Credit nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

  Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w Profi Credit. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od Profi Credit będzie darmowa.

  Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Profi Credit? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Profi Credit, dziękujemy 🙂.

  Profi Credit to szybka pożyczka ratalna - Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki. Kwota pożyczki w Profi Credit to kwota nawet do 25 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców. Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty - sprawdź opinie o Profi Credit.

  Jakie bazy sprawdza Profi Credit?

  Profi Credit

  Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Profi Credit weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Profi Credit zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

  • ✅Profi Credit nie sprawdza BIK => Profi Credit bez BIK
  • ❌Profi Credit sprawdza BIG
  • ✅Profi Credit nie sprawdza KBIG => Profi Credit bez KBIG
  • ❌Profi Credit sprawdza KRD
  • ❌Profi Credit sprawdza ERIF
  • ✅Profi Credit nie sprawdza ZBP => Profi Credit bez ZBP
  • ✅Profi Credit nie sprawdza CRIF => Profi Credit bez CRIF
  • ✅Profi Credit nie sprawdza PWIP => Profi Credit bez PWIP
  Informacje prawne i przykład reprezentatywny

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 10 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,90%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 13 220 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 9 967 zł, odsetki – 3 220 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 90,21%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 645 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 23 220 zł. Stan na dzień 1.06.2019 r.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki offline: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała stopa oprocentowania – 9,80%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 6 592 zł składają się: opłata przygotowawcza – 129 zł, prowizja – 3 971 zł, odsetki – 1 592 zł, „Twój Pakiet” – 900 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 89,93%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 322 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 11 592 zł. Stan na dzień 21.07.2017 r.

  Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Profi Credit, logowanie Profi Credit oraz strona www poniżej.

  Profi Credit dokumenty

  Zakres wymaganej dokumentacji jest zależny od kwoty, którą jesteś zainteresowany(-a), a pożyczkę możesz otrzymać nawet w przypadku, gdy dysponujesz tylko podstawowymi dokumentami.

  W niektórych przypadkach Profi Credit może poprosić Cię o dostarczenie tylko kopii Twojego dowodu osobistego oraz dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania (np. rachunek na media).

  Wniosek Profi Credit

  Złożenie wniosku o pożyczkę Profi Credit jest ułatwione, gdyż jak już wspomnieliśmy powyżej, w ramach pożyczki Profi Credit nie wypełniasz danych, a jedynie zostawiasz kontakt do siebie. W ciągu kilku minut zadzwoni do Ciebie konsultant Profi Credit, z którym ustalalisz wszystkie szczegóły, między innymi zostanie określona Twoja zdolność kredytowa oraz dostępna kwota pożyczki - pozostawienie danych kontaktowych nie zobowiązuje Cię do niczego.

  Decyzję kredytową oraz informacje o maksymalnej dostępnej dla Ciebie kwocie w większości przypadków dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Po zebraniu kilku podstawowych danych operator telefoniczny będzie mógł przekazać Ci tą informację od razu. Po akceptacji wniosku obsługą zajmie się jeden z terenowych Doradców Finansowych Profi Credit, który umówi się z Tobą na spotkanie, aby dopełnić reszty formalności - kliknij przycisk, aby przejść na stronę Profi Credit.

  Pozostawienie danych jest niezobowiązujące, jeżeli oferta Profi Credit nie będzie Ci odpowiadać, to nie musisz z niej korzystać.

  Kalkulator Profi Credit

  Profi Credit

  Kalkulator pożyczki Profi Credit znajdziesz na stronie Profi Credit, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Profi Credit.

  Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

  Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

  Kalkulator Profi Credit może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

  Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Profi Credit. Odwiedzając stronę Profi Credit sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Profi Credit, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

  ✅ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Profi Credit ✅

  Dlaczego Profi Credit?

  SZYBKOŚĆ: Pożyczki pozabankowe mogą pomóc w nagłych sytuacjach - pieniądze od Profi Credit dostępne maksymalnie szybko

  WIARYGODNOŚĆ: Nie musisz obawiać się wzięcia pożyczki przez Internet, ponieważ Profi Credit działa na rynku od 15 lat.

  MINIMUM FORMALNOŚCI: Aby wnioskować o pożyczkę nie będziesz musiał dostarczać żadnych dokumentów

  ELASTYCZNOŚĆ: W razie chwilowych problemów łatwo odroczysz termin spłaty lub obniżysz swoje raty o połowę

  CZAS: Informację o swojej zdolności kredytowej dostaniesz przez Internet lub telefon - bez wychodzenia z domu

  LOJALNOŚĆ: Spłacając raty terminowo budujesz zaufanie. Kolejną pożyczkę dostaniesz jeszcze łatwiej

  Wsparcie Profi Credit

  Pożyczka w PROFI CREDIT dedykowana jest także osobom, które nie mogą liczyć na kredyt w banku. Jako firma oferująca pożyczki pozabankowe oferta Profi Credit skierowana jest również dla osób posiadających inne zobowiązania.

  Profi Credit pomaga ustalić zarówno sposób kredytowania, jak i spłaty w taki sposób, aby pozwalał on na komfortową spłatę rat.

  Przelew środków

  Wypłata środków dla pożyczki Profi Credit odbywa się na rachunek bankowy.

  Spłata pożyczki Profi Credit również odbywa się w ten sam sposób.

  Problemy ze spłatą

  Jeżeli wiesz, że możesz mieć problemy ze spłatą pożyczki Profi Credit, to przede wszystkim nie powinieneś unikać kontaktu z Profi Credit. W Profi Credit pracują ludzie i wiedzą, że mogą Ci się przydarzyć problemy z regularną spłatą zobowiązania. Niespodziewane wydatki, nagły losowy wypadek - takie rzeczy mogą przytrafić się przecież każdemu.

  Profi Credit przewidział to, dlatego jeszcze zanim weźmiesz pożyczkę Doradca Finansowy Profi Credit przedstawi Ci korzyści jakie niesie ze sobą specjalny pakiet usług dodatkowych "Twój Pakiet". Jest to pakiet ubezpieczeniowy, który daje Ci możliwość odroczenia lub obniżenia rat o 50%, który pozowala na zmieniejszenie kwoty rat lub ich odroczenie.

  W praktyce oznacza to, że w czasie trwania spłaty pożyczki będziesz miał możliwość skorzystania z tak zwanych wakacji kredytowych - masz możliwość przeczekania trudnego okresu, aż odzyskasz płynność finansową. O szczegóły zapytaj swojego Doradcę Finansowego Profi Credit.

  Profi Credit opinie

  Opinie o ProfiCredit znalezione bezpośrednio na stronie firmy:

  • Jest to pożyczka długoterminowa. Można ją wziąć nawet na 36 miesięcy. Ja wziąłem 2400 złotych i mam jakieś dodatkowe opłaty, ale nie zwracam na nie uwagi właśnie dlatego, że mam ją tak fajnie rozłożoną na raty. Firma ma bardzo dużo oddziałów stacjonarnych, więc jeżeli mam jakieś pytania mogę do nich podejść i wyjaśnić wątpliwości.
  • Profi Credit jest jedyną firmą pożyczkową, która naprawdę docenia stałych klientów. Jeszcze nigdy poza Profi Credit nie dostałam kolejnej pożyczki ratalnej tańszej niż pierwsza. Zyskali stałą klientkę.
  • Dostałem kwotę pożyczki jaką chciałem, wszystko bez problemów, obsługa miła, a rata znośna. Pozytywne doświadczenia.Wszystko ok, szybka decyzja i kasa od razu na koncie. Bardzo miła i pomocna obsługa, kilka razy dzwoniłem z pytaniami i wszystko mi wyjaśnili. Jedna z najlepszych firm pożyczkowych
  • Sytuacja u mnie była podbramkowa, w banku nie było szansy na kredyt, a pieniądze były potrzebne na już i wtedy dowiedziałam się od koleżanki z pracy o PROFI CREDIT. Formalności załatwiłam szybko i spłacam kolejną ratę, jestem bardzo zadowolona. Żadnych problemów, tylko trzeba spłacać zadłużenie w terminie. Ale to chyba oczywiste!
  • Zwykle, gdy zalewa cię sąsiad, nie masz czasu na długie analizy kredytowe. A pieniędzy potrzebujesz od ręki. Dlatego dla mnie rozwiązaniem była pożyczka online z Profi Credit. Musiałam tylko wypełnić wniosek na stronie - pieniądze dostałam po kilku minutach.Brałam tam pożyczkę w zeszłym roku na remont w domu. Okres spłaty dałam sobie na 12 miesięcy. Bez problemu ją spłaciłam. Według mnie ich oferta jest bardzo uczciwa jak na tak małą ilość formalności, których wymagają.
  • Warunki całkiem dobre, do zaakceptowania. Obsługa lepsza niż w banku, na przelew czeka się dużo krócej, jest mniej papierów do wypełniania, nie wymagają stosu różnych potwierdzeń jak w banku. Ogólnie jestem zadowolony.
  • Jeśli miałbym brać kolejny raz pożyczkę, to tylko w PROFI CREDIT (...). Warunki są jasne, nie ma żadnych ukrytych kosztów, przy terminowej spłacie można liczyć na lepsze warunki przy kolejnych pożyczkach.
  • Dziękuję za pożyczkę! Podczas, gdy banki okazały się niezbyt przyjazne w nagłej potrzebie, to w Profi Credit spotkałam się z życzliwością. Nieplanowany, pilny remont mieszkania musiałam sfinansować szybko. Pożyczkę otrzymałam w dwa dni bez problemów. Długi okres spłaty sprawił, że rata zupełnie mi nie doskwiera.

  Polecaj i zarabiaj

  Z Profi Credit możesz polecać pożyczkę innym i spłacać w ten sposób swoją pożyczkę - polecaj Profi Credit znajomym i spłacaj w ten sposób raty - w ramach programu poleceń Profi Credit. Możesz polecać Profi Credit dowolnej liczbie osób.

  Programem poleceń objęte są wszystkie pożyczki o kwocie netto powyżej 2000 zł i okresie spłaty co najmniej 18 miesięcy, a maksymalna kwota refinansowania połowy raty to 200 zł, a w pojedynczym okresie rozliczeniowym możesz otrzymać do 400 zł. Więcej w regulaminie na stronie firmy.

  FAQ o Profi Credit

  Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "Pożyczka Profi Credit Opinie", znajdziesz tam materiały o o Profi Credit. Na stronie Pożyczka Profi Credit Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o Profi Credit lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania Profi Credit, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku Profi Credit - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

  Dane rejestrowe Profi Credit✅NIP 5472151080
  ✅REGON 243624011
  ✅KRS: 0000518190
  Profi Credit kontakt / infolinia801 805 806
  Godziny pracy Profi CreditPn-Pt: 07:00-19:00
  Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek Profi Credit możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Profi Credit i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Profi Credit. Zachęcamy też do przeczytania opinii o Profi Credit wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
  👉Nie sprawdza BAZbez BIK, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty1000 - 25 000 zł, zwrot 6 - 36 mies. - dodaj opinię o Profi Credit
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki Profi Credit, poznaj opinie klientów.
  Jak odebrać?Możliwy odbiór od Profi Credit przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie Profi Credit, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
  RRSO przykład reprezentatywny90.21%
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Profi Credit zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Profi Credit Opinie poniżej, ale może zainteresują Cię też oferty lub promocje niż Profi Credit:

   Provident

  RRSO od 9.73%

  Od 18 lat - bez górnego limitu
  Ile od Provident

  300 - 20 000 zł

  Spłata w

  3 - 36 miesięcy

  Przedłużenie spłaty: możliwa okresowa przerwa w spłacie

   SuperGrosz

  RRSO 78.07%

  Od 21 lat - bez górnego limitu
  Ile od SuperGrosz

  1000 - 15 000 zł

  ✅ bez KRD, bez ERIF
  Spłata w

  4 - 48 miesięcy


  Profi Credit Opinie - jak pożyczyć w Profi Credit, sprawdź Opinie o Profi Credit Profi Credit Opinie - jak pożyczyć w Profi Credit, sprawdź Opinie o Profi Credit - Profi Credit to szybka pożyczka ratalna - Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki. Kwota pożyczki w Profi Credit to kwota nawet do 25 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców. Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty - sprawdź opinie o Profi Credit.