FENIKO

Feniko to pożyczka ratalna od 300 do nawet 4000 zł z szybką decyzją, w tym pierwsza pożyczka do 1000 zł na 61 dni z RRSO 0%. Feniko akceptuje różne źródła dochodów, poznaj opinie o Feniko oraz kody rabatowe Feniko.

Pożyczka FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile dostanę w FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczka FENIKO?

30 - 61 dni

Idź do FENIKO
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Rejestracja FENIKO

Jeżeli jesteś nowym klientem Feniko? Aby skorzystać z oferty musisz się zarejestrować w FENIKO - przejdź na stronę FENIKO i korzystając z suwaków wybierz kwotę i okres pożyczki w zakładce PIERWSZA POŻYCZKA, a następnie naciśnij WEŹ POŻYCZKĘ

O pożyczkę w FENIKO może ubiegać się osoba posiadająca udokumentowany dochód. Feniko honoruje takie dochody jak umowa o pracę, zlecenia, o dzieło, emeryturę, rentę, świadczenie przedemerytalne. Jeżeli nie ma Twojego dochodu w formularzu skontaktuj się z Feniko.

Na stronie rejestracji

Będąc na stronie rejestracji FENIKO podaj podstawowe dane:

 • imię i nazwisko
 • numer PESEL

następnie podaj:

 • serię i numer dowodu osobistego oraz datę ważności
 • Twój numer komórkowy

Do rejestracji FENIKO wymagane są także imiona Twoich rodziców.

Podaj dane logowania: tworząc profil klienta Feniko należy podać:

 • E-mail - adres email - będzie to Twój login Feniko
 • Hasło - hasło Feniko musi zawierać minimum 8 znaków i maksymalnie 20 znaków, co najmniej 1 cyfr, 1 mała litera, 1 duża litera i 1 znak specjalny.

Wymagane zgody

Podczas rejestracji FENIKO wymaga zaznaczenia zgód:

 • regulamin i polityka prywatności
 • zgody marketingowe
 • zgody i pełnomocnictwa na weryfikację w Biurach Informacji Gospodarczej i Kredytowej w celu oceny zdolności kredytowej

Pełną treść zgód znajdziesz na stronie FENIKO, w każdej chwili masz też prawo do odwołania wyrażonych zgód.

Krótkie podsumowanie: Załóż Konto Feniko jeżeli wnioskujesz pierwszy raz, uzupełnij podstawowe informacje, aby skorzystać z pożyczki albo Zaloguj się do Feniko jeżeli korzystałeś już z Feniko.

Rejestracja FENIKO

Opinie o FENIKO

Feniko Opinie - korzystałeś z finansowania w Feniko? Zapraszamy na Pożyczka Opinie, gdzie możesz wyrazić opinię o Feniko, a także przeczytać opinie innych czy dyskutować na forum, swoje zdanie możesz wyrazić również tutaj.

Dlaczego warto podzielić się opinią o Feniko? Bo na Twoim zdaniu mogą bazować inni kierując się nim wyszukując pożyczki dla siebie. Ważne jest więc, aby Twoja opinia o Feniko była jak najbardziej rzetelna i zgodna z Twoimi odczuciami. Oczywiście należy mieć na uwadze to, że zarówno opinia wyrażona przez Ciebie, jak i przez innych klientów Feniko, jest subiektywnym zdaniem o Feniko - poznaj lub wyraź swoje zdanie o Feniko na Feniko Opinie.

Logowanie FENIKO

🔒Feniko logowanie - jak zalogować się do FENIKO❓ Aby zalogować się do Feniko (profil klienta Feniko / konto Feniko, gdzie sprawdzisz harmonogram spłat, status pożyczki albo złożysz wniosek o kolejną pożyczkę FENIKO), przejdź na stronę FENIKO i kliknij przycisk LOGOWANIE - przycisk logowania FENIKO znajdziesz w prawy górnym rogu - jeśli logujesz się używając przeglądarki www, albo z lewej strony, jeżeli logujesz się do FENIKO ze smartfona lub tableta (po zalogowaniu do Feniko zmienisz hasło logowania albo dane kontaktowe czy sprawdzisz termin spłaty pożyczki).

W kolejnym kroku podaj:

 • E-mail podany w procesie rejestracji - to Twój Feniko login
 • Hasło logowania

📧E-mail logowania FENIKO jest wymagany i musi zostać wprowadzony (jest to jednocześnie Twój login Feniko do profilu klienta):

🔑Hasło logowania VIVUS jest wymagane, jeżeli nie podasz hasła albo hasło nie będzie poprawne system Feniko wyświetli komunikat Nieprawidłowe dane - spróbuj wprowadzić ponownie poprawne hasło logowania.

Po wpisaniu poprawnych danych logowania Feniko zostaniesz przeniesiony do swojego profilu klienta Feniko (konto Feniko). A jeśli nie pamiętasz hasła logowania - więcej na stronie problemy z logowaniem Feniko, pomocny może być również kontakt z konsultantem Feniko - naciśnij banner i przejdź na stronę.

Panel klienta

Profil klienta Feniko i panel klienta Feniko (powiązane hasła, z którymi możesz się też spotkać to Feniko zaloguj albo Feniko login lub logowanie Feniko.pl), to miejsce w systemie Feniko, w którym możesz sprawdzić termin spłaty pożyczki, bądź dokonać spłaty albo złożyć wniosek o kolejną pożyczkę. Po zalogowaniu w profilu klienta Feniko sprawdzisz też informacje o przyznanej pożyczce (albo wniosku), czy zaktualizujesz swoje dane kontaktowe albo zmienisz hasło logowania. Zaloguj do Feniko aby sprawdzić termin spłaty i kwotę spłaty, numer konta czy Twój numer klienta Feniko.

🔒Twoje dane logowania są bezpieczne, gdyż dla Twojego bezpieczeństwa Feniko używa bezpiecznego szyfrowania danych. Zaloguj się do Feniko aby dokonać spłaty pożyczki, o czym więcej na stronie Feniko logowanie. A jeśli jesteś nowym klientem, to w pierwszym kroku złóż wniosek o pożyczkę - szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie Feniko.

Uwaga! Logowanie Feniko może być wymagane aby użyć kod rabatowy Feniko i uzyskać zniżkę na kolejną pożyczkę w Feniko, dla pierwszej pożyczki kod rabatowy nie jest wymagany.

Wymagania FENIKO

Kto może się ubiegać o pożyczkę Feniko? Pożyczka Feniko przeznaczona jest dla osób, które posiadają udokumentowany dochód. Feniko honoruje takie dochody jak umowa o pracę, zlecenia, o dzieło, emeryturę, rentę, świadczenie przedemerytalne.

Chcesz obniżyć koszt pożyczki? Sprawdź Feniko kod rabatowy! Masz pytania lub wątpliwości? Przyda się Feniko kontakt albo Feniko Logowanie jeżeli jesteś powracającym klientem firmy.

Ile od FENIKO

Opinie Ile mogę pożyczyć od FENIKO? Opinie o Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki FENIKO? Sprawdź ile pożyczysz, poznaj opinie ILE OD:

 • 💰minimalna kwota pożyczki FENIKO to 300 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki FENIKO to 5 000 PLN

⏰W obydwu przypadkach FENIKO oferuje pieniądze na okres 7 dni - 2 mies., warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki FENIKO zależy od Twojej zdolności kredytowej.

FENIKO inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki FENIKO, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota FENIKO jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od FENIKO

Opinie Na ile pożyczę od FENIKO? Sprawdź opinie. Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki FENIKO? Sprawdź opinie na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od FENIKO:

 • ⏰pożyczka FENIKO to oferta na okres 7 dni - 2 mies.

Oczywiście pożyczkę FENIKO możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

FENIKO inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki FENIKO, dziękujemy 🙂.

Pożyczka FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile dostanę w FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczka FENIKO?

30 - 61 dni

Idź do FENIKO
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Od ilu lat FENIKO

Opinie o FENIKO: Od ilu lat pożyczka FENIKO? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę FENIKO (przeczytaj opinię albo dyskutuj na forum)?

FENIKO udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 20 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, FENIKO może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od FENIKO uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do FENIKO

FENIKO inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki FENIKO, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat FENIKO

Opinie o FENIKO: Do ilu lat pożyczka FENIKO? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę FENIKO (przeczytaj opinię albo wyraź własne zdanie na forum)? A może to pożyczka bez limitu wieku?

FENIKO udziela pożyczek i górny limit wieku dla pożyczki FENIKO to ✔️do 75 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, FENIKO może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od FENIKO uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do FENIKO

FENIKO inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki FENIKO, dziękujemy 🙂.

Bazy FENIKO

Zgodnie z informacją ze strony Feniko ocena zdolności kredytowej to ocena zdolności usługobiorcy do spłaty kwoty pożyczki na warunkach określonych w umowie pożyczki gotówkowej, która dokonywana jest przez usługodawcę na podstawie informacji udostępnionych przez usługobiorcę na podstawie zbioru danych usługodawcy oraz informacji pozyskanych z biur informacji.

Biura informacji oznaczają: Biuro Informacji Kredytowej S.A., Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., CRIF sp. z o. o., Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A., działające na podstawie Ustawy Prawo bankowe oraz Ustawy o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych.

Wniosek FENIKO

Jak złożyć wniosek w Feniko? To proste i nie zajmie więcej niż kilka minut.

Jeżeli jesteś nowym klientem, to niezbędna będzie rejestracja w Feniko - w formularzu rejestracyjnym podaj podstawowe informacje niezbędne do założenia konta Feniko.

Jeżeli korzystałeś już z Feniko, to zaloguj się do Feniko, a w kolejnym kroku złoż wniosek o pożyczkę - dla przypomienia login Feniko to Twój adres email z procesu rejestracji. Po zalogowaniu do Feniko możesz sprawdzić status swojej pożyczki czy znaleźć umowę albo harmonogram spłat. W tym przypadku może przydać się także od Feniko kod rabatowy, sprawdź gdzie taki kod znaleźć.

Kalkulator FENIKO

Kalkulator Feniko pozwoli obliczyć wysokość raty pożyczki oraz termin spłaty. Przejdź na stronę Feniko, na której wybierz jedną z opcji.

PIERWSZA POŻYCZKA (przykład dla kwoty 3000 zł, może przydać się Feniko rejestracja):

 • Pożyczka: 3000,00 zł
 • Prowizja: 0,00 zł
 • Planowane odsetki: 0,00 zł
 • Planowana rata: 3000,00 zł
 • Do spłaty: 3000,00 zł
 • RRSO: 0,00 %
 • Termin spłaty: [zależny od daty wniosku]
 • Na spłatę masz aż: 30 dni

KOLEJNA POŻYCZKA (przykład dla kwoty 1000 zł, może przydać się Feniko logowanie):

 • Pożyczka: 1000,00 zł
 • Prowizja: 200,00 zł
 • Planowane odsetki: 5,90 zł
 • Planowana rata: 1205,90 zł
 • Do spłaty: 1205,90 zł
 • RRSO: 875,63 %
 • Termin spłaty: [zależny od daty wniosku]
 • Na spłatę masz aż: 30 dni

Kliknij przycisk, aby przejść na stronę Feniko i sprawdzić aktualne wartości. A jeśli jesteś powracającym klientem, to może zainteresować Cię kod rabatowy Feniko - sprawdź i zyskaj zniżkę.

Informacyjnie ze strony Feniko (dostosowano do opisu): Czy mogę wyznaczyć termin spłaty? Na stronie internetowej Feniko.pl masz możliwość wyboru okresu kredytowania jak i terminu spłaty. Symulator Feniko znajduje się po lewej stronie witryny, dzięki niemu w łatwy sposób dostosujesz pożyczkę do swoich potrzeb.

Kontakt FENIKO

Feniko kontakt - doradcy Feniko Finanse są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00: Infolinia Feniko / Dział Monitoringu Należności.

Kontakt z Feniko możliwy jest na stronie internetowej, możesz wypełnić online formularz kontaktowy na stronie Feniko w zakładce Kontakt albo wysyłając e-mail na adres kontakt{at}feniko.pl.

Inne opcje? Jak najbardziej, jeśli potrzebujesz kontaktu możesz również zadzwonić na infolinię Feniko albo do działu monitoringu Feniko. Feniko oferuje pożyczki dopasowane do Twoich potrzeb, a w kontakcie z klientem stawia na partnerskie podejście. To Ty decydujesz jakiej kwoty potrzebujesz, a Feniko przedstawia Ci dostępne możliwości.

Pożyczka FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile dostanę w FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczka FENIKO?

30 - 61 dni

Idź do FENIKO
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Godziny FENIKO

Feniko godziny pracy - Infolinia / Dział Monitoringu Należności (doradcy Feniko) są do Twojej dyspozycji w godzinach 8:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku.

Nie chcesz lub nie może zadzwonić do Feniko? Sprawdź też inne Feniko Kontakt poprzez e-mail lub formularz kontaktowy, więcej na wskazanej stronie.

Wszystkich formalności dopełnisz na stronie internetowej Feniko lub kontaktując się z doradcami Feniko.

Infolinia FENIKO

Feniko Infolinia - możliwość kontaktu w trakcie pracy biura, doradcy Feniko Finanse są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00: Infolinia 22 123 03 03, Dział Monitoringu Należności 32 661 43 03 - kosz połączenia wg stawki operatora.

Feniko Kontakt - sprawdź też inne formy kontaktu z Feniko: poprzez adres e-mail albo za pomocą formularza kontaktowego Feniko.

Adres FENIKO

Sprawdź adres FENIKO, dane adresowe do kontaktu pocztowego z FENIKO, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres FENIKO zmienił się.

Jaki adres FENIKO? Sprawdź adres i dane teleadresowe FENIKO:

 • 🏠Feniko Finanse Sp. z o. o. 43-100 Tychy, ul. Towarowa 23 - adres FENIKO,
 • ☎️22 123 03 03 - FENIKO kontakt.

Adres FENIKO - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie FENIKO lub infolinii FENIKO. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe FENIKO, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy FENIKO to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie FENIKO uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na FENIKO.

Inny adres FENIKO? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych FENIKO, dziękujemy 🙂.

Sprawdź adres FENIKO, dane adresowe do kontaktu pocztowego z FENIKO, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres FENIKO zmienił się.

Bezpieczna spłata FENIKO

Jeśli nie wiesz gdzie znajduje się Twoja umowa lub harmonogram spłaty, to zaloguj się do Feniko: wszystkie dokumenty dotyczące Twojego zobowiązania znajdują się w Panelu Klienta.

Czy mogę wyznaczyć termin spłaty? Na stronie internetowej Feniko masz możliwość wyboru okresu kredytowania i terminu spłaty. Symulator Feniko, który znajdziesz po lewej stronie witryny, na stronie Feniko, pozwoli dostosować pożyczkę do Twoich potrzeb.

Uwaga! Czy można przesunąć termin spłaty? Niestety nie, Feniko stawia na przejrzystość oferty, sam decydujesz o wysokości pożyczki oraz ilości rat. Nie ma możliwości przesunięcia terminu spłaty, który zawarty jest w umowie.

Bezpieczeństwo FENIKO

💡FENIKO bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. FENIKO bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie FENIKO (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę FENIKO (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na FENIKO definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta FENIKO (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla FENIKO):

 • utworzenia konta FENIKO
 • logowania do konta FENIKO (profil klienta FENIKO)
 • podawania danych kontaktowych do FENIKO czy zapisywania się do newslettera FENIKO
 • korzystania z wyszukiwarki FENIKO
 • podawania FENIKO danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania FENIKO
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu FENIKO i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata FENIKO była bezpieczna.

💡FENIKO bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. FENIKO bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

Windykacja FENIKO

Odwiedź stronę FENIKO aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji. Możesz również zadzwonić do Działu Monitoringu Należności.

Jaki kontakt z Feniko? Dział Monitoringu Należności 32 661 43 03, doradcy są do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. Możesz również skorzystać z formularza na stronie kontaktowej.

Pożyczka FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile dostanę w FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczka FENIKO?

30 - 61 dni

Idź do FENIKO
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Jak usunąć konto FENIKO

Jak usunąć konto Feniko? Wybrane informacje na ten temat, w tym informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, możesz znaleźć w polityce prywatności na stronie Feniko, wybrany fragment

 • Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

 • W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu Administratora, przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

gdzie Administrator to Feniko Finanse spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tychach, 43-100 Tychy, ul. Towarowa 23

Profil Klienta FENIKO

Profil klienta Feniko - jeżeli korzystasz z Feniko pierwszy raz Feniko założy dla Ciebie indywidualny panel klienta, w którym będziesz mógł śledzić wszystkie informacje dotyczące Twojej pożyczki.

Feniko logowanie - zaloguj się do Twojego panelu klienta Feniko podając:

Nie wiesz gdzie znajduje się Twoja umowa pożyczki albo harmonogram spłat? Wszystkie dokumenty dotyczące Twojej pożyczki od Fenioko znajdują się w Panelu Klienta Feniko, a dodatkowe materiały pomocnicze na podlinkowanych stronach. Powiązane hasło: kod rabatowy Feniko - aby skorzystać z kodu należy posiadać profil klienta i się zalogować.

Przypomnienie hasła FENIKO

Nie możesz zalogować się do Feniko? Nie pamiętasz hasła logowania Feniko? Skorzystaj z pomocy Feniko - przejdź na stronę, naciśnij LOGOWANIE, a następnie ZAPOMNIAŁEM HASŁA i postępuj zgodnie z instrukcją:

Login FENIKO

Użyj loginu i hasła i zaloguj się - jeżeli korzystałeś już z Feniko:

Skorzystaj z opcji przypomnienia, jeżeli nie pamiętasz hasła logowania Feniko albo skontaktuj się z Feniko jeżeli potrzebujesz pomocy przy logowaniu.

Pierwsza pożyczka FENIKO

Pierwsza pożyczka Feniko jest bez kosztów! Możesz pożyczyć do 1000 zł z RRSO 0 procent na 61 dni. Sprawdź warunki Feniko.

Szybka pożyczka online 0% na 61 dni na Feniko.pl, do spłaty masz 61 dni i jeśli nie potrzebujesz wyższej kwoty, to do 1000 zł jest bez kosztów z RRSO 0 procent (RRSO 0%), czyli oddajesz dokładnie tyle samo, ile pożyczyłeś.

Jeśli potrzebujesz pożyczki na wyższą kwotę, to przydatny może być kalkulator Feniko - wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, załóż konto w panelu Feniko i złóż wniosek. Składając wniosek Feniko na pożyczkę poza promocją z RRSO 0% (poza promocją pierwsza pożyczka za darmo), warto poszukać kodu rabatowego Feniko, który pozwoli na uzyskanie zniżki na prowizję i/lub odsetki - okresowo kody takie są dostępne w naszym serwisie.

I jeszcze informacja ze strony Feniko (dostosowana do opisu): Jak skorzystać z pożyczki Feniko pierwszy raz? To bardzo łatwe, wystarczy, że wypełnisz wniosek o pożyczkę, który znajduje się na stronie internetowej, Feniko poprosi Cię o podanie podstawowych danych z dowodu osobistego oraz danych dotyczących źródła Twojego dochodu. Jeżeli korzystasz z Feniko pierwszy raz, Feniko założy dla Ciebie indywidualny panel klienta, w którym będziesz mógł śledzić wszystkie informacje dotyczące Twojej pożyczki.

Kod promocyjny FENIKO

Kod promocyjny Feniko czyli możliwość uzyskania pożyczki Feniko ze zniżką - sprawdź szczegóły na Feniko kod rabatowy. Na stronach serwisu znajdziesz aktualne kody rabatowe Feniko (kody promocyjne) - szczegółowe inf. na wskazanej stronie.

Jeśli akurat nie posiadamy kodu rabatowego Feniko, to odwiedź także inne źródła, w których kody rabatowe mogą być udostępniane:

 • portale internetowe
 • social media Feniko

Okresowo sprawdzaj też:

 • wiadomości e-mail (zobacz czy wiadomość nie wpadła do folderu Spam)
 • wiadomości sms

- jeśli jesteś lub byłeś klientem Feniko, informacja o kodzie rabatowy może zostać wysłana na Twój adres email czy nr telefonu.

Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne, a ich nie podanie skutkować będzie nie otrzymywaniem materiałów promocyjnych/informacyjnych

Posiadasz kod rabatowy Feniko? Zaloguj się do Feniko i wprowadź poprawny kod podczas składania wniosku o pożyczkę. Zwracamy uwagę, że złożony wniosek Feniko z kodem rabatowy nie gwarantuje otrzymania pożyczki.

Pożyczka FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile dostanę w FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczka FENIKO?

30 - 61 dni

Idź do FENIKO
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Promocja FENIKO

Promocja Feniko - pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni z RRSO 0%. Warto również zwracać uwagę na inne promocje Feniko, np. PIERWSZA POŻYCZKA DO 3000 ZŁ JEST BEZ KOSZTÓW NA 61 DNI! RRSO: 0%.

Promocja Masz aż tyle na spłatę… obowiązuje do 30 września 2021 roku do godz. 23:59 włącznie. O skorzystaniu z promocji decyduje data złożenia wniosku o pożyczkę. Promocja dotyczy pierwszej pożyczki jednoratalnej w przedziale kwot od 300 złotych do 3.000 złotych z okresem spłaty 61 dni i nie łączy się z innymi promocjami realizowanymi przez organizatora.

Masz aż tyle na spłatę - dla kogo?

Uczestnikiem promocji Masz aż tyle na spłatę... może być nowy pożyczkobiorca, który złoży wniosek o pożyczkę i po raz pierwszy zawrze z Feniko umowę pożyczki oraz który posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz:

 • jest obywatelem polskim lub posiada prawo do pobytu oraz miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiada zdolność do spłaty zobowiązań względem pożyczkodawcy
 • nie złożył wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie upadłościowe
 • uzyskiwany dochód nie jest obciążony sądowymi/administracyjnymi tytułami egzekucyjnymi/ wykonawczymi;

oraz otrzyma pozytywną ocenę zdolności kredytowę i zawrze umowę pożyczki w okresie obowiązywania promocji. Pożyczkodawca udziela Pożyczki wyłącznie w walucie polskiej, na dowolny cel konsumpcyjny.

Zasady promocji

Nowy pożyczkobiorca, który łącznie spełnił warunki określone w regulaminie promocji (feniko.pl/regulamin-promocyjny-masz-az-tyle), uprawniony jest do otrzymania pierwszej pożyczki w kwocie od 300,00 zł do 3.000,00 zł na okres 61 dni, w ramach której:

 • prowizja za udzielenie pierwszej Pożyczki objętej Promocją wynosi: 0,- złotych;
 • całkowity koszt pożyczki objętej Promocją wynosi: 0,- złotych;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 0%.

Otrzymaną pożyczkę należy zwrócić w terminie i na warunkach określonych postanowieniami zawartej umowy pożyczki, a w przypadku przekroczenia terminu spłaty pożyczki, określonego w umowie pożyczki, Feniko zastrzega sobie możliwość naliczenia kosztów w postaci odsetek umownych lub wszczędzie postępowania windykacyjnego.

Przedłużenie spłaty FENIKO

Feniko przedłużenie spłaty - czy w Feniko można przesunąć termin spłaty? Nie ma możliwości przesunięcia terminu spłaty, który zawarty jest w umowie. Feniko stawia na przejrzystość oferty, sam decydujesz o wysokości pożyczki oraz ilości rat.

Jak wyznaczyć termin spłaty? Na stronie internetowej Feniko masz możliwość wyboru okresu kredytowania jak i terminu spłaty. Kalkulator Feniko / symulator Feniko znajduje się po lewej stronie witryny, dzięki niemu w łatwy sposób dostosujesz pożyczkę do swoich potrzeb.

Refinansowanie FENIKO

Refinansowanie pożyczki ratalnej FENIKO nie jest możliwe. FENIKO nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty FENIKO.

Jest możliwe refinansowanie FENIKO? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do FENIKO.

Kod rabatowy FENIKO

Szukasz rabatu? Sprawdź kod rabatowy Feniko - użyj kodu i uzyskaj rabat. Feniko kod rabatowy oznacza kod zniżkowy na prowizję od udzielanej kwoty pożyczki i / albo kod na odsetki umowne (albo kod łączny). Kod rabatowy obejmuje ciąg znaków, który po wpisaniu w wyznaczonym polu na stronie internetowej Feniko umożliwia uzyskanie rabatu.

Gdzie kody rabatowe Feniko?

Gdzie szukać kodu rabatowego Feniko? Informacja o fakcie organizacji danej promocji wraz z kodem rabatowym Feniko zostaną każdorazowo udostępnione za pośrednictwem jednego z wykorzystywanych przez Feniko źródeł kodów rabatowych, którymi mogą być:

 • portale internetowe
 • informacje przekazywane za pośrednictwem social media
 • dedykowane strony z kodami rabatowymi
 • wiadomości e-mail
 • wiadomości sms
 • ulotki reklamowe

i inne, a szczególne warunki uczestnictwa w danej promocji Feniko, w szczególności obejmujące czas trwania promocji jak i ważność kodu rabatowego oraz wysokości rabatu wynikającą z kodu rabatowego Feniko będą każdorazowo umieszczone i przekazane uczestnikom w wymienionych wyżej źródłach. Okresowo kod rabatowy Feniko możesz również znaleźć w naszym serwisie - zachęcamy do regularnego odwiedzania strony i polubienia naszego profilu na FB.

Uwaga, aby otrzymywać na adres e-mail od Feniko kod rabatowy konieczne może być wyrażenie odpowiednich zgód:

Podanie danych osobowych w celach marketingowych jest dobrowolne, a ich nie podanie skutkować będzie nie otrzymywaniem materiałów promocyjnych/informacyjnych

w tym kodu rabatowego. Oczywiście wyrażenie lub niewyrażenie ww zgody zostawiamy do Państwa indywidualnej decyzji.

Jak skorzystać z kodu rabatowego?

Feniko kod rabatowy - aby skorzystać z kodu rabatowego Feniko w pierwszym kroku należy pozyskać taki kod rabatowy bazując na źródłach, które wymieniliśmy powyżej.

Posiadając aktualny kod rabatowy Feniko niezbędne jest:

 • zalogowanie na Profil Klienta Feniko oraz wprowadzenie i zatwierdzenie poprawnego kodu rabatowego podczas składania wniosku o pożyczkę na przykład na stronie internetowej
 • w czasie trwania promocji (czyli w okresie obowiązywania kodu rabatowego) złożenie wniosku o pożyczkę z użyciem kodu rabatowego Feniko i po pozytywnej decyzji kredytowej otrzymanie od Feniko pożyczki na podstawie zawartej umowy - okres obowiązywania każdej z promocji obejmującej kody rabatowe Feniko określony jest każdorazowo w źródle kodu rabatowego

Uwaga, kod rabatowy Feniko może być dedykowany tylko dla Ciebie albo być kodem wielokrotnego użytku:

 • dedykowany kod rabatowy Feniko - czyli kod, który może być wygenerowany indywidualnie dla danego uczestnika, np. dla Ciebie - w takim wypadku nie możesz podzielić się niewykorzystanym kodem rabatowym z innymi, gdyż kod ten jest dedykowany tylko dla Ciebie i nie może być użyty np. przez Twojego znajomego

albo

 • Feniko kod rabatowy wielokrotnego użytku - kod taki może mieć charakter kodu wielokrotnego użytku przez wielu uczestników - w takim wypadku kodu możesz użyć zarówno Ty, jak i Twój znajomy, oczywiście w okresie obowiązywania danej promocji i na warunkach określonych w regulaminie

Kod rabatowy Feniko zachowuje swoją ważność w czasie trwania promocji i uprawnia do otrzymania rabatu na prowizję lub/i odsetki umowne, przy czym rabaty na prowizję nie obejmują prowizji za przedłużenie okresu spłaty pożyczki Feniko wynikające z zawartego aneksu do umowy pożyczki. Zwracamy również uwagę, że posiadanie kodu rabatowego Feniko nie gwarantuje otrzymania pożyczki.

Uwaga! W przypadku zakończenia czasu trwania promocji Feniko, którą objęty jest dany kod rabatowy podczas procesu wpisywania kodu rabatowego zostanie poinformowany/-a odpowiednim komunikatem, iż dany kod rabatowy Feniko utracił ważność. Szczegółowe informacje znajdziesz w źródle kodu rabatowego Feniko (przykładowe źródła wymieniliśmy powyżej), dodatnkowe również na stronie feniko.pl/kod

Pożyczka FENIKO

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile dostanę w FENIKO?

300 - 5 000 zł

✔️ bez BIG
Na ile pożyczka FENIKO?

30 - 61 dni

Idź do FENIKO
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Reprezentatywny przykład dla pierwszej Pożyczki, udzielanej za pośrednictwem Feniko.pl oraz telefonicznego kanału sprzedaży: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) to 0% przy założeniach: całkowita kwota pożyczki 1.000 zł; całkowita kwota do zapłaty 1.000 zł; całkowity koszt pożyczki 0 zł; okres obowiązywania umowy: od dnia 03.03.2021 roku do dnia 02.04.2021 roku. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.03.2021 r. RRSO wynosi 0%. W przypadku braku spłaty pożyczki w terminie przewidzianym postanowieniami umowy pożyczki gotówkowej, Pożyczkodawca będzie naliczać odsetki za opóźnienie według zmiennej stopy procentowej stanowiącej w stosunku rocznym dwukrotność wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie uregulowanych w art. 481 § 2 Kodeksu cywilnego, tj. sumy stopy referencyjnej NBP i 5,5 punktów procentowych. Reprezentatywny przykład dla kolejnej Pożyczki udzielonej za pośrednictwem Feniko.pl: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi: 187,82% Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 1 000,00 złotych, oprocentowanie zmienne: 20,5%, całkowity koszt pożyczki: 143,04 złotych (w tym prowizja: 116,92 zł, odsetki: 26,20 zł), całkowita kwota do zapłaty: 1 143,04 złotych, płatna w 2 miesięcznych ratach (pierwsza rata w kwocie 571,31 zł, ostatnia rata w kwocie 571,73 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 15.12.2022 r. Szczegółowe inf. na stronie FENIKO, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Opinie o FENIKO i ocena pożyczki na raty opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Opinie o FENIKO i ocena pożyczki na raty forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Pożyczka Opinie to "Opinie o FENIKO i ocena pożyczki na raty"

Sprawdź warunki FENIKO