Pożyczka ZAPLO Opinie

Pożyczka ZAPLO

RRSO 136.20%

Od 21 do 75 lat
Ile od ZAPLO

1 000 - 6 000 zł

Do spłaty ZAPLO

3 miesiące

Przedłużenie spłaty: możliwe o 1 miesiąc

ZAPLO najważniejsze informacje
Odbiór pożyczkiPożyczkę od ZAPLO można odebrać przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o zaplo.pl na stronie ZAPLO, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
Ile od ZAPLOod 1 000 do 6 000 na 3 miesiące - warunki dla kolejnej pożyczki ZAPLO lub pożyczki poza promocją
ZAPLO Opinie na
 • ☎️ZAPLO kontakt Opinie
 • ZAPLO Opinie
 • 🔒ZAPLO logowanie Opinie
 • a teraz jesteś na stronie "ZAPLO Pożyczka Opinie"
  ✔️Nie sprawdza BAZbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

  Pożyczka ZAPLO Opinie

  Pożyczka ZAPLO Opinie brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  Pożyczka ZAPLO Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka ZAPLO Opinie forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Wniosek Zaplo

  Jeśli wnioskujesz o pożyczkę Zaplo po raz pierwszy, to skorzystaj z kalkulatora na stronie Zaplo, który znajdziesz w prawej części strony. Z pomocą kalkulatora Zaplo określisz okres spłaty oraz przybliżoną ratę pożyczki, termin spłaty pierwszej raty i całkowity kosz pożyczki. Używając suwaków możesz określić:

  Wniosek Zaplo

  • kwotę pożyczki oraz
  • wysokość raty

  dobierając je do własnych potrzeb i możliwości. Kwoty możesz również wpisać ręcznie w dedykowanych polach.

  Jeśli wnioskujesz po raz pierwszy o pożyczkę Zaplo, to w kolejnym kroku naciśnij WEŹ POŻYCZKĘ i uzupełnij formularz rejestracyjny podając między innymi imię i nazwisko, numer PESEL, numer telefonu czy adres email. Konieczne będzie również określenie hasła logowania Zaplo, które musi składać się z min. 6 liter i jednej cyfry - hasła tego będziesz używać podczas logowania do Twojego profilu klienta Zaplo.

  Jeśli wnioskujesz po raz kolejny, to określ kwotę i okres spłaty pożyczki, a następnie zaloguj się do Zaplo i złóż wniosek o pożyczkę. Możesz również zalogować się do Vivus, jeśli chcesz zawnioskować o pożyczkę na krótszy okres albo skorzystać z promocji Vivus.

  ✍Do złożenia wniosku ZAPLO niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek ZAPLO złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku ZAPLO? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.✍Do złożenia wniosku ZAPLO niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, wniosek ZAPLO złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku ZAPLO? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

  Pierwsza pożyczka?

  Pierwszy raz w ZAPLO? ✍Do rejestracji w ZAPLO i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, rejestracja ZAPLO / wniosek ZAPLO 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej ZAPLO? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

  ZAPLO nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej ZAPLO, gdyż pierwsza pożyczka od ZAPLO nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

  Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w ZAPLO. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od ZAPLO będzie darmowa.

  Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od ZAPLO? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków ZAPLO, dziękujemy 🙂.

  Pierwszy raz w ZAPLO? ✍Do rejestracji w ZAPLO i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, rejestracja ZAPLO / wniosek ZAPLO 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej ZAPLO? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

  Zaplo to szybka pożyczka online od 1000 do nawet do 6000 zł na okres 3 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zaświadczeń i zbędnych dokumentów, w Zaplo dostępne są także wakacje pożyczkowe - a pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut, przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo, pożyczkodawcą jest Vivus.

  Zaplo warunki

  Aby uzyskać pożyczkę w Zaplo należy spełnić poniższe warunki:

  • jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i mieszkasz w Polsce
  • jesteś w wieku od 21 do 75 lat
  • posiadasz zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki
  • posiadasz konto bankowe, którego jesteś właścicielem

  A jeśli jesteś już klientem Zaplo i chcesz się zalogować, to wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk Zaloguj się, kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail (login Zaplo / konto użytkownika Zaplo) oraz hasło.

  Jakie bazy sprawdza ZAPLO?

  ZAPLO

  Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza ZAPLO weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy ZAPLO zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

  • ❌ZAPLO sprawdza BIK
  • ❌ZAPLO sprawdza BIG
  • ✔️ZAPLO nie sprawdza KBIG => ZAPLO bez KBIG
  • ❌ZAPLO sprawdza KRD
  • ❌ZAPLO sprawdza ERIF
  • ✔️ZAPLO nie sprawdza ZBP => ZAPLO bez ZBP
  • ✔️ZAPLO nie sprawdza CRIF => ZAPLO bez CRIF
  • ✔️ZAPLO nie sprawdza PWIP => ZAPLO bez PWIP
  Informacje prawne i przykład reprezentatywny

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) to 136,20%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 3 000 zł; zmienna stopa oprocentowania 17%, całkowity koszt pożyczki 456,03 zł (w tym: prowizja 370,62 zł, odsetki 85,41 zł); całkowita kwota do zapłaty 3456,04 zł, płatna w 3 miesięcznych ratach (3 raty po 1152,01 zł). Kalkulacja na dzień 15.12.2022 r. Udzielenie pożyczki zależy od dokonania uprzedniej oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Opłata rejestracyjna (zwrotna): 1 gr.

  Dodatkowe informacje o zaplo.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na ZAPLO, logowanie ZAPLO oraz strona www poniżej.

  Zaplo zdolność kredytowa

  Do uzyskania pożyczki w Zaplo konieczne jest też

  • uzyskanie pozytywnej oceny podczas badania Twojej zdolności kredytowej
  • nie możesz również być wpisany do jakiegokolwiek rejestru dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (w tym Biuro Informacji Kredytowej)

  Do uzyskania pożyczki Zaplo wymagany jest również aktywny profil klienta

  • zarejestruj się jeżeli nie posiadasz takiego profilu - rejestracja odbywa się poprzez uzupełnienie danych po kliknięciu Chcę pożyczkę

  Zaplo - wniosek

  Zobacz jak złożyć wniosek o pożyczkę Zaplo, to proste:

  • kliknij przycisk lub banner i przejdź na stronę Zaplo
  • skorzystaj z kalkulatora na stronie internetowej Zaplo, znajdziesz go w prawej części strony.
  • Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy.

  W kolejnych krokach uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku. Wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie www.zaplo.pl i od tej pory posiadasz swój indywidualny profil klienta. Jeśli skorzystasz z usługi Instantor, możesz wnioskować aż do 5 000 zł bez zaświadczeń o dochodach!

  Jeśli wnioskujesz po raz kolejny o pożyczkę Zaplo, to zaloguj się do Zaplo na Twój Profil Klienta (w prawym górnym rogu strony znajduje się przycisk Zaloguj się). Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki i miesięczną ratę, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola, a następnie uzupełnij wymagane dane.

  Instantor - bez przelewu

  Składając wniosek w Zaplo możesz potwierdzić swoje dane wykonując przelew weryfikacyjny albo skorzystać z usługi Instantor, czyli systemu, dzięki któremu możesz ekspresowo potwierdzić Twoje dane w trakcie, gdy wnioskujesz o pożyczkę. Korzyści dla Ciebie wynikające ze skorzystania z Instantora to m.in.:

  • z Instantor możliwość wnioskowania o pożyczkę do 5 000 zł bez przedstawiania żadnych dokumentów potwierdzających Twoje dochody,
  • brak konieczności wykonywania przelewu 1 grosza,
  • błyskawiczna wypłata pieniędzy na Twoje konto.
  • złóż wniosek o pożyczkę w Zaplo

  Jeśli jednak nie zdecydujesz się na skorzystanie z usługi Instantor, to pamiętaj, że opłata rejestracyjna powinna zostać wysłana z rachunku bankowego, którego jesteś właścicielem. Jeżeli posiadasz rachunek bankowy w SKOK – tj. w Spółdzielczej kasie oszczędnościowo-kredytowej pamiętaj, aby przelew został nadany z rachunku , którego jesteś właścicielem.

  Brak danych nadawcy przelewu lub imię i nazwisko różniące się od danych osoby wnioskującej o pożyczkę uniemożliwiają potwierdzenie rejestracji – a tym samym udzielenie pożyczki.

  Szczegóły pożyczki Zaplo

  Zaplo to nowoczesna pożyczka całkowicie przez Internet oraz bez zaświadczeń, od 1 000 zł do 5 000 zł: wygodne spłacanie nawet przez 3 miesiące, wszystko online, bez wychodzenia z domu.

  Do złożenia wniosku o pożyczkę Zaplo nie są również wymagane żadne dokumenty - wystarczy dowód osobisty.

  Wybierz kwotę pożyczki, jaką potrzebujesz i interesujący Cię termin, korzystając z kalkulatora zamieszczonego na stronie internetowej Zaplo, pożyczkodawcą jest Vivus.

  Kalkulator ZAPLO

  ZAPLO

  Kalkulator pożyczki ZAPLO znajdziesz na stronie ZAPLO, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora ZAPLO.

  Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

  Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

  Kalkulator ZAPLO może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

  Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki ZAPLO. Odwiedzając stronę ZAPLO sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od ZAPLO, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

  ✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora ZAPLO ✔️

  Zaplo - kiedy kasa?

  Pieniądze od Zaplo otrzymasz nawet w przeciągu 15 minut liczonych od momentu uzyskania pozytywnej oceny zdolności kredytowej i pod warunkiem, że:

  • pozytywna decyzja o przyznaniu pożyczki zostanie wydana w godzinach pracy działu obsługi klienta oraz
  • kwota pożyczki ma zostać przelana na Twój numer rachunku bankowego, który jest prowadzony przez jeden z następujących banków: Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski - są to banki, z którymi współpracuje Zaplo oraz
  • bank, w którym posiadasz konto realizuje przelewy wychodzące i przychodzące (np. nie ma przerwy technicznej lub zlecenie dokonania przelewu zostało wydane poza godzinami pracy banku).

  Jeżeli posiadasz konto w innym banku niż Alior Bank, Getin Bank, mBank, Millennium Bank, PKO Bank Polski, to czas otrzymania środków zależy od sesji międzybankowych ustalonych przez Twój bank.

  Spłata pożyczki Zaplo

  Wszystkie informacje znajdziesz w panelu klienta. Wejdź na stronę internetową Zaplo, w prawym górnym rogu znajduje się przycisk "Zaloguj się". Kliknij a następnie wprowadź Twój adres e-mail oraz hasło.

  Wysokość oraz termin spłaty raty znajduje się na aktualnym Harmonogramie, a dokonując spłaty raty pożyczki należy podać następujące dane:

  • Odbiorca: Vivus Finance sp. z o.o. ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa
  • Tytuł przelewu: Spłata raty pożyczki nr referencyjny [wpisz nr referencyjny] lub Spłata pożyczki nr PESEL [wpisz nr PESEL].

  Jeśli zdarzy Ci się zapomnieć hasło, nie martw się. Kliknij Zaloguj się (przycisk znajduje się w prawym górnym rogu) a następnie Zapomniałeś hasła?. Wprowadź adres e-mail podany przy rejestracji, na który ma zostać wysłane tymczasowe hasło. System automatycznie wygeneruje nowe hasło i wyśle je na wskazany przez Ciebie adres e-mail podany podczas rejestracji.

  Kwotę raty możesz przelać na jeden z rachunków:

  • Alior Bank (https://aliorbank.pl)
  • Bank Pekao S.A. (https://www.pekao24.pl/)
  • Getin Bank (https://secure.getinbank.pl/)
  • mBank (https://online.mbank.pl/pl)
  • Millennium Bank (http://www.bankmillennium.pl/)
  • PKO Bank Polski (https://www.ipko.pl/)

  Przed wykonaniem płatności sprawdź konto na stronie www firmy!

  Wakacje pożyczkowe Zaplo

  Tak, Zaplo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i daje możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych czyli przesunięcia terminu spłaty raty pożyczki o jeden miesiąc. Co to oznacza?

  Otrzymasz od Zaplo wiadomość e-mail gdy oferta wakacji pożyczkowych będzie dla Ciebie dostępna, a kwotę, jaką należy przelać za przesunięcie terminu spłaty raty o jeden miesiąc, znajdziesz w mailu.

  ZAPLO pytania i odpowiedzi

  💰Jak zawnioskować o Zaplo po raz pierwszy❓

  Jesteś nowym klientem Zaplo? Skorzystaj z kalkulatora na stronie Zaplo, który znajdziesz w prawej części strony. Za pomocą suwaków wybierz kwotę pożyczki, jaka Cię interesuje. Możesz też samodzielnie wpisać te kwoty w dedykowane pola. Wybierz taki sposób, jaki jest dla Ciebie wygodniejszy. Następnie uzupełnij formularz rejestracyjny i wypełnij dane we wniosku.

  🔒Czy do pożyczki Zaplo muszę się zalogować❓

  To zależy, wnioskując pierwszy raz rejestrujesz się na stronie Zaplo i od tej pory posiadasz swój indywidualny Profil Klienta. Wnioskując po raz kolejny - zaloguj się do Zaplo i złóż wniosek o pożyczkę.

  ⏰Na ile pożyczę od Zaplo❓

  Zaplo udziela pożyczek na okres 3 miesięcy. Pamiętaj jednak, że warunki mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz na stronie Zaplo, na którą odsyłamy.

  💰Ile pożyczę od Zaplo❓

  W Zaplo możesz wnioskować o pożyczkę w kwocie 1000 - 5000 zł. Pamiętaj jednak, że warunki mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz na stronie Zaplo, na którą odsyłamy, ostateczna kwota pożyczki zależy również od Twojej zdolności kredytowej.

  FAQ o ZAPLO

  Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "ZAPLO", znajdziesz tam materiały o o ZAPLO. Na stronie Pożyczka ZAPLO Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o ZAPLO lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania ZAPLO, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku ZAPLO - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

  Dane rejestrowe ZAPLO✔️NIP 525-253-13-20
  ✔️REGON 146101268
  ✔️KRS: 0000418977
  Kontakt E-Mailkontakt@zaplo.pl
  ZAPLO kontakt / Infolinia221 333 888
  Godziny pracy ZAPLOpn - pt 8:00-22:00, sb - n 8:00-20:00
  Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek ZAPLO możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę ZAPLO i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę ZAPLO. Zachęcamy też do przeczytania opinii o ZAPLO wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
  ✔️Nie sprawdza BAZbez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pierwsza gratisNie
  Ile od ZAPLOod 1 000 do 6 000 na 3 miesiące - warunki dla kolejnej pożyczki ZAPLO lub pożyczki poza promocją
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki ZAPLO, poznaj opinie klientów.
  Odbiór pożyczkiMożliwy odbiór od ZAPLO przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o zaplo.pl na stronie ZAPLO, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
  RRSO136.20% (RRSO przykład reprezentatywny)
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty ZAPLO zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.
  ZAPLO Opinie. Jak pożyczyć w ZAPLO, sprawdź Opinie o ZAPLO ZAPLO Opinie. Jak pożyczyć w ZAPLO, sprawdź Opinie o ZAPLO - Zaplo to szybka pożyczka online od 1000 do nawet do 6000 zł na okres 3 miesięcy, którą możesz spłacać również w dogodnych ratach. Wniosek złożysz online, bez zaświadczeń i zbędnych dokumentów, w Zaplo dostępne są także wakacje pożyczkowe - a pieniądze trafią do Ciebie nawet w 15 minut, przeczytaj opinie o pożyczce Zaplo, pożyczkodawcą jest Vivus.
  Przejdź do ZAPLO