⭐ExtraPortfel Opinie

Opinie Opinie o ExtraPortfel opis znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Do spłaty Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Wyraź opinie
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce ... albo przejdź na stronę Opinie o ExtraPortfel lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty):

Opinie o ExtraPortfel

RRSO 1915.52%

Od 21 do 75 lat
Ile od ExtraPortfel

500 - 6 000 zł

✔️ bez BIK, bez BIG
Do spłaty ExtraPortfel

30 dni

ExtraPortfel OpinieSprawdź ExtraPortfel, poznaj opinie o ExtraPortfel albo wyraź własne zdanie o extraportfel.pl, dyskutuj na forum ExtraPortfel, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że ExtraPortfel opinie to nie tylko Twoje zdanie o ExtraPortfel, ale również innych Czytelników.
Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 6 000 zł, zwrot 30 dni - dodaj opinię o ExtraPortfel
ExtraPortfel Opinie na
 • ☎️ExtraPortfel kontakt Opinie
 • 💸ExtraPortfel pożyczka Opinie
 • 🔒ExtraPortfel logowanie Opinie
 • 🔥ExtraPortfel kod rabatowy Opinie
 • 🔥ExtraPortfel kod promocyjny Opinie
 • a teraz jesteś na stronie "ExtraPortfel Opinie o Opinie"
  ✔️Nie sprawdza BAZbez BIK, bez BIG, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

  ⭐ExtraPortfel Opinie

  ⭐ExtraPortfel Opinie brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  ⭐ExtraPortfel Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń ⭐ExtraPortfel Opinie forum:

  🧮Oblicz

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Dlaczego opinie?

  ExtraPortfel Opinie to prezentacja ExtraPortfel wraz z opiniami i komentarzami o ExtraPortfel oraz opiniami ekspertów. Jeśli korzystałeś z ExtraPortfel, to ✍️wyraź swoją opinię o ExtraPortfel, dodaj komentarz o ExtraPortfel.

  Dlaczego warto dodać komentarz? Wyrażając opinię o ExtraPortfel czy innych firmach udzielających pożyczek, pomagasz promować te firmy, które przestrzegają prawa i dobrych praktyk na rynku pożyczek pozabankowych oraz eliminować firmy działające w sposób nieuczciwy czy nielegalny lub niezgodny z dobrymi zasadami. Podobnie z ExtraPortfel - Twoja ocena ExtraPortfel i opinia pomaga innym w wyborze oferty ExtraPortfel spośród innych tego typu dostępnych na rynku.

  Warto też dodać, że firmy oferujące usługi pozabankowe, zazwyczaj eksponują tylko najlepsze strony swojej oferty. Prawo zmusza je do przejrzystości, ale to co nie jest wymuszone prawnie, może zostać dyskretnie ukryte czy przemilczane. Czy to samo ma miejsce u ExtraPortfel? Gorąco zachęcamy do podzielenia się opinią, wyrażenia zdania czy działalność ExtraPortfel jest zgodna z przepisami prawa i zasadami etycznymi? Jesteś albo byłeś klientem ExtraPortfel? Wyraź swoje zdanie, podziel się opinią o ExtraPortfel, tak aby inni mogli jak najlepiej również wybrać pożyczkę dla siebie.

  Jakie bazy?

  Jakie bazy sprawdza ExtraPortfel? Czy ExtraPortfel weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

  • ✔️ExtraPortfel nie sprawdza BIK => ExtraPortfel bez BIK
  • ✔️ExtraPortfel nie sprawdza BIG => ExtraPortfel bez BIG
  • ✔️ExtraPortfel nie sprawdza KBIG => ExtraPortfel bez KBIG
  • ❌ExtraPortfel sprawdza KRD
  • ❌ExtraPortfel sprawdza ERIF
  • ✔️ExtraPortfel nie sprawdza ZBP => ExtraPortfel bez ZBP
  • ✔️ExtraPortfel nie sprawdza CRIF => ExtraPortfel bez CRIF
  • ✔️ExtraPortfel nie sprawdza PWIP => ExtraPortfel bez PWIP

  👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do ExtraPortfel.

  Czy ExtraPortfel sprawdza inne bazy? Albo ExtraPortfel nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza ExtraPortfel a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

  Ile pożyczę?

  Opinie Ile mogę pożyczyć od ExtraPortfel? Opinie o Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki ExtraPortfel? Sprawdź ile pożyczysz, poznaj opinie ILE OD:

  • 💰minimalna kwota pożyczki ExtraPortfel to 500 PLN
  • 💰maksymalna kwota pożyczki ExtraPortfel to 6 000 PLN

  ⏰W obydwu przypadkach ExtraPortfel oferuje pieniądze na okres 30 dni, warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki ExtraPortfel zależy od Twojej zdolności kredytowej.

  ExtraPortfel inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki ExtraPortfel, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota ExtraPortfel jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

  Na ile pożyczę?

  Opinie Na ile pożyczę od ExtraPortfel? Sprawdź opinie. Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki ExtraPortfel? Sprawdź opinie na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od ExtraPortfel:

  • ⏰pożyczka ExtraPortfel to oferta na okres 30 dni

  Oczywiście pożyczkę ExtraPortfel możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

  ExtraPortfel inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki ExtraPortfel, dziękujemy 🙂.

  Opinie ExtraPortfel pytania i odpowiedzi

  FAQ o opiniach ExtraPortfel

  Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "⭐ExtraPortfel Opinie", znajdziesz tam materiały o o opiniach ExtraPortfel. Na stronie ⭐ExtraPortfel Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o ExtraPortfel lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania ExtraPortfel, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku ExtraPortfel - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

  Dane rejestrowe ExtraPortfel✔️NIP 5252548958
  ✔️REGON 146563260
  ✔️KRS: 0000453034
  Kontakt E-Mailinfo@extraportfel.pl
  ExtraPortfel kontakt / Infolinia22 388-66-66
  Godziny pracy ExtraPortfelPN - PT 08:00-20:00, SO - NDZ 09:00-18:00
  Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek ExtraPortfel możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę ExtraPortfel i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę ExtraPortfel. Zachęcamy też do przeczytania opinii o ExtraPortfel wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
  Opinie o ExtraPortfelSprawdź ExtraPortfel, poznaj opinie o ExtraPortfel albo wyraź własne zdanie o extraportfel.pl, dyskutuj na forum ExtraPortfel, dodaj komentarz i wyraź opinie albo zapytaj o opinię innych. Pamiętaj, że ExtraPortfel opinie to nie tylko Twoje zdanie o ExtraPortfel, ale również innych Czytelników.Opinie o ExtraPortfel to jednocześnie przydatne źródło wiedzy o finansowaniu ExtraPortfel dla Ciebie i innych. Przypominamy też, że opinia o ExtraPortfel jest (zazwyczaj) subiektywnym poglądem jej autora, z którą nie musisz się zgadzać - zapraszamy do dyskusji o extraportfel.pl! Sprawdź opinie na PozyczkaOpinie.pl.
  ✔️Nie sprawdza BAZbez BIK, bez BIG, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pożyczka bez grosza?Tak, ExtraPortfel to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja ExtraPortfel bez przelewu bankowego:
  - weryfikacja tożsamości usługą Kontomatik (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie ExtraPortfel
  Więcej? Sprawdź opinie klientów.
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 6 000 zł, zwrot 30 dni - dodaj opinię o ExtraPortfel
  Odbiór pożyczkiMożliwy odbiór od ExtraPortfel przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje o extraportfel.pl na stronie ExtraPortfel, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
  RRSO1915.52% (RRSO przykład reprezentatywny)
  Dodatkowe inf.weryfikacja Kontomatik, weryfikacja i/lub wypłata BlueCash/BlueMedia, weryfikacja i/lub wypłata ExpressElixira
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty ExtraPortfel zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  Może zainteresują Cię też oferty lub promocje inne niż ExtraPortfel:

  Pożyczka PLUS

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 18 do 73 lat
  Ile od Pożyczka PLUS

  200 - 15 000 zł

  ✔️ bez BIK
  Do spłaty Pożyczka PLUS

  10 - 45 dni

  Wyraź opinie
  🚩pierwsza pożyczka za darmo

  Kuki

  🦉promocja❗
  RRSO od 0%

  Od 20 do 75 lat
  Ile od Kuki

  500 - 15 000 zł

  Do spłaty Kuki

  1 - 30 dni

  Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
  Wyraź opinie
  🚩pierwsza pożyczka gratis

  Klienci o ExtraPortfel, ExtraPortfel opinie i komentarze Klienci o ExtraPortfel, ExtraPortfel opinie i komentarze - ExtraPortfel opinie forum oraz komentarze ExtraPortfel - wyraź opinię na forum, poznaj zdanie innych i opinie ekspertów