Pożyczka Wonga Opinie

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile dostanę w Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczka Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

Wonga najważniejsze informacje
Odbiór pożyczkiPożyczkę od Wonga można odebrać przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o wonga.pl na stronie Wonga, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
Czy promocja?TAK❗ Wonga pierwsza pożyczka za darmo - sprawdź Wonga, poznaj szczegółowe warunki promocji Wonga oraz opinie klientów
Ile od Wonga?od 200 do 3000 pierwsza pożyczka za darmo na 61 dni - warunki dla pierwszej pożyczki od Wonga, poznaj lub wyraź opinię o Wonga
Bez promocjiod 200 do 15 000 na okres od 2 do 48 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Wonga lub pożyczki poza promocją
Najważniejsze informacje o Wonga znajdziesz na:a teraz jesteś na stronie "Wonga Pożyczka Opinie" - zobacz też pełny opis Wonga.
✔️Nie sprawdza BAZbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

Wonga wniosek - jeżeli jesteś nowym klientem i nie posiadasz jeszcze konta w wonga.com, przejdź na stronę Wonga i zarejestruj się w Wonga czyli załóż konto Wonga, a następnie złóż wniosek o pożyczkę, wnioskując jako nowy klient możesz odebrać pożyczkę na poczcie, maksymalna kwota pożyczki z wypłatą za pomocą czeku GIRO Wonga wynosi 10.000 zł.

Przed złożeniem wniosku Wonga przygotuj numer Twojego konta bankowego, na które ma być przelana pożyczka, numer Twojego dowodu osobistego, telefon komórkowy, który numer będzie konieczny do weryfikacji.

Jeśli posiadasz już konto klienta Wonga (Moje Konto Wonga), to zaloguj do Wonga, Twój login Wonga to PESEL albo adres email, a hasło znane jest tylko Tobie. Kwota kolejnej pożyczki, którą Wonga może Ci zaoferować, będzie widoczna na Twoim profilu po uprzednim zalogowaniu się.

Problemy ze złożeniem wniosku

Masz problemy ze złożeniem wniosku Wonga? Na przykład jeżeli po uzupełnieniu formularza Dane wyświetlił się komunikat błędu: Nie znamy takiego imienia /nazwiska. Upewnij się, że wpisałeś je poprawnie, zgodnie z pisownią w dowodzie osobistym lub skontaktuj się z Wonga.

Warto również sprawdzić czy:

Może zdarzyć się, że Twoje imię lub nazwisko jest rzadkie i nie może zostać zweryfikowne. W takim wypadku skontakuj się z konsultantem Wonga, który pomoże rozwiązać ten problem w trakcie wypełniania wniosku o pożyczkę.

Źródła dochodu, które akceptuje Wonga podczas składania wniosku online o pożyczkę ratalną lub o pożyczkę krótkoterminową w Wonga znajdziesz w liście poniżej. Są to:

Warto też wiedzieć, że jeżeli po złożeniu wniosku wymagane będzie dosłanie jakiegokolwiek dokumentu potwierdzającego uzyskiwany przez Ciebie dochód, to zostaniesz o tym poinformowany telefonicznie przez pracownika Biura Obsługi Klienta Wonga w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku online albo w najbliższym dniu roboczym, jeżeli wniosek złożysz w dzień, w którym Biuro Obsługi Klienta Wonga nie pracuje.

Zobacz jak złożyć wniosek?

✍Do złożenia wniosku Wonga niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Wonga wymagane są regularne dochody, wniosek Wonga złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Wonga? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.✍Do złożenia wniosku Wonga niezbędny będzie Twój dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Wonga wymagane są regularne dochody, wniosek Wonga złożysz bez wychodzenia z domu, przez 24h/7 i z dowolnego miejsca. Inne wymagania do wniosku Wonga? ⭐Podziel się informacją w komentarzu.

Pierwsza pożyczka?

Pierwszy raz w Wonga? ✍Do rejestracji w Wonga i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Wonga wymagane są regularne dochody, rejestracja Wonga / wniosek Wonga 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Wonga? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Pierwsza pożyczka pierwsza pożyczka za darmo od Wonga, pożyczka z RRSO 0% i zerowym oprocentowaniem:

Warunki konieczne, aby pierwsza pożyczka Wonga była darmowa:

Tylko wtedy będzie to mogła być pierwsza pożyczka Wonga gratis - to absolutne minimum. Sprawdź też, czy umowa pożyczkowa Wonga nie zawiera innych zapisów, których spełnienie jest konieczne do tego, aby pierwsza pożyczka Wonga była darmowa.

Korzystając z suwaków na stronie Wonga i wybierając pierwszą pożyczkę pierwsza pożyczka za darmo, ustaw takie parametry pożyczki Wonga aby RRSO wskazywało na 0% (RRSO zero procent) - kliknij przycisk, aby przejść na stronę Wonga.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od Wonga? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych Wonga, dziękujemy 🙂.

Pierwszy raz w Wonga? ✍Do rejestracji w Wonga i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, do wniosku Wonga wymagane są regularne dochody, rejestracja Wonga / wniosek Wonga 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej Wonga? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Za pożyczkę Wonga od 200 do 3000 zł na 61 dni z jednorazową spłatą nic nie zapłacisz - innymi słowy darmówka od Wonga (pierwsza pożyczka Wonga) może być być pożyczką darmową. Wonga dostępna jest również z wypłatą na czek GIRO. Wonga udziela pożyczek osobom w wieku od 18 i nie stawia górnego ograniczenia wieku, co oznacza, że z oferty Wonga mogą skorzystać również osoby starsze (pożyczka dla seniorów) - pożyczanie na poziomie, w tym pożyczka z ratą gratis (na dłużej niż 61 dni lub dla powracających klientów).

Wonga wymagania

Aby otrzymać pożyczkę Wonga:

Źródła dochodu, które akceptuje Wonga podczas składania wniosku online o pożyczkę ratalną lub o pożyczkę krótkoterminową w Wonga: umowa o pracę na czas nieokreślony oraz na czas określony, umowa zlecenie lub umowa o dzieło, działalność gospodarcza, praca za granicą na kontrakcie lub umowie o pracę oraz pracownik służb mundurowych, emerytura, zasiłek przedemerytalny lub renta, najem lub dzierżawa, gospodarstwo rolne czy gospodyni domowa, stypendium, świadczenia rodzinne, alimenty, zasiłek macierzyński zasiłek dla bezrobotnych, inne zasiłki / świadczenia / dodatki czy dochody uzyskiwane w ramach Programu 500+ oraz inne, które nie zostały wymienione.

Do otrzymania pożyczki Wonga wystarczy tylko, że masz dowód osobisty, rachunek bankowy w Polsce oraz aktywny nr telefonu komórkowego, a Wonga udziela pożyczek krótkoterminowych (chwilówka Wonga) oraz pożyczek długoterminowych (ratalna Wonga). Pierwsza z okresem spłaty 30 dni i kwotą od 3000 zł, zaś druga do 15 000 zł nawet na 36 miesięcy - Wonga jest w 100% polską firmą, której zaufało już ponad 2 000 000 klientów!

Jakie bazy sprawdza Wonga?

Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza Wonga weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy Wonga zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

Informacje prawne i przykład reprezentatywny

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,90%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000 zł, całkowita kwota do zapłaty 7097,34 zł, oprocentowanie zmienne 17,5%, całkowity koszt kredytu 2097,34 zł (w tym: kredytowana prowizja 70,50 zł, odsetki 2046,84 zł), 47 miesięcznych równych rat w kwocie 147,62 zł i ostatnia rata w wysokości 159,20 zł. Dane aktualne na dzień 10.05.2022 r.

Dodatkowe informacje o wonga.pl znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na Wonga, logowanie Wonga oraz strona www poniżej.

Przelew weryfikacyjny Wonga

Jeżeli jesteś nowym klientem Wonga, to musisz potwierdzić swoje dane:

albo

Jeśli do weryfikacji wybierzesz opcję logowania do Twojej bankowości online, Wonga poprosi Cię o jednorazowe zalogowanie do Twojego banku, w którym masz konto. Bank wybierzesz z listy, która pojawi się na ekranie podczas składania wniosku. Połączenie jest zawsze całkowicie szyfrowane, a Twój login i hasło bezpieczne, co potwierdza to certyfikat bezpieczeństwa widoczny w górnym pasku adresowym strony internetowej Wonga. Po nawiązaniu połączenia z Twoim bankiem Wonga potwierdzi, że jesteś jedynym właścicielem rachunku, na który zostanie przelana kwota udzielonej pożyczki (po pozytywnej decyzji).

Jeśli wybierzesz przelew internetowy z konta to wykonaj przelew weryfikacyjny na kwotę 10 groszy. Dokonanie przelewu pozwoli na zweryfikowanie, czy jesteś jedynym właścicielem rachunku bankowego. Po kliku dniach Wonga zwróci 10 groszy na Twoje konto przelewem zwrotnym.

W ten sposób Wonga potwierdza Twoje dane oraz otrzymuje numer rachunku bankowego, na który przeleje pożyczkę.

Wonga konta bankowe

Wonga.com współpracuje z wieloma bankami, między innymi:

Jeżeli również posiadasz rachunek w jednym z tych banków, to właśnie z niego wykonaj przelew weryfikacyjny - w ten sposób Twój przelew szybciej znajdzie się na rachunku Wonga, a co za tym idzie szybciej otrzymasz pożyczkę.

Warto też wspominieć, że jeśli jako pożyczkobiorca złożysz dyspozycję wypłaty 1. pożyczki z wykorzystaniem płatności GIRO, to za datę wypłaty pożyczki rozumie się datę wypłaty środków pieniężnych poprzez wykorzystanie czeku GIRO (odbioru pożyczki na poczcie).

Ile od Wonga?

Zobacz ile możesz pożyczyć od Wonga:

Pamiętaj, że pożyczkę otrzymasz, jeśli otrzymasz od Wonga pozytywną decyzję kredytową. W tym samym czasie możesz mieć tylko jedną pożyczkę, ale firma oferuje możliwość przedłużenia spłaty pożyczki.

Wonga wniosek

Kliknij banner lub przycisk i przejdź na stronę Wonga, na której:

i postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Zwracamy też uwagę, że wybierając pożyczkę w kwocie od 200 do 3000 zł z okresem spłaty do 61 dni możesz otrzymać ofertę z RRSO 0% (przykład dla kwoty 3000 zł), czyli oddajesz tyle samo ile pożyczyłeś:

Sprawdź warunki promocji.

Kalkulator Wonga

Kalkulator pożyczki Wonga znajdziesz na stronie Wonga, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora Wonga.

Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

Kalkulator Wonga może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki Wonga. Odwiedzając stronę Wonga sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od Wonga, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

✔️ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora Wonga ✔️

Przedłużenie spłaty Wonga

Spłatę chwilówki w Wonga.pl możesz przedłużyć na okres od jednego do trzydziestu dni. Co musisz zrobić:

Problemy ze spłatą Wonga

Jeżeli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, skorzystaj z możliwości przedłużenia terminu spłaty, o którym wspomniano powyżej, nie czekaj, ale skontaktuj się z Wonga.

Pamiętaj, że jeżeli nie spłacisz pożyczki w terminie, to informacja o Twoim zadłużeniu może trafić do BIK.

Jeżeli planujesz wydłużyć okres spłaty, zadzwoń do Wonga i z konsultantem uzgodnij dogodny termin spłaty pożyczki.

Przejrzysta umowa Wonga

Wonga deklaruje przejrzystość swojej oferty, od samego początku znane są warunki pożyczki, wszystkie szczegóły, które są potrzebne do podjęcia decyzji o złożeniu wniosku.

W ten sposób nie musisz obawiać się nieuczciwych praktyk ze strony Wonga, może dać Ci poczucie komfortu, na stronie Wonga próżno również szukać gwiazek, czy drobnego druku, trafne może więc być sformułowanie: Wonga, pożyczanie na poziomie!

Pierwsza za 0 zł

Za pierwszą pożyczkę Wonga do 3000 zł na 61 dni (spłata jednorazowa) nie zapłacisz ani grosza. Dodatkowo istnieje możliwość odbioru pierwszej pożyczki Wonga na poczcie / Wonga czek GIRO. Oferta obowiązuje tylko dla podanych parametrów. Jeżeli nie jesteś nowym klientem, chcesz pożyczyć powyżej 3000 zł albo na dłużej niż 61 dni, to zamiast chwilówki Wonga sprawdź pożyczkę ratalną od Wonga (z ratą gratis).

Będąc na stronie Wonga szukaj miejsca z napisem Super okazja + Twój pakiet korzyści, rozwijając Szczegóły pożyczki ujrzysz parametry zbliżone do zaprezentowanych powyżej, tutaj przykład dla 1000 zł:

Pamiętaj, aby sprawdzić aktualne warunki pożyczki Wonga, które (uprzedzamy) mogą ulec zmianie.


Dane rejestrowe Wonga✔️NIP 1132853869
✔️REGON 146025969
✔️KRS: 0000412352
Kontakt E-Mailkontakt@wonga.com
Wonga kontakt / Infolinia22 388 88 88, 660 168 100
Godziny pracy Wongapon - pt 8:00-22:00, sob - niedz 09:00-17:00
Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek Wonga możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę Wonga i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę Wonga. Zachęcamy też do przeczytania opinii o Wonga wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
✔️Nie sprawdza BAZbez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
Pożyczka bez grosza?Tak, Wonga to pożyczka bez przelewania grosza, weryfikacja Wonga bez przelewu bankowego:
- weryfikacja tożsamości usługą Konto X (bez przelewania grosza), dodatkowe informacje na stronie Wonga
Więcej? Sprawdź opinie klientów.
Czy promocja?TAK❗ Wonga - sprawdź Wonga, poznaj szczegółowe warunki promocji Wonga oraz opinie klientów
Ile od Wonga?od 200 do 3000 pierwsza pożyczka za darmo na 61 dni - warunki dla pierwszej pożyczki od Wonga, poznaj lub wyraź opinię o Wonga
Bez promocjiod 200 do 15 000 na okres od 2 do 48 miesięcy - warunki dla kolejnej pożyczki Wonga lub pożyczki poza promocją
Odbiór pożyczkiMożliwy odbiór od Wonga przelew na konto bankowe, na poczcie na czek GIRO (pożyczka do odbioru na poczcie), szczegółowe informacje o wonga.pl na stronie Wonga, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
RRSO0.00% RRSO promocja, 19.90% RRSO przykład reprezentatywny
Dodatkowe inf.weryfikacja Konto X, weryfikacja i/lub wypłata BlueCash/BlueMedia
🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty Wonga zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

 

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile dostanę w Wonga?

200 - 15 000 zł

Na ile pożyczka Wonga?

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo


Jeśli chcesz wyrazić opinię albo przeczytać komentarze innych przejdź na stronę z pełnym opisem i możliwością wyrażania opinii: