Przejdź do LendUP

Pożyczka LendUP Opinie

Pożyczka LendUP

RRSO 82.86%

Od 18 do 80 lat
Ile od LendUP

500 - 15 000 zł

✅ bez BIK, bez ERIF
Spłata w

6 - 36 mies.

Przedłużenie spłaty: odroczenie spłaty jednej raty, obniżenie dwóch rat o 50% lub spłatę raty punktami

Jak odebrać?Pożyczkę od LendUP można odebrać przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie LendUP, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 15 000 zł, zwrot 6 - 36 mies. - dodaj opinię o LendUP
LendUP Opinie na
 • LendUP kontakt Opinie
 • LendUP Opinie
 • a teraz jesteś na stronie "Pożyczka LendUP Opinie"
  RRSO przykład reprezentatywny82.86%
  👉Nie sprawdza BAZbez BIK, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP

  Pożyczka LendUP Opinie

  Pożyczka LendUP Opinie brak opinii, Twoja może być pierwsza.

  Dodaj opinię

  Pożyczka LendUP Opinie opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Pożyczka LendUP Opinie:

  🧮Działanie

  ⚡ Twoja ocena 

  🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

  🔐Inf. ukryta
  Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)

  Do złożenia wniosku LendUP konieczny będzie Twój dowód osobisty również bez wychodzenia z domu.

  Pierwsza pożyczka?

  LendUP nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej LendUP, gdyż pierwsza pożyczka od LendUP nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

  Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w LendUP. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od LendUP będzie darmowa.

  Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od LendUP? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych LendUP, dziękujemy 🙂.

  LendUP to szybka pożyczka ratalna działająca pod marką Profi Credit z zasięgiem międzynarodowym. Podobnie jak Profi Credit, tak i w LendUP posiada w ofercie pożyczki długoterminowe ratalne - w LenudUP to Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki, a w przypadku problemów ze spłatą możesz odroczyć spłatę jednej raty, obniżyć o 50% nawet 2 raty.

  Kwota pożyczki w LendUP to kwota nawet do 15 000 zł dla klientów indywidualnych i dla przedsiębiorców, które może trafić nawet w 16 minut. Wszelkie formalności są załatwiane w trakcie rozmowy, a wypełnienie prostego formularza, które zajmuje zazwyczaj 4 minuty, sprawi, że w ciągu kilku minut skontaktuje się z Tobą konsultant Profi Credit, który przedstawi Ci szczegóły oferty.

  W LendUp wypłaty pożyczek odbywają się za pomocą błyskawicznych przelewów (nawet w weekendy i święta), dlatego pieniądze na Twoje konto zostaną przelane niezwłocznie po akceptacji wniosku.

  Jakie bazy sprawdza LendUP?

  LendUP

  Analiza baz, zobacz jakie bazy sprawdza LendUP weryfikując Twój wniosek o pożyczkę, czy LendUP zagląda do BIK, BIG, KRD, ERIF:

  • ✅LendUP nie sprawdza BIK => LendUP bez BIK
  • ❌LendUP sprawdza BIG
  • ✅LendUP nie sprawdza KBIG => LendUP bez KBIG
  • ❌LendUP sprawdza KRD
  • ✅LendUP nie sprawdza ERIF => LendUP bez ERIF
  • ✅LendUP nie sprawdza ZBP => LendUP bez ZBP
  • ✅LendUP nie sprawdza CRIF => LendUP bez CRIF
  • ✅LendUP nie sprawdza PWIP => LendUP bez PWIP
  Informacje prawne i przykład reprezentatywny

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki offline: Całkowita kwota pożyczki – 3 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 6,89%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 3 660 zł składają się: opłata przygotowawcza – 528 zł, prowizja – 1 672 zł, oprocentowanie – 660 zł, „Twój Pakiet” – 800 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 82,86%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 185 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 6 660 zł. Stan na dzień 08.10.2020.

  Przykład reprezentatywny dla pożyczki udzielanej w ramach telefonicznego trybu wnioskowania o pożyczkę: Całkowita kwota pożyczki – 3 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 6,89%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 3 660 zł składają się: opłata przygotowawcza – 150 zł, prowizja – 2 850 zł, oprocentowanie – 660 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 82,86%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 185 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 6 660 zł. Stan na dzień 08.10.2020.

  Dodatkowe informacje znajdziesz w umowie pożyczki - pamiętaj o jej przeczytaniu oraz po zalogowaniu na LendUP, logowanie LendUP oraz strona www poniżej.

  LendUP wymagania

  Aby wnioskować o pożyczkę LendUP należy:

  • być osobą pełnoletnią i nie starszą niż 80 lat
  • trzeba być obywatelem RP legitymującym się ważnym dowodem osobistym
  • należy posiadać stały dochód (umowa o pracę, umowa zlecenie)

  Aby wnioskować o szybką pożyczkę LendUP zostaw na stronie swoje imię i numer telefonu. Dodatkowe dane będą potrzebne tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na pożyczkę przez internet.

  Wniosek LendUP

  Złożenie wniosku o pożyczkę LendUP jest ułatwione, gdyż w ramach pożyczki LendUP nie wypełniasz danych, a jedynie zostawiasz kontakt do siebie. W ciągu kilku minut (w godzinach pracy biura) zadzwoni do Ciebie konsultant LendUP, z którym ustalalisz wszystkie szczegóły, między innymi zostanie określona Twoja zdolność kredytowa oraz dostępna kwota pożyczki - pozostawienie danych kontaktowych nie zobowiązuje Cię do niczego.

  Jeżeli jedna zdecydujesz się na pożyczenie pieniędzy przez Internet, to nie będziesz musiał okazywać żadnych dokumentów lub zaświadczeń, ale podczas wypełniania wniosek online LendUP poprosi Cię tylko o podanie niektórych danych np. z Twojego dowodu osobistego.

  Decyzję kredytową oraz informacje o maksymalnej dostępnej dla Ciebie kwocie w większości przypadków dostaniesz już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej. Po zebraniu kilku podstawowych danych operator telefoniczny będzie mógł przekazać Ci tą informację od razu. Po akceptacji wniosku obsługą zajmie się jeden z terenowych Doradców Finansowych LendUP, który umówi się z Tobą na spotkanie, aby dopełnić reszty formalności - kliknij przycisk, aby przejść na stronę LendUP.

  Pozostawienie danych jest niezobowiązujące, jeżeli oferta LendUP nie będzie Ci odpowiadać, to nie musisz z niej korzystać.

  Przykłady ze strony LendUP

  Przykłady ze strony www, na które powołuje się LendUP w swoich zestawieniach:

  15 000 zł może trafić do Ciebie nawet w 16 minut. Tyle czasu wystarcza zwykle na wypełnienie formularza, podjęcie decyzji kredytowej i wypłatę pieniędzy na konto oraz U nas pożyczysz nawet w 16 minut. Tyle czasu wystarcza zwykle na wypłatę pieniędzy na konto – wartość stanowi medianę różnicy czasu, który upłynął pomiędzy rozpoczęciem wypełniania formularza wniosku o pożyczkę przez Internet, a wyplatą pieniędzy na konto dla próby wniosków z okresu 01.05-31.05.2018 r.

  Pełen proces online – uzupełnienie formularza zajmuje zwykle 4 minuty oraz Wypełniasz wniosek – jego uzupełnienie zajmuje zwykle 4 minuty – mediana dla próby za okres 23.04-13.07.2018 liczona jako czas wypełnienia formularza wniosku online.

  Cały proces analizy wniosku online trwa zazwyczaj około 2 minuty – mediana dla próby za okres 23.04-13.07.2018 r. liczona jako czas analizy wniosku online.

  Kalkulator LendUP

  LendUP

  Kalkulator pożyczki LendUP znajdziesz na stronie LendUP, na którą odsyłamy - naciśnij banner lub przycisk aby przejść na stronę i skorzystać z kalkulatora LendUP.

  Korzystając z kalkulatora możesz sprawdzić wysokość raty pożyczki (dla pożyczek ratalnych sprawdzić jak duża pożyczka ratalna jest dostępna), czy też termin spłaty.

  Uwaga! Kalkulator (z reguły) pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty handlowej, dlatego też nie zawsze może stanowić podstawę do ewentualnej reklamacji - szczegółowe zapisy znajdziesz w umowie.

  Kalkulator LendUP może jednak pomóc Ci przeanalizować sytuację finansową, pomóc zastanowić się jak dużej pożyczki potrzebujesz i w jakim okresie będziesz w stanie ją spłacić.

  Przesuwając suwaki na kalkulatorze ustaw kwotę i okres pożyczki LendUP. Odwiedzając stronę LendUP sprawdź czy są dostępne oferty promocyjne dla Nowych Klientów, np. pierwsza pożyczka gratis. Jeśli możesz otrzymać taką pożyczkę od LendUP, to koniecznie zweryfikuj również czy RRSO pożyczki wynosi 0% - w przeciwnym wypadku zmień okres lub kwotę pożyczki.

  ✅ Kliknij banner i przejdź do kalkulatora LendUP ✅

  Kiedy kasa?

  Dla wygody swoich klientów LendUP wypłaca pieniądze za pomocą przelewu na rachunek bankowy za pomocą szybkich przelewów. W podobny sposób odbywa się spłata pożyczki.

  Przelewy błyskawiczne - w LendUp wypłaty pożyczek odbywają się za pomocą błyskawicznych przelewów (nawet w weekendy i święta), dlatego pieniądze na Twoje konto zostaną przelane niezwłocznie po akceptacji wniosku.

  Problemy ze spłatą

  Jeżeli masz problem ze spłatą pożyczki LendUP to przede wszystkim nie powinieneś unikać kontaktu z LendUP. Jeżeli będziesz miał chwilowy problemy z regularną spłatą zobowiązania LendUP skontaktuj się z firmą!

  Jeżeli pożyczałeś online i posiadasz konto w Strefie Klienta LendUp, możesz wymienić punkty, zdobyte podczas wnioskowania na dodatkowe korzyści:

  • odroczenie spłaty jednej raty - wymagana liczba punktów 100, lub
  • obniżenie dwóch rat o 50% - wymagana liczba punktów 100

  Punkty możesz zdobywać za:

  • a. dla pożyczek z okresem spłaty 6 miesięcy punktowana jest rata numer 3;
  • b. dla pożyczek z okresem spłaty 12 miesięcy punktowane są raty numer 6 i 9;
  • c. dla pożyczek z okresem spłaty 18 miesięcy punktowane są raty numer 6 i 12;
  • d. dla pożyczek z okresem spłaty 24 miesięcy punktowane są raty numer 6, 12 i 18;
  • e. dla pożyczek z okresem spłaty 30 miesięcy punktowane są raty numer 6, 12, 18 i 24;
  • f. dla pożyczek z okresem spłaty 36 miesięcy punktowane są raty numer 12, 18, 24 i 30;
  • g. dla pożyczek z okresem spłaty 48 miesięcy punktowane są raty numer 12, 18, 24, 30 i 36

  Szczegóły znajdziesz w Strefie Klienta LendUp lub w regulaminie promocji (obowiąuje od 01.10.2020 do 31.12.2020) na stronie LendUP - kliknij przycisk, aby przejść.

  Zmiana danych

  Jeśli zmieniły się Twoje dane, w szczególności adres zamieszkania, to powinieneś możliwie szybko skontaktować się z LendUP, aby zaktualizować swój adres korespondencyjny. Pamiętaj, że nie aktualizując adresu możesz nie otrzymać od LendUP ważnych informacji np. o promocjach i ofertach indywidualnych.

  Zmiana adresu może być też ważna w przypadku złożenia reklamacji, gdyż odpowiedź na reklamację zostanie przesłana na adres do korespondencji wskazany w reklamacji.

  FAQ o LendUP

  Opinie o pożyczkach? Odwiedź pozyczkaopinie.pl albo artykuł "Pożyczka LendUP Opinie", znajdziesz tam materiały o o LendUP. Na stronie Pożyczka LendUP Opinie na Pożyczka Opinie także możliwość sprawdzenia albo wyrażenia opinii o LendUP lub zapoznania się z opiniami innych, sprawdzenie logowania LendUP, danych kontaktowych czy adresu. Na stronie Pożyczka Opinie masz też możliwość wniosku LendUP - zajrzyj na Pożyczka Opinie i sprawdź.

  Dane rejestrowe LendUP✅NIP 5472151080
  ✅REGON 243624011
  ✅KRS: 0000518190
  LendUP kontakt / infolinia801 805 806
  Godziny pracy LendUPPn-Pt: 07:00-19:00
  Wniosek (+opinie)Opinie i wniosek LendUP możesz składać 24h/7 - przejdź na stronę LendUP i postępuj zgodnie z instrukcją na ekranie. Koniecznie sprawdź aktualne warunki i przeczytaj umowę LendUP. Zachęcamy też do przeczytania opinii o LendUP wyrażonych przez klientów albo dyskusji na forum.
  👉Nie sprawdza BAZbez BIK, bez ERIF, bez KBIG, bez ZBP, bez CRIF, bez PWIP
  Pierwsza gratisNie
  Kolejne pożyczki / inne warianty500 - 15 000 zł, zwrot 6 - 36 mies. - dodaj opinię o LendUP
  Wakacje pożyczkowe (przerwa w spłacie)Tak, sprawdź szczegółowy opis pożyczki LendUP, poznaj opinie klientów.
  Jak odebrać?Możliwy odbiór od LendUP przelew na konto bankowe, szczegółowe informacje na stronie LendUP, poznaj opinie albo wyraź własne zdanie.
  RRSO przykład reprezentatywny82.86%
  Dodatkowe inf.weryfikacja i/lub wypłata BlueCash/BlueMedia, weryfikacja i/lub wypłata ExpressElixira
  🚩Przed ewentualnym skorzystaniem z oferty LendUP zawsze przeczytaj umowę oraz zapoznaj się ze szczegółową kartą oferowanego produktu lub usługi.

  LendUP Opinie - jak pożyczyć w LendUP, sprawdź Opinie o LendUP LendUP Opinie - jak pożyczyć w LendUP, sprawdź Opinie o LendUP - LendUP to szybka pożyczka ratalna działająca pod marką Profi Credit z zasięgiem międzynarodowym. Podobnie jak Profi Credit, tak i w LendUP posiada w ofercie pożyczki długoterminowe ratalne - w LenudUP to Ty decydujesz na ile rat chcesz rozłożyć spłatę pożyczki, a w przypadku problemów ze spłatą możesz odroczyć spłatę jednej raty, obniżyć o 50% nawet 2 raty.