Darmowy zwrot pożyczki DO 60 dni

Darmowy zwrot pożyczki do 60 dni! Da się? Sprawdź promocję Smartney, w której od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów! TEST 60 DNI jest dla wszystkich klientów Smartney, nietylko dla nowych. Promocja Smartney do 31.03.2022 23:59:59 i w czasie jej trwania można skorzystać tylko raz, a co warte uwagi można połączyć z programem Kody Rabatowe i promocjami organizowanymi w ramach tego programu.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Smartney to pożyczki od 3000 do 60 000 zł na okres od 6 miesięcy do 7 lat, a jednym z warunków uczestnictwa jest terminowa spłata rat pożyczki (również tych w okresie promocji).

Darmowy zwrot pożyczki DO 60 dni

TEST 60 DNI dla kogo?

Klientem Smartney może być osoba fizyczna w wieku 23 – 70 lat, posiadająca dowód osobisty i posiadająca polski rachunek bankowy. Uczestnikiem promocji może być każda pełnoletnia osoba fizyczna, która w czasie trwania promocji, złoży wniosek o kredyt i zawrze ze Smartney umowę kredytu, bez względu na to, czy umowa o kredyt jest pierwszą, czy kolejną umową pożyczki, zawieraną ze Smartney - innymi słowy, mogą z niej skorzystać nie tylko nowi klienci.

Tutaj regulaminy:

  • TEST 60 DNI smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20TEST%2060%20dni%20VIII.pdf
  • Promocja 60 dni smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/REGULAMIN%20PROMOCJA%2060%20dni%20VIII.pdf

 

Darmowy zwrot do 60 dni?

🚩Testuj do 60 dni za 0 zł – od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat) - warto wykonać przelew z odpowiednim wyprzedzeniem, szczegóły w regulaminie promocji.

🚩Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia wzięcie udziału w promocji Test 60 dni! A jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz na swoim Profilu w Strefie Klienta.

To ważne, więc bardziej obrazowo:

  • PIERWSZY DZIEŃ – data zawarcia umowy;
  • 60-TY DZIEŃ – to jest ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów – jeśli rezygnujesz to zwracasz całą otrzymaną od Smartney pożyczkę bez kosztów, albo spłacasz dalej zgodnie z harmonogramem spłat (poza promocją), harmonogram znajdziesz w swoim Profilu Klienta Smartney;

🚩Aby zalogować się do strefy klienta Smartney:

  • przejdź na stronę Smartney i naciśnij przycisk STREFA KLIENTA

a następnie:

  • podaj swój adres e-mail (to Twój login Smartney) lub numer klienta z umowy oraz hasło logowania Smartney

Więcej o promocji na blogu na stronie Promocja pożyczki Smartney - darmowy zwrot do 60 dni (dla wszystkich klientów), na której znajdziesz również regulamin promocji oraz oczywiście na stronie promocji, na którą odsyłamy:

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Dodaj opinię

Darmowy zwrot pożyczki DO 60 dni opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Darmowy zwrot pożyczki DO 60 dni forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kod rabatowy LOVE od Smartney rabat 14% na prowizję
    »» Następny »» VIA SMS pożyczka RRSO 0% i Netflix za darmo na miesiąc Bieżący artykuł na Pożyczka Opinie to "Darmowy zwrot pożyczki DO 60 dni"