Kod rabatowy LOVE od Smartney rabat 14% na prowizję

Kod rabatowy LOVE od Smartney to prowizja niższa o 14%. Użyj kodu LOVE w akcji Smartney rabat do zakochania. Kod ważny jest jedynie 🔔do 15.02.2022 i dotyczy pożyczek na okres o 51 do 84 miesięcy i powinien zostać użyty przed akceptacją oferty.

Kod rabatowy LOVE od Smartney rabat 14% na prowizję

Smartney logowanie gdzie po zalogowaniu można złożyć wniosek o kolejną pożyczkę pamiętając o skorzystaniu z kodu rabatowego.

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Poznaj warunki Smartney, wykorzystaj kod rabatowy i uzyskaj rabat w procesie telefonicznym przy udziale wewnętrznego Call Center Organizatora z pominięciem zewnętrznych pośredników kredytowych, z którymi organizator współpracuje w zakresie sprzedaży produktów finansowych.

👉Tutaj inne kody rabatowe Smartney

Kody Smartney

Wysokość prowizji z użyciem kodu rabatowego oblicza się według następującego wzoru:

  • standardowa wysokość prowizji wyrażona kwotowo – (standardowa wysokość prowizji x procentowo (%) określona wysokość rabatu na prowizję) = wysokość prowizji po skorzystaniu z danej promocji.

Uwaga! Wysokość udzielanego rabatu na prowizję jest zmienna, zależna od aktualnie prowadzonej przez organizatora promocji i jest przypisana do danego kodu rabatowego.

przed akceptacją przedstawionej przez organizatora oferty kredytowej i zawarciem umowy kredytu konsumenckiego (pożyczki) na stronie Smartney wpisz w polu o nazwie mam kod rabatowy dedykowany dla danej promocji kod rabatowy, (Pamiętaj, że kod rabatowy należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, wielkość liter ma znaczenie).

Pamiętaj, że prowizja z tytułu udzielenia przez organizatora kredytu konsumenckiego to nie jedyny koszt pożyczki, więcej o kodach rabatowych Smartney w regulaminie na stronie https://smartney-prod-api.azurewebsites.net//dokumenty-do-pobrania/Regulamin%20programu%20Kody%20Rabatowe.pdf

👉Tutaj aktualne kody rabatowe

Kod rabatowy

Kod Rabatowy to elektroniczny kod alfanumeryczny w postaci ciągu znaków, który po wpisaniu na stronie internetowej Smartney w polu do tego wyznaczonym umożliwia uzyskanie rabatu na prowizję. Wysokość rabatu na prowizję będzie każdorazowo określana dla danej promocji. Kody rabatowe będą udostępniane przez Smartney za pośrednictwem przekazu kodu rabatowego. Kod rabatowy należy wpisać z zachowaniem oryginalnej pisowni, w szczególności zwróć uwagę na wielkość liter. W tym samym czasie może być aktywnych klika odrębnych promocji z różnymi kodami rabatowymi, oferującymi różnej wysokości rabaty na prowizję. Kod rabatowy nie podlega wymianie, w tym nie podlega wymianie na środki pieniężne w całości ani w części, a użycie kodu rabatowego jest dobrowolne.

Rabat na prowizję to wartość procentowa wynikająca z danego kodu rabatowego, o którą zostanie obniżona prowizja należna organizatorowi z tytułu udzielenia kredytu konsumenckiego (pożyczki), gdyby nie skorzystał z promocji. Kody rabatowe Smartney mogą być wykorzystane np. w ramach promocji.

Termin ważności kodu rabatowego jest określony przez czas obowiązywania danej promocji (kod rabatowy jest ważny tylko w czasie obowiązywania promocji do której został przypisany) - sprawdź okres obowiązywania na stronie promocji.

👉Tutaj inne kody rabatowe

Pożyczka Smartney

RRSO 25.99%

Kod rabatowy 5%
Od 23 do 70 lat
Ile od Smartney

2000 - 60 000 zł

✔️ bez ERIF
Do spłaty Smartney

6 - 96 miesięcy

Dodaj opinię

Kod rabatowy LOVE od Smartney rabat 14% na prowizję opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Kod rabatowy LOVE od Smartney rabat 14% na prowizję forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


«« Poprzedni «« Kredyt gotówkowy BNP Paribas z wstępną decyzją przez telefon i kwotą do nawet 200 000 zł
    »» Następny »» Darmowy zwrot pożyczki DO 60 dni Bieżący artykuł na Pożyczka Opinie to "Kod rabatowy LOVE od Smartney rabat 14% na prowizję"