RUPI

RUPI to szybka pożyczka online przez internet z możliwością ekspresowej wypłaty przez Express Elixir i szybkiej weryfikacji bez przelewu RUPI Pożyczki to pożyczka bez grosza.

Pożyczka RUPI

RRSO 688.69%

Od 21 do 75 lat
Ile od RUPI

500 - 6000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty RUPI

30 dni

Przedłużenie spłaty: masz prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty pożyczki na okres do 30 dni

Rejestracja RUPI

Jeśli wnioskujesz po raz pierwszy o pożyczkę od Rupi, to wymagana będzie rejestracja RUPI, jeżeli składasz wniosek po raz kolejny - logowanie RUPI, o którym więcej na wskazanej stronie. Podczas rejestracji możesz wprowadzić kod rabatowy Rupi, kod ten otrzymasz na swój numer telefonu.

1) Wniosek - przejdź na stronę RUPI, wybierz kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty - użyj suwaków, aby dokonać zmiany parametrów pożyczki.

Do zarejestrowania się w RUPI, potrzebne będą dane z dowodu osobistego, a także:

 • numer telefonu komórkowego
 • adres e-mailowy
 • rachunek bankowy którego jesteś właścicielem

Na etapie rejestracji możesz również dodać kod rabatowy Rupi, który otrzymałeś(-aś) na podany numer telefonu komórkowego.

2) Weryfikacja - aby RUPI mogło upewnić się, że wskazany numer konta jest prawidłowy i pieniądze trafią do Ciebie, wykonaj przelew identyfikacyjny na kwotę 0,01 zł ze swojego konta bankowego lub skorzystaj z weryfikacji swojego rachunku bankowego za pośrednictwem usługi TransactionLink.

Jeśli zamierzasz wykonać przelew identyfikacyjny 0,01 zł, w tytule przelewu wpisz: Przeczytałem/łam i zgadzam się z warunkami Regulaminu i Umowy Pożyczki od firmy Rupi Finance Sp. z o.o.

3) Decyzja - wniosek o pożyczkę RUPI przeanalizuje w kilka minut, o czym poinformuje Cię SMS-em. Informacja o decyzji dostępna będzie również na Twoim Profilu Klienta Rupi. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki, pieniądze przelejemy nawet w ciągu 15 minut.

Opis RUPI znajdziesz poniżej, sprawdź gdzie najłatwiej otrzymać chwilówkę albo pożyczkę ratalną:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7200 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka gratis

Wonga

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 18 lat - bez górnego limitu
Ile od Wonga

200 - 15 000 zł

Do spłaty Wonga

2 - 48 miesięcy

Przedłużenie spłaty: do 3 razy
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka za darmo

- dodatkowy opis promocji znajdziesz po wyszukaniu oferty w menu lub wyszukiwarce albo przejdź na stronę RUPI lub do szczegółowego opisu (uwaga, możliwa niedostępność oferty).Rejestracja RUPI

Opinie o RUPI

Wybrane Opinie o Rupi znalezione na stronie firmy, przejdź na stronę Rupi i sprawdź czy są nowe opinie:

Natalia: Jak dla mnie rewelacja. Oferta w Rupi jest bardzo uczciwa i godna polecenia.

Irena: Wszystko w najlepszym porządku. Jestem bardzo zadowolona z Rupi Finance. Biorę kolejną pożyczkę i zawsze szybko bez żadnych kłopotów, środki są na koncie w kilka minut. Na pewno będę powracała. Są godni polecania.

Anna: Wzięłam kolejną pożyczkę i znowu wszystko szybko sprawnie. Nie obcinają kwoty jak w innych firmach. Serdecznie polecam!

Olek: Rupi Finance ma bardzo dobrą ofertę cenową, do tego wszystko odbywa się bardzo szybko. Moim zdaniem firma jest SUPER.

Kamil: Rupi Finance jest świetną firmą pożyczkową, która nie pozostawia ludzi w potrzebie samemu sobie - dla nich każdy klient jest ważny i o niego zabiegają. Polecam.

Kalina: Moim zdaniem jest to najlepsza z najlepszych ofert pożyczkowych w całym internecie.

Tadeusz: Rupi Finance działa bardzo szybko- zostałem zapewniony, że pieniądze będą na koncie w ciągu 15 minut od otrzymania pozytywnej decyzji i tak się stało. Super, że wszystko odbywa się tak jak w zapewnieniach. Niech inni pożyczkodawcy biorą z nich przykład.

Konrad: Firma rewelacja! Po pierwsze - strona przejrzysta i czytelna, co ważne - mamy możliwość dowiedzenia się jakie są koszty kolejnych pożyczek, a nie tylko pierwszej. Ceny pożyczek nie zwalają z nóg! W razie wątpliwości - możemy skontaktować się z biurem obsługi klienta, które pomoże nam rozwiązać każdy nasz problem.

Logowanie RUPI

🔒Rupi logowanie - jak zalogować się do Rupi? Aby zalogować się do Rupi (profil klienta RUPI/ konto Rupi, gdzie złożysz wniosek o kolejną pożyczkę RUPI), przejdź na stronę RUPI i kliknij przycisk Logowanie - przycisk logowania Rupi znajdziesz w prawy górnym rogu - jeśli logujesz się używając przeglądarki www, albo z lewej strony, jeżeli logujesz się do Rupi ze smartfona lub tableta (po zalogowaniu zmienisz hasło albo dane kontaktowe czy wydłużysz termin spłaty pożyczki).

WEJŚCIE DO PROFILU - w kolejnym kroku podaj:

 • E-mail podany w procesie rejestracji - to Twój Rupi login
 • Hasło - ustanowione podczas rejestracji do Rupi (hasło mogło zostać zmienione)

📧E-mail logowania Rupi jest wymagany i musi zostać wprowadzony (jest to jednocześnie Twój login Rupi do profilu klienta):

 • 👉jeżeli podany adres email będzie wprowadzony w nieprawidłowym formacie, na stronie logowania Rupi ujrzysz komunikat Wprowadzono niepoprawne dane,

🔑Hasło logowania Rupi jest wymagane, jeżeli nie podasz hasła otrzymasz stosowny komunikat: Wprowadzono niepoprawne dane

Po wpisaniu poprawnych danych Rupi.pl logowanie zostaniesz przeniesiony do swojego profilu klienta Rupi (konto Rupi), a w przypadku jeżeli dane logowania nie będą poprawne otrzymasz komunikat Klient nieodnaleziony. Oczywiście warto mieć na uwadze również to, że logowanie Rupi / Rupi zaloguj / Rupi login / Rupi.pl logowanie może być okresowo niedostępne, na przykład gdy będą wykonywane prace modernizacyjne w systemie Rupi - nie zalogujesz się posiadając poprawne dane - należy w takim wypadku poczekać na ponowne udostępnienie konta Rupi. Nie pamiętasz hasła logowania? Więcej na stronie problemy z logowaniem Rupi.

Panel klienta

Profil klienta Rupi i panel klienta Rupi (powiązane hasła, z którymi możesz się też spotkać to Rupi zaloguj albo Rupi login lub Rupi.pl logowanie itp.), to miejsce w systemie Rupi, w którym możesz dokonać spłaty, sprawdzić warunki czy złożyć wniosek o kolejną pożyczkę. Po zalogowaniu w profilu klienta Rupi sprawdzisz też informacje o przyznanej pożyczce (albo wniosku) czy zaktualizujesz swoje dane kontaktowe albo zmienisz hasło logowania. Zaloguj się do Rupi aby sprawdzić termin spłaty i kwotę spłaty, numer konta czy Twój numer klienta Rupi.

Uwaga❗ Jeśli masz problem z wpisaniem hasła i chcesz aby hasło logowania Rupi było widoczne naciśnij ikonkę przypominającą oko 👁️ a jeśli jesteś nowym klientem, to przed zalogowaniem Rupi musisz się zarejestrować - zarejestruj się lub zaloguj się na swoje konto Rupi i złóż wniosek o pożyczkę.

🔒Twoje dane logowania są bezpieczne, gdyż dla Twojego bezpieczeństwa Rupi używa bezpiecznego szyfrowania danych. Zaloguj się do Rupi aby dokonać spłaty pożyczki bądź wydłużyć termin spłaty, o czym więcej na stronie logowanie Rupi. A jeśli jesteś nowym klientem, to w pierwszym kroku złóż wniosek o pożyczkę - szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz na stronie Rupi.

Wymagania RUPI

Kto może zostać klientem Rupi? Klientem Rupi może zostać osoba, która:

 • jest konsumentem w rozumieniu art. 5 ust. 1 Ustawy o kredycie konsumenckim oraz posiada pełną zdolność do czynności prawnych
 • posiada obywatelstwo polskie i zamieszkuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
 • dokonała skutecznej rejestracji w systemie internetowym Rupi i złożyła poprawnie wypełniony wniosek
 • nie posiada żadnych zaległości pieniężnych wymagalnych i niewymagalnych wobec pożyczkodawcy
 • nie figuruje w rejestrze dłużników
 • zapoznała się z warunkami umowy, regulaminu i je zaakceptowała
 • jest w wieku od 21 do 75 lat
 • spełniła wszystkie warunki, o których mowa w regulaminie i w umowie

Jesteś powracającym klientem? Sprawdź Rupi logowanie.

Ile od RUPI

Opinie Ile mogę pożyczyć od RUPI? Opinie o Jaka jest maksymalną kwotę pożyczki RUPI? Sprawdź ile pożyczysz, poznaj opinie ILE OD:

 • 💰minimalna kwota pożyczki RUPI to 500 PLN
 • 💰maksymalna kwota pożyczki RUPI to 6000 PLN

⏰W obydwu przypadkach RUPI oferuje pieniądze na okres 30 dni, warto też wiedzieć, że ostateczna kwota pożyczyki RUPI zależy od Twojej zdolności kredytowej.

RUPI inna kwota pożyczki? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie kwoty pożyczki RUPI, jeżeli minimalna lub maksymalna kwota RUPI jest inna niż ta, którą prezentujemy, dziękujemy 🙂.

Na ile od RUPI

Opinie Na ile pożyczę od RUPI? Sprawdź opinie. Jaki jest maksymalny okres spłaty pożyczki RUPI? Sprawdź opinie na ile, tj. na jaki okres czasu pożyczysz od RUPI:

 • ⏰pożyczka RUPI to oferta na okres 30 dni

Oczywiście pożyczkę RUPI możesz zwrócić wcześniej, niż wynika to z harmonogramu spłat pożyczki.

RUPI inny okres spłaty? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków spłaty dla pożyczki RUPI, dziękujemy 🙂.

Pożyczka RUPI

RRSO 688.69%

Od 21 do 75 lat
Ile od RUPI

500 - 6000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty RUPI

30 dni

Przedłużenie spłaty: masz prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty pożyczki na okres do 30 dni

Od ilu lat RUPI

Opinie o RUPI: Od ilu lat pożyczka RUPI? Jaki jest MINIMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę RUPI (przeczytaj opinię albo dyskutuj na forum)?

RUPI udziela pożyczek dla osób w wieku ✔️od 21 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób bardzo młodych, RUPI może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od RUPI uzyskasz na stronie pożyczki. 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI

RUPI inny minimalny wiek (inny wiek od ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki RUPI, dziękujemy 🙂.

Do ilu lat RUPI

Opinie o RUPI: Do ilu lat pożyczka RUPI? Jaki jest MAKSYMALNY wiek pożyczkobiorcy, aby otrzymać pożyczkę RUPI (przeczytaj opinię albo wyraź własne zdanie na forum)? A może to pożyczka bez limitu wieku?

RUPI udziela pożyczek i górny limit wieku dla pożyczki RUPI to ✔️do 75 lat.

W niektórych przypadkach, w szczególności dla osób w podeszłym wieku, RUPI może (ale nie musi) wymagać dodatkowego ubezpieczenia lub zabezpieczenia.

Szczegółowe informacje uzyskasz od RUPI uzyskasz na stronie pożyczki, 👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI

RUPI inny maksymalny wiek (inny wiek do ilu lat)? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie dla pożyczki RUPI, dziękujemy 🙂.

Bazy RUPI

Jakie bazy sprawdza RUPI? Czy RUPI weryfikuje bazy BIK, BIG, KRD, ERIF? Czy sprawdza inne bazy? Sprawdź jakie sprawdza:

 • ❌RUPI sprawdza BIK
 • ❌RUPI sprawdza BIG
 • ✔️RUPI nie sprawdza KBIG => RUPI bez KBIG
 • ✔️RUPI nie sprawdza KRD => RUPI bez KRD
 • ✔️RUPI nie sprawdza ERIF => RUPI bez ERIF
 • ✔️RUPI nie sprawdza ZBP => RUPI bez ZBP
 • ✔️RUPI nie sprawdza CRIF => RUPI bez CRIF
 • ✔️RUPI nie sprawdza PWIP => RUPI bez PWIP

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI.

Czy RUPI sprawdza inne bazy? Albo RUPI nie sprawdza wymienionych baz? - jeśli wiesz to, to poinformuj nas w komentarzu o tym, jakie bazy sprawdza RUPI a my podzielimy się informacją z innymi Czytelnikami, dziękujemy 🙂.

Wniosek RUPI

Przejdź na stronę i złóż wniosek o pożyczkę RUPI - jeśli wnioskujesz po raz pierwszy, to wymagana będzie rejestracja RUPI (warto również pamiętać o użyciu kodu rabatowego Rupi), jeśli posiadasz już profil klienta - sprawdź RUPI logowanie.

Warto wiedzieć, że Twój wniosek o pożyczkę Rupi przeanalizuje w kilka minut. Informacje otrzymasz SMS-em, informacja o decyzji dostępna będzie również po zalogowaniu, sprawdź swój Profil Klienta RUPI. Zaś po uzyskaniu pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki, pieniądze otrzymasz nawet w ciągu 15 minut, gdyż RUPI korzysta z systemu Express Elixir (przelewy natychmiastowe).

Kalkulator RUPI

Kalkulator RUPI, który znajdziesz na stronie oferty, poniżej przykładowe wartości z kalkulatora:

 • kwota 1950 zł
 • okres 30 dni
 • data spłaty (zależna od daty wniosku)
 • prowizja 330,30 zł
 • oprocentowanie 30,45 zł
 • RRSO 688,69%
 • razem 2310,75

albo

 • kwota 3200 zł
 • okres 30 dni
 • data spłaty (zależna od daty wniosku)
 • prowizja 542,03 zł
 • oprocentowanie 49,97 zł
 • RRSO 688,69%
 • razem 3792,00 zł

lub też

 • kwota 5400 zł
 • okres 30 dni
 • data spłaty (zależna od daty wniosku)
 • prowizja 931,61 zł
 • oprocentowanie 85,89 zł
 • RRSO 688,69%
 • razem 6517,50 zł

Zastrzegamy, że są to jedynie wartości przykładowe, aktualne na stronie RUPI, na którą odsyłamy

Kontakt RUPI

Obsługa klienta RUPI, 📞RUPI Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do RUPI, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe RUPI / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Opinie kontakt RUPI, adres i telefon, kontakt RUPI Opinie, przed kontaktem telefonicznym z RUPI przygotuj dowód osobisty i sprawdź opinie innych:

☎️RUPI telefon: 22 100 66 33
⏲️RUPI godziny: pn - pt 8:00 - 20:00, so - n 9:00-16:00

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI.

Kontakt RUPI to przede wszystkim Infolinia RUPI, na której uzyskasz informacje o bieżącej chwilówce RUPI, pomoc - jeśli nie możesz się zalogować do RUPI bo nie pamiętasz hasła albo chcesz sprawdzić najnowsze promocje RUPI.

Dane kontaktowe i godziny pracy RUPI mogą się zmieniać, aktualne informacje dla RUPI (i chwilówki) znajdziesz na stronie kontakt RUPI, na którą odsyłamy.

Obsługa klienta RUPI, 📞RUPI Kontakt - aktualne informacje kontaktowe, telefon do RUPI, kiedy najlepiej dzwonić. Inne dane kontaktowe RUPI / telefon? ⭐Podziel się opinią w komentarzu.

Pożyczka RUPI

RRSO 688.69%

Od 21 do 75 lat
Ile od RUPI

500 - 6000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty RUPI

30 dni

Przedłużenie spłaty: masz prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty pożyczki na okres do 30 dni

Godziny RUPI

W jakich godzinach pracuje RUPI? Sprawdź godziny pracy RUPI i kiedy dzwonić do Biura Obsługi Klienta RUPI / w jakich godzinach dzwonić na Infolinię RUPI?

👉Uwaga! Wniosek o pożyczkę RUPI możesz składać 24h/dobę, a godziny pracy biura RUPI i konsultantów RUPI to:

⏲️Godziny pracy RUPI poniedziałek - piątek: 08:00 - 20:00
⏲️Godziny pracy RUPI sobota: 09:00 - 16:00
⏲️Godziny pracy RUPI niedziela: 09:00 - 16:00

⏲️RUPI to pożyczka 24h/7/365
☎️RUPI: 22 100 66 33

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI.

Uwaga! Godziny pracy RUPI mogą się zmieniać, aktualne znajdziesz zawsze na stronie RUPI. Inne godziny pracy RUPI? Prosimy o informację w komentarzu.

Inne godziny pracyRUPI? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie godzin pracy RUPI, dziękujemy 🙂.

Infolinia RUPI

Opinie Infolinia RUPI, dane kontaktowe, w jakich godzinach dzwonić, Infolinia RUPI Opinie:

 • ☎️RUPI infolinia 22 100 66 33
 • ⏲️RUPI infolinia godziny pracy pn - pt 8:00 - 20:00, so - n 9:00-16:00

Warto wiedzieć, że na infolinii RUPI uzyskasz nie tylko informacje o posiadanej pożyczce RUPI, bieżącej wysokości raty czy terminie spłaty pożyczki. Dowiesz się też o zadłużeniu po terminie spłaty, czy promocjach organizowanych przez RUPI oraz uzyskasz pomoc przy problemach z logowaniem czy zmianie hasła.

zobacz też:

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI.

Godziny pracy infolinii RUPI mogą się zmieniać, aktualne na stronie RUPI.

Zmiana infolinii RUPI? - poinformuj nas o zmianie nr telefonu na infolinię RUPI albo o zmianie godzin pracy infolinii RUPI, dziękujemy 🙂.

Adres RUPI

Sprawdź adres RUPI, dane adresowe do kontaktu pocztowego z RUPI, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres RUPI zmienił się.

Jaki adres RUPI? Sprawdź adres i dane teleadresowe RUPI:

 • 🏠Rupi Finance Sp. z o.o., al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa - adres RUPI,
 • ☎️22 100 66 33 - RUPI kontakt.

Adres RUPI - składając wniosek o pożyczkę sprawdź poprawność danych adresowych na stronie RUPI lub infolinii RUPI. A gdy umowę pożyczki zawierasz po raz pierwszy warto również powierdzić dane rejestrowe RUPI, w tym NIP, REGON i KRS. Warto wiedzieć, kto udziela pożyczki i komu powierzasz swoje dane - czy RUPI to nie oszustwo, albo firma krzak?

Szczegółowe informacje o adresie RUPI uzyskasz na stronie, 👉naciśnij przycisk lub banner i przejdź na RUPI.

Inny adres RUPI? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie danych adresowych RUPI, dziękujemy 🙂.

Sprawdź adres RUPI, dane adresowe do kontaktu pocztowego z RUPI, dane siedziby. ⭐Podziel się opinią jeśli adres RUPI zmienił się.

Bezpieczna spłata RUPI

Bezpieczna spłata RUPI: jak bezpiecznie spłacić RUPI, jak nie nabrać się na oszusto "na RUPI"?

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę RUPI? Jak uniknąć oszustów podszywających się pod RUPI? Przeczytaj. I już na wstępie informujemy, że RUPI to nie oszustwo ale legalnie działająca firma pożyczkowa.

Jesteś klientem RUPI i spłacasz pożyczkę? Sprawdź:

 • jak bezpieczenie spłacać pożyczkę RUPI?
 • o czym warto pamiętać spłacając RUPI?
 • na co zwracać uwagę dokonując spłaty RUPI?
Zobacz też: 🔑bezpieczne logowanie RUPI

Zmiana spłaty RUPI? - poinformuj nas o warunków spłaty RUPI albo innych istotnych informacjach związanych z pożyczką RUPI, dziękujemy 🙂.

Bezpieczna spłata RUPI

Jak bezpiecznie spłacać pożyczkę RUPI? Spłacając pożyczkę RUPI, pamiętaj o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa, w szczególności:

 • nigdy nie korzystaj z linków do dokonania spłaty pożyczki RUPI przesyłanych przez osoby trzecie, chyba że masz absolutną pewność, że odnośnik ten został wysłany przez RUPI. Najlepiej zweryfikuj tę informację i zadzwoń na infolinię RUPI
 • zachowaj ostrożności wobec wiadomości wysyłanych z serwisów społecznościowych Facebook, NK czy Messenger albo serwisów aukcyjnych jak OLX zawierających prośbę o skorzystanie z przesłanego linku w celu dokonania spłaty pożyczki RUPI. Odnośniki te mogą kierować Cię na fałszywą stronę RUPI, na której może nastąpić wyłudzenie Twoich danych osobowych czy danych logowania
 • nie odpowiadaj na wiadomości wysłane z Facebook, OLX itp. a dotyczące spłaty pożyczki RUPI,
 • nie ujawniaj swoich danych, w szczególności danych logowania RUPI, czyli loginu i hasła
 • uważaj na oszustów - spłacając pożyczkę RUPI lub jakąkolwiek inną czy też kredyt bankowy uważaj na oszustów, którzy podszywając się podszyć np. pod pracowników infolinii RUPI próbują zdobyć Twoje dane logowania
 • fałszywe emaile - uważaj na fałszywe wiadomości, emaile czy przesyłki (rzekomo)  od RUPI  informujące o zmianie konta do spłat pożyczki RUPI! To bardzo stara sztuczka, na którą (niestety) nabiera się wiele osób. Konto do spłat RUPI oczywiście może się zmienić, ale w takim przypadku otrzymasz aneks do umowy, a nie maila o zmianie rachunku do spłat. Pamiętaj też, że aktualne konto do spłat znajdziesz w Panelu Klienta RUPI! Polecamy też kontakt telefoniczny z infolinią RUPI

O czym warto pamiętać?

O czym warto pamiętać spłacając pożyczkę RUPI? Spłacając RUPI, pamiętaj przede wszystkim o terminach spłaty, gdyż spłata po terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami. I tak:

 • przelew bankowy - jeśli wykonujesz przelew z rachunku bankowego, to zrób to co najmniej z 1 dniowym wyprzedzeniem. Powinno być tak, że przelew wykonany z banku w pierwszej sesji Elixir w tym samym dniu znaleźć się na koncie RUPI. I zazwyczaj tak będzie, ale zdarzają się na przykład awarie, przez które Twój przelew wyjdzie później. Co prawda w zawsze w takim przypadku możesz złożyć reklamację w banku, ale czy warto sobie tym zawracać głowę;
 • spłata na poczcie - jeśli wykonujesz spłatę RUPI na poczcie, to spłatę taką wykonaj co najmniej z 2-dniowym wyprzedzeniem (bezpieczniej 3-dniowym);
 • szybkie płatności - spłacasz pożyczkę RUPI korzystając z usługi tzw. szybkich płatności. Teoretycznie pieniądze na koncie RUPI powinny znaleźć się w ciągu kilku minut. Tak być powinno, ale niestety nie zawsze jest. Czasami bank zgłasza komunikat mówiący o tym, że nie można skorzystać z szybkich płatności w ramach banku X. Sugerujemy więc nie bazować na tym rozwiązaniu, gdyż wówczas szybkie przelewy potrafią pójść w zwykłej sesji Elixir. Warto mieć też na uwadze, że nie wszystkie firmy (w tym RUPI) muszą mieć konto w banku, w którym obsługiwane są szybkie płatności;
 • konto w tym samym banku - jeśli masz konto w tym samym banku, w którym rachunek ma także RUPI, to jesteś w najlepszej sytuacji, możesz wykonać przelew w tym samym dniu, a nawet pod koniec dnia. Pamiętaj tylko, żeby przelew zlecić w godzinach pracy systemu bankowego – nie wszystkie systemy bankowe dostępne są 24h;
Pamiętaj, że nie liczy się data wykonania przelewu przez Ciebie, czy data wykonania przelewu na poczcie, ale data zaksięgowania środków na rachunku firmy pożyczkowej i że to Ty odpowiadasz za terminowy zwrot pożyczki, a nie poczta czy bank, z którego przelewasz pieniądze.

Na co zwracać uwagę?

Na co zwracać uwagę spłacając pożyczkę RUPI? Dokonując spłaty pożyczki RUPI, zwróć uwagę na:

 • prawidłowy tytuł przelewu - niektóre firmy pożyczkowe (być może także RUPI) wymagają, aby w tytule przelewu znalazł się numer umowy pożyczki albo numer PESEL spłacającego. Brak tych informacji może spowodować opóźnienie w zaksięgowaniu Twojego przelewu albo nawet brak takiej możliwości - w takim wypadku wpłata powinna zostać zwrócona na Twoje konto, a pożyczka nie zostanie spłacona. Warto o tym pamiętać;
 • prawidłowy nr konta - poprawny numer rachunku bankowego to absolutna podstawa! Nawet jeśli wpiszesz zły tytuł przelewu, to w najgorszym wypadku pieniądze wrócą na Twoje konto. Jeżeli podasz zły numer konta - pieniądze nie zostaną przelane do RUPI, ale do zupełnie innego odbiorcy! Jeżeli wykonujesz przelew na poczcie również to sprawdź! Zobacz też jak cofnąć przelew bankowy?;
 • bezpieczna spłata RUPI i bezpieczeństwo przelew wszystkim - jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości nie ryzykuj, ale zapytaj albo zadzwoń na infolinię RUPI. Lepiej zapytać, niż stracić pieniądze!
A pod koniec jeszcze raz informujemy, że RUPI to nie oszustwo, to legalnie działająca firma pożyczkowa.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI.

Bezpieczeństwo RUPI

💡RUPI bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. RUPI bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

🔒Ikona zamkniętej kłódki, taką jak widzisz z lewej strony naszej strony i adres z https, to absolutna podstawa aby mówić o bezpieczeństwie na stronie RUPI (lub jakiejkolwiek innej stronie internetowej o tematyce finansowej).

Czy strona bez kłódki i bez certyfikatu SSL jest zawsze niebezpieczna? Oczywiście nie musi tak być, ale firma finansowa stojąca za taką witryną wygląda na nieprofesjonalną, która dodatkowo nie dba o bezpieczeństwo swoich klientów.

Warto wiedzieć, że:

 • składając wniosek o pożyczkę RUPI (podobnie dla innych firm), wpisujesz na stronie wiele wrażliwych danych: imię i nazwisko, pesel, adres zamieszkania, dane finansowe - podając je na nieszyfrowanej może to wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • zakładając konto na RUPI definiujesz swoje dane logowania - login i hasło, wpisując je na nieszyfrowanej stronie narażasz się na ich utratę
 • logując się do profilu klienta RUPI (ale podobnie dla innych firm), podajesz swój login oraz hasło, które powinno być znane tylko Tobie - podawanie ich na nieszyfrowanej witrynie może wiązać się z ryzykiem ich wycieku
 • nawet samo przebywanie na niezabezpieczonej stronie (bez https) może narazić Cię na niebezpieczeństwo, gdyż przeglądanie takiej strony może być monitorwane, modyfikowane lub rejestrowane przez cyberprzestępców
!! unikaj odwiedzania witryn www o tematyce finansowej, które nie posiadają ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https) !!

🦉W przypadku niektórych witryn www certyfikat SSL jest wręcz konieczny (strona z https i kłódką) jeśli witryna taka daje przynajmniej jedną z wymienionych poniżej możliwość (przykłady dla RUPI):

 • utworzenia konta RUPI
 • logowania do konta RUPI (profil klienta RUPI)
 • podawania danych kontaktowych do RUPI czy zapisywania się do newslettera RUPI
 • korzystania z wyszukiwarki RUPI
 • podawania RUPI danych osobistych lub danych finansowych
 • aktualizacji danych osobistych, danych kontaktowych lub danych finansowych, zmiana loginu lub hasła logowania RUPI
!! unikaj stron bez ważnego certyfikatu SSL (kłódka i adres z https), na której zamierzasz wykonać czynności, o których mowa powyżej !!

Na stronie znajdziesz również informacje o bezpiecznym logowaniu RUPI i o tym na co zwrócić uwagę, aby spłata RUPI była bezpieczna.

💡RUPI bezpieczeństwo - zobacz o czym warto pamiętać. RUPI bezpieczeństwo - podziel się w komentarzu własnymi przemyśleniami i doświadczeniami w tej mierze, albo daj znać jeśli opisywane zmieniły się.

Windykacja RUPI

RUPI windykacja odwiedź stronę aby uzyskać aktualne informacje nt. windykacji. Co robić, jeśli nie mogę spłacić pożyczki w terminie? Jeśli nie możesz spłacić pożyczki w terminie, zaloguj się do Profilu Klienta i zapoznaj się z możliwymi rozwiązaniami lub skontaktuj się z RUPI telefonicznie pod numerem 22 100 66 33.

Pożyczka RUPI

RRSO 688.69%

Od 21 do 75 lat
Ile od RUPI

500 - 6000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty RUPI

30 dni

Przedłużenie spłaty: masz prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty pożyczki na okres do 30 dni

Jak usunąć konto RUPI

Usunięcie konta RUPI? Będąc pożyczkobiorcą RUPI masz prawo do:

 • dostępu do swoich danych osobowych i otrzymania kopii danych osobowych podlegających przetwarzaniu;
 • sprostowania swoich nieprawidłowych danych;
 • żądania usunięcia danych (prawo do bycia zapomnianym) w przypadku wystąpienia okoliczności przewidzianych w art. 17 RODO;
 • żądania ograniczenia przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 18 RODO;
 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w przypadkach wskazanych w art. 21 RODO;
 • przenoszenia dostarczonych danych, przetwarzanych w sposób zautomatyzowany.

Zakończenie korzystania z serwisu RUPI:

 • Klient może w każdym czasie zakończyć korzystanie z Serwisu Klienta, wypowiadając umowę o korzystanie z Serwisu Klienta. Wypowiedzenie może być złożone pocztą elektroniczną na adres poczty elektronicznej: info(at)rupi.pl

Profil Klienta RUPI

Jak dostać się do profilu klienta RUPI? Zaloguj się do RUPI korzystając z przycisku LOGOWANIE, który można znaleźć w górnym, prawym rogu na stronie RUPI.

A czym jest wspomniany profil? Profil Klienta oznacza indywidualny profil klienta utworzony przez użytkownika w wyniku rejestracji w serwisie klienta, dzięki któremu zalogujesz się do RUPI. Przypominamy też, że loginem RUPI jest adres email podany w procesie rejestracji - adres email i hasło to wartości wymagane.

Przypomnienie hasła RUPI

Zapomniałeś hasło? Problemy z zalogowaniem? Nie pamiętasz hasła logowania RUPI? Skorzystaj z możliwości wygenerowania nowego hasła logowania RUPI.

Przejdź na stronę RUPI, naciśnij Logowanie, a następnie Nie pamiętasz hasła? podając na stronie:

 • adres e-mail - jeżeli chcesz wysłać nowe hasło na adres e-mail

albo

 • numer telefonu - jeżeli chcesz wygenerować nowe hasło poprzez SMS

i klikając przycisk Wyślij.

Login RUPI

Login RUPI umożliwia wejście do Profilu Klienta RUPI, tak aby sprawdzić warunki, termin spłaty czy też złożyć wniosek o kolejną pożyczkę.

Pierwsza pożyczka RUPI

Pierwszy raz w RUPI? ✍Do rejestracji w RUPI i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, rejestracja RUPI / wniosek RUPI 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej RUPI? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

RUPI nie udziela pierwszej pożyczki za darmo. Sprawdź szczegółowe warunki pożyczki płatnej RUPI, gdyż pierwsza pożyczka od RUPI nie jest bezpłatna - to nie jest pożyczka z RRSO 0% i z zerowym oprocentowaniem!

Warto mieć jednak na uwadze, że warunki udzielania pożyczek zmieniają się, również dla pożyczek w RUPI. Zajrzyj za jakiś czas i sprawdź ponownie, być może pierwsza pożyczka od RUPI będzie darmowa.

Zmiana warunków dla pierwszej pożyczki od RUPI? - poinformuj nas w komentarzu o zmianie warunków RUPI, dziękujemy 🙂.

Pierwszy raz w RUPI? ✍Do rejestracji w RUPI i złożenia wniosku potrzebny będzie dowód osobisty, dostęp do internetu, konto bankowe w banku działającym w Polsce, telefon komórkowy w sieci zarejestrowanej w Polsce, adres e-mail, rejestracja RUPI / wniosek RUPI 24h/7 i również bez wychodzenia z domu. Inne warunki pierwszej RUPI? ⭐Dodaj opinię na ten temat.

Kod promocyjny RUPI

Pożyczka z Rabatem - kod promocyjny RUPI (kod rabatowy RUPI), który otrzymasz na numer telefonu podany w procesie rejestracji, należy wprowadzić w formularzu rejestracyjnym (screen poniżej). Poprawnie wprowadzony kod rabatowy na stronie internetowej RUPI w miejscu do tego przeznaczonym, uprawnia uczestnika do uzyskania rabatu naliczonego RUPI.

Promocja Rupi Pożyczka z Rabatem trwa od 07.04.2022 r. aż do odwołania, a uczestnikami promocji mogą być wyłącznie klienci ubiegający się o pierwszą pożyczkę w serwisie RUPI, którzy samodzielnie zarejestrowali się na RUPI, złożyli wniosek poczynając od dnia 07.04.2022 r. oraz poprawnie wprowadzili kod rabatowy na stronie w miejscu do tego wyznaczonym.

Pożyczka RUPI

RRSO 688.69%

Od 21 do 75 lat
Ile od RUPI

500 - 6000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty RUPI

30 dni

Przedłużenie spłaty: masz prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty pożyczki na okres do 30 dni

Promocja RUPI

Promocje RUPI: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny RUPI / kod rabatowy, RUPI zniżki i rabaty.

Czy można znaleźć promocje w RUPI? Czy u RUPI są promocje?

Niestety nie udało nam się znaleźć promocji w RUPI! Poinformuj nas w komentarzu o zmianie zmianie lub nowych promocjach RUPI albo innych istotnych informacjach związanych z promocjami RUPI, dziękujemy 🙂.

Promocje RUPI: 🛒promocja dla stałych klientów, promocja na święta, kod promocyjny RUPI / kod rabatowy, RUPI zniżki i rabaty.

Przedłużenie spłaty RUPI

Jak przedłużyć spłatę chwilówki RUPI? Czy można przedłużyć spłatę chwilówki RUPI? Jakie są warunki wydłużenia spłaty?

✔️masz prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty pożyczki na okres do 30 dni
✔️zobacz też refinansowanie RUPI

Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie www RUPI, na którą odsyłamy - kliknij banner aby przejść na stronę RUPI.

Warunki pożyczki RUPI zmieniły się i nie jest możliwe przedłużenie spłaty? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI.

Refinansowanie RUPI

Refinansowanie chwilówki RUPI nie jest możliwe. RUPI nie umożliwia refinansowania pożyczki. Sprawdź czy istnieje możliwość przedłużenia spłaty RUPI.

Jest możliwe refinansowanie RUPI? - poinformuj nas o tym w komentarzu.

👉naciśnij banner lub przycisk i przejdź do RUPI.

Kod rabatowy RUPI

Ważne! Kod rabatowy Rupi należy wprowadzić na etapie rejestracji w formularzu rejestracyjnym (screen poniżej), promocja Rupi Pożyczka z Rabatem trwa od 07.04.2022 r. aż do odwołania).

Uczestnikami promocji mogą być wyłącznie klienci ubiegający się o pierwszą pożyczkę Rupi, którzy samodzielnie zarejestrowali się w Serwisie, złożyli wniosek poczynając od dnia 07.04.2022 r. oraz poprawnie wprowadzili kod rabatowy na stronie Rupi w miejscu do tego wyznaczonym.

Warunkiem uczestnictwa w promocji jest nieposiadanie wcześniej pożyczki udzielonej przez pożyczkodawcę na zasadach promocyjnych. Wcześniejsze uzyskanie przez daną osobę fizyczną pożyczki promocyjnej wklucza możliwość jej udziału w niniejszej promocji.

Więcej w regulaminie na rupi.pl/regulamin-promocji-pierwsza-pozyczka-promocyjna

Pożyczka RUPI

RRSO 688.69%

Od 21 do 75 lat
Ile od RUPI

500 - 6000 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty RUPI

30 dni

Przedłużenie spłaty: masz prawo do wnioskowania o przedłużenie terminu spłaty pożyczki na okres do 30 dni

Opis RUPI znajdziesz powyżej, zobacz też inne oferty pożyczek:

Vivus

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 19 do 78 lat
Ile od Vivus

100 - 7200 zł

✔️ bez KRD, bez ERIF
Do spłaty Vivus

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: informacje dotyczące możliwości przedłużenia terminu spłaty pożyczki możesz sprawdzić na Profilu Klienta Vivus
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka gratis

OROS

🦉promocja❗
RRSO od 0%

Od 20 do 75 lat
Ile od OROS

500 - 15 000 zł

Do spłaty OROS

1 - 30 dni

Przedłużenie spłaty: jeżeli masz problemy ze spłatą zadzwoń do działu windykacji
Weź pożyczkę
🚩pierwsza pożyczka gratis

Informacje prawne i przykład reprezentatywny: Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, opłata rejestracyjna: 0,01 zł oprocentowanie: 19%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 341,24 zł, całkowity koszt pożyczki: 370,01 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2370,01 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 688,69%. Stan na 03.06.2022 r. Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki: 2000 zł, oprocentowanie: 19%, czas obowiązywania umowy: 30 dni, prowizja: 341,24 zł, całkowity koszt pożyczki: 370,00 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 2370,00 zł (spłata jednorazowa), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 688,69%. Stan na 03.06.2022 r. Szczegółowe inf. na stronie RUPI, na którą odsyłamy.

Dodaj opinię

Opinie o RUPI i ocena chwilówki opinie i komentarze, wyraź swoje zdanie i oceń Opinie o RUPI i ocena chwilówki forum:

🧮Oblicz

⚡ Twoja ocena 

🔥Komentarz ukaże się po akceptacji przez moderatora

🔐Inf. ukryta
Informacja do administracji serwisu (niewidoczna dla innych)


Bieżący artykuł na Pożyczka Opinie to "Opinie o RUPI i ocena chwilówki"

Sprawdź warunki RUPI